yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (356)
  • medya (0)

  356. 22 yaşında istanbuldan katılıyorum beraber partileyebileceğimiz bir buddy arıyorum techno elektronik müzik sevmesi tercihimdir poptan pek hazetmiyorum + tek yaşıyorum adaylarımı bekliyorum 

  11 mayıs 22:41

  355. selamlar. küçük bir arkadaş grubumla haftada bir online tiyatro izleyip sonra değerlendirmesini yapmak gibi bir işe giriştik. salgın öncesinde de birlikte izleyen bir ekip idik zaten, evde kalınca da bundan vazgeçmek istemedik. çok güzel bir liste bulduk ((link: https://drive.google.com/open?id=1iodfYjUoBcoR7YtDfDEc99LNnZNWGYgv şuradan) erişebilirsiniz), eğer ilgilenen varsa burada da benzer bir aktivite yapılabilir (nolur birileri çıksın).

  tiyatro belki biraz özel bir alan gelebilir, (yazar: ailurophile)'in (link: https://www.suslusozluk.com/s%C3%BCsl%C3%BC-s%C3%B6zl%C3%BCk?i=1137202 dediği) gibi film etkinliği de düzenlenebilir. lütfen sadece kaosla beslenen yazarlar olmayalım, kültür sanatı da bugünlerde azıcık hatırlayalım.

  edit. bir kişi de mesaj atıp ben varım demedi. sadece beğenmeyin gençler, 4 kişiyiz, yalnız bırakmayın bizi.

  9 mayıs 14:13 9 mayıs 22:24

  354. istanbul anadolu yakasında yaşıyorum, 27 yaşında biraz huysuz ve hiç arkadaşı olmayan bir dişiyim. daha önce oldu fakat hüsranla bitti. sinemaya, sanata, hollywood dedikodusuna, kara ve ofansif mizaha, astrolojiye, hayvanlara (özellikle kediler) çok ilgiliyimdir. netflix gibi kapitalist ve sanat düşmanı platformlara karşıyım, dizi izlemem. genelde kadıköy'de takılır, publarda ucuz bira içerim. eğer ki benim gibi böyle bomboş konulara meraklı, boş insanlar varsa mesaj atabilir.

  9 mayıs 01:34 9 mayıs 01:38


  353. hello canım süslüler, başlıktan anlaşılacağı üzere yediği içtiği ayrı gitmeyecek ömürlük arkadaşlar olmak üzere arkadaş edinmek istiyorum. sinsilik, arkadan iş çevirmedir vs hiç huyum değildir, sinsilik yapılacaksa birlikte yapılmalıdır. her konuda dürüst her konuda açık bir yapıdayım gezip tozmayı kahve eşliğinde muhabbet etmeyi kız kıza çıkmayı eğlenmeyi çok severim. her konudan muhabbet edebiliriz, yüksek lisansımı tamamlamış kendi halimde bir insanım, ama kafa dengi arkadaşlar bulmakta zorlanıyorum. 27 yaşındayım, kova burcuyum, gerçekten samimiyetine inandığım insanları da canım ciğerim gibi sahiplenirim. uzun lafın kısası, mesaj kutum bir tık uzaklıkta :) lokasyon ankara, karantina boyunca da whatsapp falan iki lafın belini kırarız işte :)

  p.s. hatta keşke ankaralı süslüler olarak bir grubumuz olsak da hep beraber kaynaşsak :)

  6 mayıs 20:58 6 mayıs 21:04

  352. daha önce burada iki kez diyetbuddy/sporbuddy yapma girişimim başarısızlıkla sonuçlandı. şu karantina döneminde acı yok rocky diye birbirimizi yükseltebileceğimiz,bu konularda okumayı araştırmayı seven birileriyle tanışmayı çok isterim.

  edit: dizimi sakatladım ve en az 3 hafta spor yapamayacağım.teşekkürler şansıma.

  1 mayıs 15:33 11 mayıs 20:11

  351. birbirimize günlük diyet ve spor açısından gaz verebileceğimiz, çikolata yedim diye ağzıma tükürüp beni pişman edecek birisini arıyorum. Teşekkürler...

  1 mayıs 13:54

  350. dostlar benim spor alerjim var. tüm girişimlerim ya maymun iştahlılığım ya üşengeçliğim yüzünden son buldu. bana bu yolda yoldaş olacak yanıma kardaş olacak bir spor buddy'e ihtiyacım var. sporu sevmem lazım acilen çünkü yemeyi seviyorum. beni dinlediğiniz için teşkürler

  1 mayıs 10:19


  349. call of duty ya da pubg arkadaşı aranıyor sevgili süslüler. oyun için yazdım ama muhabbet sohbet de sarsın isterim. yaş 25, izmir. 

  1 nisan 17:40

  348. Karantina günlerinde motivasyon için, diyet spor arkadasi arayanlar muhabbet etmek isteyenler yazabilir

  21 mart 17:22

  347. Kızlaar merhabaa:) ben 20 yaşındayım istanbulda okuyorum buraya başka şehirden geçen yıl geldim ve elimden geldiğinde istanbulu keşfetmeye çalışıyorum. Ama etrafımda çok fazla üşengeç insan var ve ben de tek başıma gezmekten yoruldum. Hem gezebileceğim hem de beraber etkinliklere gidebileceğim bir arkadaş arıyorum. Konser olarak rock/metal konserlerine benimle gelicel hiç arkadaşım yok mesela. Bunun dışında sinema, tiyatro gibi etkinliklerde hiç ayrım yapmam hangisine çağırırsanız gelirim kdjdk

  11 mart 22:36