girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (269)
  • medya (0)

269. izmir'deki süslülere koca bir merhaba :) karşıyaka'da olanlar var mıdır arkadaş olsak, bisiklete binsek birbirimizin dertlerini dinlesek, kahve içsek, gezsek ve köpeğiniz varsa sevsem nasıl olur 😊 25 yaş ve üstü olursa birbimizle daha iyi anlaşırız diye düşünüyorum sevgilerle

bugün 00:18

268. Süslüler selam

 bugün konyaltında starbucksta kahve içmek isteyen varsa mesaj kutusuna bekliyorum. Yalnız bir şeyler yapmaktan yıldım.

dün 14:15

267. İzmirde yaşıyorum süslüler, 20 yaşındayım. Tiyatro ve fotoğrafla çok uzun zamandan beri uğraşıyorum, film ve dizi izlemeyi çok severim, hayvanlarla ilgilenmeyi, sosyal sorumluluk projelerini takip etmeyi, doğa yürüyüşlerine katılmayı, dert dinlemeyi, sohbet etmeyi ve gezmeyi de pek severim.

Yazın gari tanışalım :')

18 temmuz 17:11 18 temmuz 19:15


266. Merhabalar bugununu Karşıyaka'da benimle bir kahve içerek öldürmek isteyen birileri var mı? Starbucksta şöyle denize karşı? ??

17 temmuz 13:48

265. Hala kapılmadım.(gizlinot: swh) 21 yaşındayım. İstanbul Avrupa yakasından arkadaşlarla tanışmayı çok isterim. Çıkıp kahve içebiliriz. Fantastik kitaplar okumaktan, İspanyolca şarkılar dinlemekten, Almanca öğrenmekten hoşlanırım. Mesajınızı beklerim.

17 temmuz 00:50

264. merhaba süslüler.

21 yaşındayım. istanbul/küçükçekmece'de oturuyorum. her konudan konuşabiliriz. Hayvanları çok seviyorum. gece de geç uyuyorum uzun uzun konuşabiliriz. konuşmalar genelde bir iki mesajdan sonra kesiliyor öyle olmasını istemiyorum. dert ortağı olabiliriz, birlikte gezip eğlenebiliriz. gerçek bir dost istiyorum. 

17 temmuz 00:18

263. 19 yaşındayım İstanbul'dayım.

Hayvansever, stalksever böyle beraber gıybet yapabileceğimiz, kah yemek yemekten karnımızın ağrıyacağı kah sahilde cips kola yapabileceğim bir arkadaş arıyorum.

Dert dinlerim, yargıları olan suçu bucu diye insan ayrılanlardan değilim.

Komik olduğumu söylerler vallahi çok güzel taklit yaparım böyle taklit yapa yapa olayları anlatırım gülmekten dinlenilmem genelde.

Neyse beni sevecek kazık atmayacak arkadaş arıyorum anam.

16 temmuz 22:21


262. süslülerim izmir'deyim, 29 yaşındayım, yalnız yaşıyorum, kedim var ve seri katil değilim. vallahi bu teklifi babanız yapmaz :)))

16 temmuz 16:36

261. Pek umudum yok ama varsa çanakkaleli süslüler mesaj kutuma beklerim

16 temmuz 11:53

260. merhabalar, ben de antalya’dan taliplerimi arıyorum. 22 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim, kitap okumayı, film izlemeyi efendime söyleyeyim birtakım sanatsal faaliyetleri severim. bunların yanında iyi bir dinleyiciyimdir, dinlememi isterseniz dinlerim. fikir vermemi isterseniz yapmaya çalışırım. hemen her türlü arkadaşlık faaliyetine açığım. mesajlarınızı bekliyorum :)

16 temmuz 11:49