girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (266)
  • medya (0)

266. Merhabalar bugununu Karşıyaka'da benimle bir kahve içerek öldürmek isteyen birileri var mı? Starbucksta şöyle denize karşı? ??

dün 13:48

265. Hala kapılmadım.(gizlinot: swh) 21 yaşındayım. İstanbul Avrupa yakasından arkadaşlarla tanışmayı çok isterim. Çıkıp kahve içebiliriz. Fantastik kitaplar okumaktan, İspanyolca şarkılar dinlemekten, Almanca öğrenmekten hoşlanırım. Mesajınızı beklerim.

dün 00:50

264. merhaba süslüler.

21 yaşındayım. istanbul/küçükçekmece'de oturuyorum. her konudan konuşabiliriz. Hayvanları çok seviyorum. gece de geç uyuyorum uzun uzun konuşabiliriz. konuşmalar genelde bir iki mesajdan sonra kesiliyor öyle olmasını istemiyorum. dert ortağı olabiliriz, birlikte gezip eğlenebiliriz. gerçek bir dost istiyorum. 

dün 00:18


263. 19 yaşındayım İstanbul'dayım.

Hayvansever, stalksever böyle beraber gıybet yapabileceğimiz, kah yemek yemekten karnımızın ağrıyacağı kah sahilde cips kola yapabileceğim bir arkadaş arıyorum.

Dert dinlerim, yargıları olan suçu bucu diye insan ayrılanlardan değilim.

Komik olduğumu söylerler vallahi çok güzel taklit yaparım böyle taklit yapa yapa olayları anlatırım gülmekten dinlenilmem genelde.

Neyse beni sevecek kazık atmayacak arkadaş arıyorum anam.

16 temmuz 22:21

262. süslülerim izmir'deyim, 29 yaşındayım, yalnız yaşıyorum, kedim var ve seri katil değilim. vallahi bu teklifi babanız yapmaz :)))

16 temmuz 16:36

261. Pek umudum yok ama varsa çanakkaleli süslüler mesaj kutuma beklerim

16 temmuz 11:53

260. merhabalar, ben de antalya’dan taliplerimi arıyorum. 22 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim, kitap okumayı, film izlemeyi efendime söyleyeyim birtakım sanatsal faaliyetleri severim. bunların yanında iyi bir dinleyiciyimdir, dinlememi isterseniz dinlerim. fikir vermemi isterseniz yapmaya çalışırım. hemen her türlü arkadaşlık faaliyetine açığım. mesajlarınızı bekliyorum :)

16 temmuz 11:49


259. yaz okulu için izmir'e geldim bugün, bir ay boyunca burda olacağım ve yalnızım. ilk kez izmir'deyim ve şehre dair pek bir fikrim yok. ege üniversitesi'nin içindeki bir yurtta kalıyorum, şu an buralarda olan süslüler varsa arkadaşlıklarına talibim :)

15 temmuz 20:34

258. Eskişehirde yaşayıp süslüde takılan biri yokmuş bunu anladım..

15 temmuz 14:40

257. bu başlığı her gördüğümde acaba burdan tanışıp samimiyet kurmuş insanlar var mıdır diye merak ediyorum. benim de yıllar önce sosyal mecradan tanışıp çok yakın olduğum bir arkadaşım olmuştu fakat insanlara olan güvenin azalmasıyla birlikte yakın zamanda sanal ortamdan tanışıp konuşup buluştuğum insanlar olmadı diyebilirim. ha eğer gerçekten hala sosyal medyadan güzel arkadaşlıklar kurulabiliyorsa, mesaj kutuma beklerim süslülerim. not: 20 yaşındayım, istanbulda yaşıyorum

15 temmuz 14:00