girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (0)

77. Süslüler bir iş ve şehir değiştirme durumu için duaya ihtiyacım var. Güzel şeylere ihtiyacım var şu sıralar siz de destek çıkarsanız manevi açıdan çok sevinirim <3

15 mayıs 11:43

76. kız kardeşim için bugün bir başvuru yaptık. iş için. kariyeri için de çok önemli. açıklanana kadar her gün bunun için dua edeceğim lütfen olsun. lütfen.

10 mayıs 10:44

75. Yeğenim sorunlu bi Doğumdan çıktı, şuan yenidoğan yoğun bakımda.

Bir duaya bile o kadar ihtiyaç var ki şuan. İnsanın elinden dua etmekten başka hiç bir şey gelmiyor..

Canım halacığım çok şükür çok iyi olacaksın 

8 mayıs 13:11


74. Birazdan sınava gireceğim de dua eder misiniz bana :/

8 mayıs 09:29

73. atama var süslüler, tercih yaptım. dua, iyi dilek ne olursa ihtiyacım var. lütfen olsun artık, lütfen. aklınızdan geçersem ne mutlu bana :)

19 nisan 23:52

72. Aylardır hazırlandığımız yarışmanın yarın jüri karşısında sunumu var. Projeyi teslim etmeden finale kalalım diye yazmıştım bu başlığa, şimdi dereceye girebilmek için yazıyorum.

Yarın ne olur sunumumuzda bir aksilik çıkmasın, stresten, heyecandan saçmalamayalım, amin. Dualarınızda ya da her neye inanıyorsanız iyi dileklerinizde beni de unutmayın. Zira çok ihtiyacım var. Herkese iyi geceler, sizleri çok seviyorum.

17 nisan 23:08

71. yarın oldukça önemli olan bir sunumum var. akademik anlamda çok büyük bir önem taşımasa da bunu başarıyla atlattığım zaman kendimi kanıtlamış olacağım. gerçekten özgüvenimin ve neşemin yerine gelmesi için önemli bir aşama olacak.

bir de hamilelik şüphem var. umarım yersizdir.

inananlarınızın dualarını, inanmayanlarınızın iyi dileklerini ve pozitif enerjisini bekliyorum süslüler. sizi seviyorum.

12 nisan 17:01


70. Babamın yarın çok önemli bir sınavı var . Adam nerdeyse 50 yaşında ama 2 aydır oturup ders çalışıyor ,özet çıkarıyor. Şuan son tekrarlarını yapmakta. Umarım sınavı geçer. Şimdi gidip takıldığı birkaç konuyu anlatıcam . Dualarınızı bekliyorum süslüler . 

31 mart 20:02

69. Evrendeki sevgi ve ışığın artması için dua ediyorum.

Allah hayırlı olan tüm dualarımızı kabul etsin.

27 mart 10:03

68. Geçen günlerde çok istediğim bir yerde gireceğim mülakat için sizden dua istemiştim, bugün haber geldi yarın artık son mülakatım var arkadaşlar ilkini geçmişim. Yarın da geçersem sonunda iki yıllık işsizliğim bitecek. bu yüzden dua istiyorum sizden, yarınki mülakatı da hayırlısıyla geçeyim, çok heyecanlanmadan atlayım diye.

27 mart 00:21