süslü sözlük düşünce akışı

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (1)

56. Bu dünya neden dönüyor ya? Bu dünyada çocuklar tecavüze uğruyor, çocuklar açlıktan ölüyor, insanlar çaresiz hastalıklara yakalanıyor. Hayvanlara eziyet ediliyor. Şiddetin, iğrençliğin, vicdansızlığın haddi hesabı yok. Adalet nerede, ilahi adalet diyorlar tecavüze uğrayan el kadar bebeklerin adaletini ne sağlayacak? İğreniyorum artık dünyadan.

Bu cümle söylendiğinde ben daha anlayacak yaşta değildim, keşke hiç anlamak zorunda kalmasaydım. "Çok acı var, dayanamıyorum."

Edit, bu dünyada 9 yaşında bir çocuk anne ben artık ölmek istiyorum diye ağlıyor. Her şey o kadar anlamsız ki. Her şey. Kendimden de nefret ediyorum saçma sapan üzüntülerim dertlerim için.

dün 00:35 dün 00:41

55. (link: https://m.youtube.com/watch?v=BcqCYM3SJi4 şunu) görünce aklıma sözlük geldi swh.

Tavuğun sesi tahmin ettiğimden daha güzelmiş şimdi yalan yok. (gizlinot: Jfkdkdkd)

16 şubat 16:02

54. nyx'ten bi sürü şey doldurdum sepetime sonuç 165 tl :( Nolur hemen şimdi bi mucize olsa ? gökten şöyle bir yüzde 25 indirim falan düşse ??? :(

25 ocak 18:59


53. Gerçekten bilinçaltımı kendim tekrardan kodlayabilir miyim? Kilo vermem lazım. Konstantre olmam lazım. Kendimi sürekli oyalayacak bir aktiviteye bağlanmam gerek? Gerçekten duygusal bağımlılığı yenmem gerek. Daha fazla arkadaş nasıl edinebilirim. ablamı çok seviyorum. Sen ve etrafındaki herkes aşağılık bir bok çuvalı. Yalnız kalırım korkusu ile sana nasıl katlanmaya devam edebilmişim. Bu şehirden gitsem mi? Kendimi sadece ben kurtarabilirmişim evet. evde pasta var. çöpe atmam lazım. haftasonu belgrada koşmaya gitmem lazım

24 ocak 17:17

52. acaba yemek yemeyip bütün sütlaçları mı bitirsem?

23 ocak 18:20

51. ben fazla toz pembe gördüm sanırım her şeyi...kaçmakla kurtulunmaz ki.

korkuyorum.Korkum bıçak gibi keskin.Keşke bir büyüğüme anlatabilsem neler olduğunu,yardım etse.Ya da en azından fikrini duysam,basit düşünen ben ve benim yaş aralığımdaki kişilerin fikirleri sadece bir rüyanın parçası gibi.

22 ocak 16:54

50. En sevdiğim ve en çok kullandığım iki makyaj malzemem kayıp. İkisinin toplam fiyatı 20 lira bile değil yenilerini alırım ama nerde bunlar? Kafayı yemek üzereyim dudaklarımı kemiriyorum sinirden. Nerdesiniz bacısını ssssssssevdiklerim?!

22 ocak 02:19


49. En yakın arkadaşımın artık en yakın arkadaşım olmadığını görüyorum. Eskiden olsa üzülürdüm hatta kahrolurdum neyse ki benim mantıksız yanımı sözleriyle tokatlayan bir insan var yanımda.(gizlinot: thx god)

22 ocak 01:27

48. Ben kendimi tanıyamıyorum bir türlü. Yakaladığımı sanıyorum sonra bakıyorum o değilmişim. Düşünüyorum kaçıncı ben bu.

Bencilce isteklerim var onlar olmayınca üzülüyorum sonra kendime kızıyorum bencilceydi çünkü, haketmedim üzülmeyi. Yine tanıyamadığım o kendime tabi.

Ömür ne uzun.

22 ocak 01:04

47. bazen sadece kendi rutinime sıkışıp kalmak farklı hiçbir şey yapmamak istiyorum.Hem beni rahatlığımdan alı koyuyor hem de kötü hissetmemi,korkmamı sağlıyor sanki.Tüm sebebi de ailemin baskısı,bir gün olurda yakalanırım diye diken üstündeyim.Asosyal olmaya itiliyorum resmen ama hiç bana göre değil.Eve zincirlenmeme sebep olmasa bari bu asosyalleştirilmekten kaçma halim.

22 ocak 00:11