yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (388)
  • medya (0)

  388. Selamlaar, İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum 25 yaşında bir stajyer avukatım. Üniversitede çok samimi olduğum ama hayat tarzımın çok farklı olduğu bir arkadaş grubum vardı ama meğer kendileri beni dost olarak görmeyip bir de ahlaksız olarak yaftalamakla meşgul oldukları için üzülerek arkadaşlığımı sona erdirdim. 

  Beraber alışveriş yapmayı, gerek ciddi gerek boş konularda konuşmayı, yeni mekanlar keşfetmeyi, sevinci de üzüntüyü de paylaşmayı, süslenmeyi bazen de dizleri çıkmış lekeli eşofmanla boş boş pineklemeyi vaadediyorum arkadaş olabileceğim kişilere :) çok kararsız kaldım bu başlığa yazıp yazmamak konusunda. İlk tanışmada insanlar genelde soğuk olduğumu söylerler ama çekindiğim için böyle algılanıyor olabilir. Samimiyetin zamanla oluştuğuna inananlardanım. Umarım başlığa yazan tüm süslüler olarak aradığımız dostlukları kurabiliriz :):)

  4 ağustos 15:38

  387. İzmir'de 3. senemi bitirmeme rağmen okul yoğunluğu dolayısıyla okul arkadaşlarım dışında pek bir sosyal ortamım olmadığından katıldığım ilanlar.

  22 yaşındayım, moda tasarımı okuyorum, sosyal medya olarak reddit ve Twitter kullanıyorum. Çok sakin bir insanım, bunu sıkıcı bulan insanlar olabiliyor.

  Birlikte eğlence amaçlı tasarım ve resimler, dikiş, nakış ve bu tarz üretimler yapabiliriz.

  Aynı şekilde şehirde veya doğada gezinti de yapabiliriz. Farklı etkinlik önerilerine de açığım. :)

  3 ağustos 21:57

  386. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. 25 yaşındayım. Yürümeyi, çay ve kahve içmeyi, sohbet etmeyi çok severim. Uyumlu biriyim. Ilgilenenler mesaj atabilir. (gizlinot: Çok sevinirim.)

  2 ağustos 19:55


  385. Merhabalar,İstanbul/Anadolu yakasındayım.Son seneme geçiş yaptım.Genellikle az ve öz arkadaşlıklarım olur ama yeni insanlar tanımayı da seviyorum.Müzik,makyaj,dizi-film çoğu şeyi takip eder konuşmayı severim.

  1 ağustos 22:26

  384. Daha önce tanışmak buluşmak için yazdığım girdilere sazan böbrek avi yazan amiplere ithafen: dünyanın en tatlı iki insanını tanıdım izmit ve Ankara’da. Şimdi eve dönüyorum biriyle yeni kahve içtik. Kudurun :) asla tanışmanıza izin vermeyeceğim bu melek kadınla. Hüp diye öpüp turşusunu kuracağım artık, ağlayın. 

  1 ağustos 22:03

  383. A aa böyle bir başlık varmış, çok sevindim. Burda da kendimizi tanıtarak mı başlıyoruz hahd. 1 sene önce mezun oldum. Şu an çalışıyorum ama 2 haftaya işsizim, İstanbul Anadolu yakası(Ümraniye, Çekmeköy vb) civarında oturan süslülerle arkadaş olabiliriz belki :) 

  1 ağustos 20:22

  382. Süslüler imdat!

  5 ay önce İskenderun'a atandım. İş yerimde bir kadın çalışan bile yok. Malum pandemi sebebi ile sosyalleşme fırsatım/imkanım olmadı. Daha önce Gaziantep'te yaşarken bir sürü süslüyle arkadaş olduk bu başlığın ekmeğini yedim baya afshdjd

  Denize gider, bisiklet sürer, kedi sever, muhabbet ederiz. Yaşımın önemi var mı bilmem ama 25 :)

  1 ağustos 18:10


  381. İstanbul anadolu yakasına yeni taşındım. Hiç bir yeri bilmiyorum, eşime bağlı kalıp hadi beni gezdir demeyi sevmiyorum, kadın muhabbetini özlüyorum :) 28 yaşında şimdilik işsiz, kahve içmeye bayılan (içkiye de eşlik edebilirim) kitap okumayı, yabancı dizi seyretmeyi ve üzerine konuşmayı seven biriyim. Arkadaş taliplerimi bekliyorum :P

  1 ağustos 13:13

  380. Merhaba süslüler, şu aralar iş durumları sebebiyle öylesine bunaldım ki biri bana kalk gidiyoruz dese nereye diye sormadan gidecek durumdayım. İstanbul'da olup deniz havası alsam tam süper olacak diye düşünen (gizlinot: Credits; Avrupa yakası gaffur) süslülerle bayram tatilini de fırsat bilip güzel havanın tadını çıkarabiliriz bence.

  25 yaşındayım. kaliteli mizahı, eğlenmeyi, gülmeyi ve güldürmeyi çok severim. İçmeye bayılırım, 1-2 kadeh bir şeyler içerken yapılan hesapsız, çabasız, eğlenceli muhabbetlere duble bayılırım aslında genel itibariyle konuşmayı, sohbet etmeyi çok seviyorum. Gezip dolaşmayı severim ve hesapsız kitapsız, üzerine sayfalarca analiz yapmadan da(gizlinot: Kanayan yaramdır bu, bi kahve içmek için 1 saat dil döktüyseniz derdimi anlarsınız) sadece hadi diyip çıkılacak etkinliklerin varlığına inanıyorum.(gizlinot: :d) Bunalan, sıkılan süslerim gelin kavuşalım :)

  1 ağustos 05:49

  379. cesaretimi toplayıp bu sefer silmeyeceğim galiba. çevrimiçi arkadaşlar edinmeyi çook seviyorum, bunun için de genelde reddit ve discord kullanıyorum, sosyal medyam yok şimdilik. 20 yaşındayım istanbul/avrupa'da oturuyorum. evdeyken genel hobim bilgisayar oyunları olsa da birlikte gezip tozacak, ne bileyim alışverişe çıkacak, müzik eşliğinde bira içip muhabbetin dibine vuracak arkadaşlar arıyorum. bu arada normalde dışadönük ve sosyal olsam da bire bir tanışmalarda biraz çekingen kalabiliyorum, şimdiden teşekkürler sabrınız için.

  29 temmuz 22:39