girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • medya (1)

71. Merkür retrosuna kufrederken Platon retrosu diye bir seyin de olduğunu öğrendim

İmyeh mükemmel

Edit:Plutondur o Platon olsa duramazsin

8 nisan 09:00 8 nisan 10:46

70. 'lütfen' ne güzel kelime değil mi? hem fonetiği düzgün, hem hangi cümleye koyarsan koy anlamı güzelleştiriyor.

7 nisan 18:46

69. kafamın içinde blink! blink! diye minik baloncuklar çıkıyor, baloncukların içinde "kaşlarımı bi tık inceltsem mi?" yazıyor. son zamanlarda bu düşünceyi aklımdan atamıyorum...

17 mart 07:27


68. mini mini despotlaaar etrafımızı sarmışlaar (mini mini bir kuş tadında okuyunuz)

15 mart 01:04

67. Kendim daha hayattan ne istediğimi bilemiyorken insanların benden beklentilerinin olması çok yorucu bence. Üniversite bitiyor, "ee evlilik yok mu?", "ne iş yapacaksın?" sorularından bıktım. Çünkü ben de sürekli bir iç çatışma halindeyim. Sanki içimde bir tartı var ve her gün birçok konuyu tartıyor ama her seferinde aynı konularda bile farklı sonuçlara varıyorum. Toplumun bir parçası olmak, onun standartlarına sığabilmek, insanların beklentileri vs. beni gerçekten bunaltmaya başladı. Her insan böyle bir döneme giriyor mu?

15 mart 00:09

66. instagram'daki hızlı yemek tarifi videolarından bir halt anlamıyorum. çünkü dikkatim dağılıyor. okuldayken de hoca hızlı hızlı bir şey anlattığında böyle anlamazdım. altyazılı ya da altyazısız ingilizce bir şey izlediğimde de aynı şey oluyor.

14 mart 23:55

65. izban neden koyun/koyun sürüsü gibi kokuyor:(

9 mart 15:08


64. Ya bu vikipedi size ne etti? Okuyom ben ya makale yazmam tez yazmam lazım tez...

8 mart 16:53

63. bir şeyi normalde olduğundan ya da başka yerde olduğundan çok daha ucuz fiyata denk getirip almaktan müthiş haz duyuyorum. anlatabileceğim herkese anlatıyorum bir de. (gizlinot: swh)

bu, gratis indirimi gibi sıklıkla yapılan indirimler için değil de daha büyük meblağlı ürünlerde ve beklenmedik anlarda karşılaşılan indirimlerde geçerli tabii.

2 mart 22:29

62. Bugün de motive olmak için yapmam gerekenleri not alıp bütün gün yattım. Birinin beni ciddi silkelemesine ihtiyacım var, yeterrr 

23 şubat 22:18