girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (1)

78. konuşmayalı üç gün olmuş, ben sonsuzluk sandım.

17 mart 19:17

77. kafamın içinde blink! blink! diye minik baloncuklar çıkıyor, baloncukların içinde "kaşlarımı bi tık inceltsem mi?" yazıyor. son zamanlarda bu düşünceyi aklımdan atamıyorum...

17 mart 07:27

76. mini mini despotlaaar etrafımızı sarmışlaar (mini mini bir kuş tadında okuyunuz)

15 mart 01:04


75. Kendim daha hayattan ne istediğimi bilemiyorken insanların benden beklentilerinin olması çok yorucu bence. Üniversite bitiyor, "ee evlilik yok mu?", "ne iş yapacaksın?" sorularından bıktım. Çünkü ben de sürekli bir iç çatışma halindeyim. Sanki içimde bir tartı var ve her gün birçok konuyu tartıyor ama her seferinde aynı konularda bile farklı sonuçlara varıyorum. Toplumun bir parçası olmak, onun standartlarına sığabilmek, insanların beklentileri vs. beni gerçekten bunaltmaya başladı. Her insan böyle bir döneme giriyor mu?

15 mart 00:09

74. instagram'daki hızlı yemek tarifi videolarından bir halt anlamıyorum. çünkü dikkatim dağılıyor. okuldayken de hoca hızlı hızlı bir şey anlattığında böyle anlamazdım. altyazılı ya da altyazısız ingilizce bir şey izlediğimde de aynı şey oluyor.

14 mart 23:55

73. bazen evde beslenen kuşları düşünüyorum ve empati yapıyorum. acaba beni bir kafese koysalar,yemimi verseler,sevseler beni ama kaçmayayım diye kapıları pencereleri sıkı sıkıya kapatsalar hoşuma gider miydi ister miydim diye soruyorum kendime. cevabım hayır. insanlar kendilerini doğadan kopardığı gibi hayvanları da koparıyor. sırf insanlar hayvanları görebilsin diye hayvanat bahçesi diye paralı bir şey yapıp, hayvanları küçücük yerlere hapsediyorlar. yunus parkları,sirkler vb. bir sürü şey gerçekten hayvanlar çok sevildiği için mi yapılıyor? hayır! bana göre insanlar da, hayvanlar da doğanın içinde olmalı.

9 mart 18:31 9 mart 19:27

72. izban neden koyun/koyun sürüsü gibi kokuyor:(

9 mart 15:08


71. Ya bu vikipedi size ne etti? Okuyom ben ya makale yazmam tez yazmam lazım tez...

8 mart 16:53

70. Sevdiğim beyle sürekli aynı derste ve odada bulunmamıza rağmen ilişkimizi gizlemek zorunda olduğumuz için kafamda "2 bros chillin in a hot tub 5 feet apart cause they're not gay" söylüyorum.

7 mart 21:59

69. bir şeyi normalde olduğundan ya da başka yerde olduğundan çok daha ucuz fiyata denk getirip almaktan müthiş haz duyuyorum. anlatabileceğim herkese anlatıyorum bir de. (gizlinot: swh)

bu, gratis indirimi gibi sıklıkla yapılan indirimler için değil de daha büyük meblağlı ürünlerde ve beklenmedik anlarda karşılaşılan indirimlerde geçerli tabii.

2 mart 22:29