süslü sözlük dua istek listesi

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (0)

67. yarın staj görüşmem var süslüler, bi "hayırlısı olsun" demeniz bile yeter <3

14 şubat 00:16

66. gidiyorum kızlar. doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım şehirden ve hatta ülkeden Allah'tan bir aksilik çıkmazsa gidiyorum. vizem basılmış. mutluluk mu bu bilmiyorum ama buruğum da biraz. bunu istemedim mi? elbette ki istedim. ama çok istemenin sonucunun her zaman hayır olmadığını gördüğüm için bu sefer hayırlısını dileyerek istedim. son birkaç aydır her şeyimi buna odaklamıştım. vizem çıkmasa ne yapardım bilmiyorum. ha elbette ki buradaki yoluma devam ederdim ama demeye çalıştığım o değil, hani bir şeyi beklersiniz de başkaca adım atamazsınız eliniz kolunuz bağlanır ya bu da beni böyle bağlamıştı. ama artık en azından şu anda gideceğimi biliyorum.  

sizlerden isteğime gelecek olursak; çoğunluğa iyi gelmediği gibi 2017, bana da hiç iyi gelmedi. sadece tatsız tuzsuz değil, aynı zamanda umudumun kaybolduğu, verimsiz zehir gibi bir yıl oldu benim için. şimdiyse ümidimi tekrar kazanmak için elimde güzel bir fırsat var ve belki insanlık için küçük ama kendim için çok büyük bir adım atıyorum. bu yolda da sizlerden dua istiyorum kızlar. yatağa girdiğinizde yahut herhangi bir saat diliminde kendiniz için ederken beni de aklınızdan geçirir misiniz? hani bir kulun diğer kul için ettiği dua daha hızlı kabul olurmuş ya, belki içinizden birinin küçük de olsa ettiği bir dua, çok içten olduğu için hemen kabul olur kimbilir. bu attığım adımla birlikte mutlu olmam ve içimden geçenlerin hayırlı yine olması için dua eden, şans dileyen, enerji gönderen yani kısacası her neye inanıyorsanız o şekilde dilekte bulunan herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum. dilerim bana ettiğiniz dualar, sizin dileklerinizin de anahtarı olur. 

12 şubat 18:05

65. Az önce çıktığım sınavda inşallah baraj yememişimdir hiçbir dersten :/ yoksa çok kötü şeyler olur :/ nolur dua edin benim için :/ 

6 şubat 11:43


64. Köpeği kemerle bağlayıp tecavüz eden soysuz ihtiyar ve bu olayı "köpeği bıraktığında kaçmadı bile halinden memnun görünüyordu" diyerek alay konusu haline getirmiş her insanın çok büyük acılar çekmesi şu an tek dileğim, tek duam. Keşke yarın sabah uyandığımızda bu ruh hastaları yok olsa da dünya biraz rahat nefes alsa artık.

30 ocak 01:27

63. Yine kötü düşüncelerimin kötü düşünce mi yoksa gerçek mi olduğuna karar veremediğim saatler geçirdim. Tek duam, dileğim son üç saatte kafamdan geçenlerin sadece "kötü düşünce" olarak kalması, ailemin benim sağlıklı olmamız ve anneme sarılarak huzur içinde uyumak. Nolur kabul olsun çünkü ben ya kafayı yedim ya da çok kötü şeyler oluyor

30 ocak 01:10

62. Eşim ay sonunda askere gidecek, istediğimiz ile düşmesi ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan gidip gelmesi için dualarda buluşalım :( 

16 ocak 10:51

61. Kardeşlerim Perşembe günü hayati önem taşıyan iki büte giriyorum dualarınızı eksik etmeyiniz efenim (kalp) 

16 ocak 10:23


60. Bugün ve çarşamba çok çok önemli 3 sınavım var. İstediğim sonucu almam için dua eder misiniz :/

16 ocak 03:14

59. Artık düze çıkmak istiyorum. koşulsuz şartsız beni sevecek biri olsun istiyorum hayatımda. Hem çok sevip hem de çok sevilmek istiyorum. Çok yoruldum. Çok yoruldum.

Sevgili doğru insan, eğer varsan beni bulmanın tam da zamanı. Hiç iyi değilim, kalbimi çok kırdılar. Beni bul artık. Öpüyorum.

16 ocak 01:20

58. annem yarın hastaneye yatıcak büyük ihtimal pazartesi ameliyat olup çıkıcak.çok büyük bi ameliyat değil arkadaşı oldu hemencecik iyileşti.annemin de hemencecik hastalıklarından kurtulup ayağa kalkması için dua eder misiniz..burada tanıdığım tanımadığım bi sürü kişi var içinden küçücük bir dilek bile geçiren herkese teşekkür ederim.

4 ocak 20:23