girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (144)
  • medya (0)

144. ah, ben geldim. bi kaç haftadır deli gibi dertleşecek birisini aradım ama bulamadım. yani dertleşecek birisini arayıp bulamadıysanız bana mesaj atın. asla yargılamam. zira yargılanacak birisi varsa o da benim.(gizlinot: swh)

5 kasım 19:40

143. Merhaba süslüler, iki aydan sonra tekrar buralardayım. Dert dinleyebilecek süslüler varsa birileriyle konuşmaya ihtiyacım var.

4 kasım 19:01

142. Ben laistabonita, size nasıl yardımcı olabilirim swh

Seve seve dinlerim süslüler çekinmeyin yazın :)

3 kasım 20:52


141. merhaba, yargılamadan dinlerim, elimden geldiğince yardım olmaya çalışırım. iyi bir dinleyici olduğumu düşünüyorum. bana da istediğiniz zaman yazabilirsiniz. herkese de dertlerini en kısa zamanda atlatmalarını diliyorum

3 kasım 20:34

140. beni de yazın. tam bir dert dinleyici ve sır küpüyümdür. ölümüne dinler, saklarım. (akrep burcu kadını) ve asla yargılamam, yadırgamam. (yükselen yay burcu) :)

14 ekim 14:51

139. Gönül rahatlığıyla dertleşebiliriz kızlar. Her konu hakkında *hiç çekinmeden* fikir alış-verişi de yapabiliriz. İnsanları yargılamayı sevmem, helee helee ön yargı. Öhm. Bir mesaj uzağınızdayım. :’)

8 ekim 20:43

138. bir mesaj kadar uzağınızdayım süslülerr :)

8 ekim 16:36


137. bundan bi 6 sene önce baya intiharın eşiğinde iken gün içinde yüzümü güldüren facebook grupları oluyordu. o zamanlar baya aktifti facebook. grubu bırak sayfa paylaşımları altında muhabbet dönüyordu. yorumlar beğeni sırasına göre değil en eskisinden yenisine göre diye sıralanıyordu o yüzden alt alta muhabbet yapılıyordu. çokta sağlam facebook arkadaşlıkları edinmiş derdimi içimi döküyordum baya da rahatlıyordum. intihar etmediysem gerçekten beni ciddiye alıp düzgün cevaplar verenler sayesindedir. (gizlinot: bilinçli bir kullanıcıydım bu arada. sadece nickname takılır adres buluşma vs yapmazdım dikkat ederdim) bundan bize ne diye soracak olanlar vardır muhakkak ancak bunu yazma nedenim velev ki varsa bu tarz başlıkları küçümseyenler için. insan bazen en yakın kişiye dertlerini paylaşamıyor yada derdini paylaşacak kadar yakın bulduğu kişi tarafından hor görülüyor veya hafife alınılıyor, suratını gördüğü birine derdini anlatmaktan dolayı pişman olabiliyor, rahat olamıyor vs. psikologlar en çok bu yüzden varlar bana kalırsa. gün içinde suratlarını görmüyoruz çünkü bu bizi rahatlatıyor. iyi bilirim o çaresizlik sesini duyurma isteğini neyse.

sitede her ne kadar aktif gözüksem de çokca saatlerimi harcamıyorum açıkcası ama varsa bir derdiniz vakit buldukça seve seve dinler okurum :) :)

6 ekim 23:40 6 ekim 23:47

136. Merhaba kızlar itina ile dert dinlenir 

6 ekim 22:28

135. merhaba, konuşmak isteyen, anlatacakları olan birini dinleyebilirim ben de.

edit: bu girdiden sonra bana mesaj yazan olduysa gelmedi hiçbir mesaj. ya da yazan olmamıştır:(

6 ekim 01:49 8 ekim 20:54