girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (82)
  • medya (0)

82. Şu sıralar gerçekleşmesi mümkün fakat katiyyen gerçekleşmemesi gereken bir olayın/durumun içindeyim. Bu durumun gerçekleşmemesi lazım. Böyle olmaması lazım. Dua, enerji her neye inanıyorsanız artık iyi dileklere çok ihtiyacım var.. Sizi seviyorum.

bugün 02:22

81. Yarın okul hayatımı, kariyerimi, bütün geleceğimi etkileyecek bir sınavım var. Bir buçuk aydır tüm hayatım bunun üzerine kurulu. Gündemden uzağım, ailemden uzağım, sevgilimden uzağım. Şehir bile değiştirdim, tam bir buçuk aydır mutsuzum. Yarın emeklerimin ve paramın karşılığını alıp mutlu bir şekilde yaşadığım şehre dönebilirim ya da korkunç bir depresyonla tabii. Bütün samimiyetimle bana şans dilemenizi istiyorum. Kendimi hazır hissetmiyorum ve bol bol şansa, duaya ihtiyacım olacak.

Sonuç editi: her şey istediğim gibi ilerledi. Şans dileyen yerlerinizden öperim:)

13 ağustos 22:58 20 ağustos 23:10

80. Yarın çok çok istediğim mükemmel bir yere iş görüşmesine gideceğim, şu işsiz tatar kulu için bir hayır duanızı alırım. İstediğim mesleği yapabilmem için son şansım olabilir. Eğer bu olmazsa mutsuz olacağım bir işe girmek zorunda kalabilirim. Lütfen güzel geçsin.

2 ağustos 00:35


79. Kızlar bir iş var ama belirsiz olup olmayacağı kesin değil. İşe çok ihtiyacım var . Kısa süreli ama bana çok yardımı olacak üniversite için çok önemli bir para elime geçicek . Dualarınıza ihtiyacım var umarım olur :) 

26 temmuz 23:57

78. Süslüler sizden dua/güzel enerji yada inandığınız her türlü güzel düşüncelerinizi bekliyorum. Şuan başka bir iş görüşmesinden çıktım ve ennnnn istediğim iş bu. (link: https://www.süslüsözlük.com/yazarların-bugünkü-mutsuzluk-sebebi?i=827182 İlk iş görüşmesi tecrübem) burda bahsettiğim şekilde eminim ki yüksek bir maaş olmicak ama çok içime sinen, en istediğim şekilde, sosyal, kendimi geliştirebilceğim ve çalışmayı istediğim sektör ve kurum burası = hayallerimi süsleyen yer. 2 hafta bekleme sürem var olumlu/olumsuz dönüş için. Olumlu olursa direktörle görüşcekmişim. Yani gerçekten burayı o kadar istiyorum ki içim içime sığmıyor. Üstelik daha düşük maaşla civarında tutacağım evler hem çok daha ekonomik hem çok daha yaşanası hem de çok ama çok güzel. Uzun zamandır bu kadar hiçbir şey istememiştim (gizlinot: Yüksek lisans savunmamı da istemiştim tabiki.) (gizlinot: Bi de oldum olası zayıflamayı isterim ama şu an sadece hayırlıysa burayı istiyorum.) Umarım hepimizin dilekleri yerini bulur.

13 temmuz 12:59

77. diş hekimliği okuyorum 1.sınıftan 2'ye bir türlü geçemiyorum.sınıfta kaldım geçen sene,bu sefer de büt.bu sene şu bütü de geçip 2.sınıf olmam için dua edebilir misiniz süslüler :( ben elimden geleni yapıyorum,küçük bir dua desteği de hiç fena olmaz.hem ileride dişlerinizi de yaparım?? 

2 temmuz 19:02

76. Aradığım hemen hemen her şeye sahip bir büroya staj için başvuruda bulundum süslüler. Eğer orada staja başlayabilirsem mesleğim için büyük bir adım atmış olacağım.

Nolur iyi dileklerinize, dualarınıza beni de sıkıştırıverin çünkü buna çok ihtiyacım var :(

2 temmuz 15:31


75. yarın iş görüşmesi gibi bir şeyim var. Henüz iş görüşmesi gibi diyorum çünkü tam net konu hakkında bilgilendirilmedim. Umarım güzel bir şeydir ve güzel bir şeyle sonuçlanır. Benim için dua edin süslüler olur mu🙏🏻

18 haziran 20:53

74. dersi geçeyim allahım nolur lütfen kafayı bozacağım yoksa cidden nolur

2 haziran 17:35

73. Salı günü savunma sınavına gireceğim, bittiğine hala inanamıyorum. Uykularım kaçıyor, heyecandan kalbim sıkışıyor, sınava üç gün kala hocam tezin tartışma bölümünü yeniden yazmamı istedi iyice moralim bozuldu... dua edin süslüler kazasız belasız uzatmasız şu sınavı atlatayım.

Edit: atlattım ^^ bilim uzmanı oldum. Şans dileyen süslülerime kokulu öpücüklerimi yolluyorum.

2 haziran 13:57 15 haziran 01:59