yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (395)
  • medya (0)

  395. Bu başlık merden karşıma çıktı bilmiyorum ama çok sevdiimm <3

  23 yaşındayım Ankaradan arkadaş adaylarımı bekliyorum. Bol arkadaşı olan biri değilim ama arkadaşlıklarım da yıllar sürer, bu dönem biraz yalnız hissediyorum pandeminin de etkisi var ancak okul bitti arkadaşlarım şehirdışında çoğu işe girdi ben ise bambaşka bir işteyim, kozmetik ve cilt bakımı ilgi alanlarım ayırca dizi film anime çok severim. Bir de kişisel gelişimle dalga geçmeyecek arkadaşlarım olursa çook sevinirimm :)

  dün 00:51

  394. merhaba süslüler,

  22 yaşındayım, Mersin'de yaşıyorum. yks sınavına tekrardan hazırlanıyorum. beraber hazirlanabilecegim konusabilecegim özellikle yksye yeni başlayacak olanlar varsa (gizlinot: cok geride kalmak istemiyorum) bana yazsın. teşekkür ederim. bu arada kitap okumayı ve kore cafe vlogları izlemeyi aşırı seviyorum. kendin yap fikirleri dikkatimi çekiyor. kedilerim ve tavşanlarımla uğraşıyorum. ingilizcemizi de gelistirebiliriz beraber :)

  18 ekim 19:45

  393. istanbul'dan bağlanıyorum. 35 yaşındayım. dizi/film/anime izlemeyi eski oyunları oynamayı çok severim.

  17 ekim 20:41


  392. 27 yaşındayım ve İzmirde yaşıyorum. Başkasıyla derdi olmayan, odağı kendisi olan, ilginç insanlarla tanışıp arkadaş olmak isterim.

  12 ekim 22:57

  391. selam süslüler ben kısa süreli değil gerçek bir arkadaş arıyorum aslında kızlar birbirlerini kıskanır sözünün aksine yakın arkadaşımın her zaman iyiliğini mutluluğunu isterim ve güvenirim, eğlenceli birisiyimdir alışverişi gezip tozmayı, bakımı, makyajı, kahve içip beraber burç yorumu okuyup fal bakmayı çok severim, öf bu ne demezseniz felsefeye de ilgi duyarım, biraz dürüstümdür ama kalp kırmam, yargılamadan destek olurum genel olarak sevdiğim insana karşı anlayışlıyımdır başkalarına tahammülsüzüm djdjdjjjd

  Eğer eğlenelim güzel vakit geçirelim ama çıkar ilişkisi olmadan bunları yapalım sırtımızı dayayacagımız az çok birisi de olsun derseniz ben bir mesaj uzağınızdayım. 20 yaşındayım ama 18 yaş üstü herkes yazabilir sorun yok. Halloween için bir plan da yapabiliriz 🎃🎃

  12 ekim 21:56

  390. online bir arkadaş arıyorum. Çok küçük bir şehirde yaşıyorum, genellikle evdeyim online sistemden dolayı. 21 yaşındayım. Kova burcuyum. Dizi izlemeyi çok severim.

  Dark humora bayılırım. Cringe bağımlısıyım haha

  İstediğiniz yerden konuşabiliriz, telegram vs fark etmez. Günlük şeyler konuşabileceğim boş muhabbet yapabileceğim bir arkadaş arıyorum sadece. Ankara'da okuyorum, oraya dönünce buluşadabiliriz.

  Lütfen mesaj atın..

  12 ekim 17:37

  389. merhaba süslüler, 26 yasındayım ve yarısmaya istanbuldan katılıyorum. tinderdan bir kere hayatımın askıyla karsılastım neden buradan da arkadaslık bulmayayım ki diyerek taliplerimi bekliyorum. yay burcuyum, eğlenmeyi, gezmeyi cok severim. oturayım arkadaslarımla yemek yiyelim, bir seyler icelim, sahilde gezelim cimenlere yayılalım severim.

  tam bir güzin ablayım dert dinlerim akıl veririm ama asla kendi ask hayatımı yola getiremem. arkadaslık secimlerimi yanlıs yaptığım ve kazık yediğim icin suanda da yalnızım, eskiden olsa yanlıslara göz yumardım ama artık en ufak hatasında insanlardan soğuyorum ve insanların bu cabalarını düzeltmek icin hiç bir sey yapmadıklarını görünce ne kadar doğru tercihler yaptığımı anlıyorum. fal baktırmak, astroloji, kız kıza mağaza gezmek, makyaj, kız arkadaslarımla bulusup birbirimizin fotoğrafını cekmek vs. bu tarz girly aktiviteleri ve magazin dedikodusunu aşırı severim.

  hep bir yakın kız arkadasım olsun istemişimdir, umarım bu ilan vesile olur.

  12 ekim 14:56


  388. zonguldak ereğliden yazıyorum, 24 yaşındayım çalışıyorum. Oturup birer kahve içecek ordan burdan sohbet edecek arkadaş arıyorum : )

  12 ekim 10:50

  387. Eskişehirden bildiriyoruum, osmangazi üniversitesi tarafında oturan, yürüyüş yapabileceğimiz ya da bulvarda kahve içebileceğimiz ve tabii bir de mümkünse birlikte ders çalışabileceğimiz biri olursa miss gibi oluur.

  11 ekim 22:30

  386. Merhaba ben de Bursadan olan var mı diye sorayım .27 yaşındayım, kendimden küçüklerle de iyi anlaşabiliyorum. Her ne kadar pandemi döneminde pek mümkün olmasada kahve içip, sohbet etmeyi, alışverişi, çimlerde oturmayı, yemek yemeyi, tiyatroyu , canlı müziği, gezmeyi , deniz havasını severim. Eğer görüsmek isteyen olursa sosyal mesafeli görüşebiliriz, mesaj bekliyorum :)

  11 ekim 18:04 11 ekim 18:52