sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (92)
 • medya (0)

92. tam bir senedir iş arıyorum. başvurmadıgım, cv yollamadıgım yer kalmadı. medya sektöründeyim ve malesef burda tutunmak biraz torpil demek... kendim için, ve en önemlisi annem için gerçekten artık bi'şeyler başarmalıyım.. bana da dua ederseniz çok sevinirim güzel kadınlar:) 

bunu okuyanlar için de benden minik bi dilek; umarım huzuru hiç kaybetmezsiniz, ve gözleriniz daima ışıl ışıl bakar.. tüm güzellikler sizi bulsun.

5 kasım 00:33

91. çalışma hayali kurduğum uluslararası bir örgüt staj programı açmış, başvurdum hemen. bu saate kadar oturmamın sebebi de o. bir departmanlarına daha başvuru yapmıştım, yazılı sınava çağırdılar ama geçemedim. şimdi çağırırlarsa daha çok çalışacağım ama ya çağırmazlarsa diye ödüm kopuyor. lütfen dua edin benim için, en azından sınava/mülakata çağırsınlar. duaların gücüne inanıyorum, lütfen bu süslünüz için de dua edin..

4 kasım 06:23

90. yarın gözlerimi çizdireceğim süslüler :') 21 yaşındayım, 17 senedir gözlükleyim ve artık organım gibiydi. yine de bırakmanın vakti geldi. kolay bir ameliyat diyorlar fakat siz yine de duanızı ve güzel dileklerinizi eksik etmeyin olur mu? :)

31 ekim 19:34


89. bu aralar en sık tekrarladığım duam, allah yaşama sevinci ve isteği olmayan kimseye bir hastalık ya da bir kaza bela vermesin. Öylesi daha zor. mücadele olmadan hayat kazanılmıyor çünkü. Başta yakınlarına sonra kendisine büyük sınav.

25 ekim 16:41

88. süslüler geçen hafta annem için migren şikayetiyle nörolojiye gittik, tomografide doktor beynin sol tarafında minik bir şey gördüğünü ama tam anlayamadığını, mr istediğini söyledi.

gerçekten o günden beri ruh gibiyim. anneme de belli etmemeye çalışıyorum, gizli gizli ağlamaktan çok yoruldum.

bugün mr sonucu çıktı ama tam anlaşılmıyormuş, ilaçlı mr çektireceğiz.

duanın gücüne inanıyorum. sizden dua istiyorum. biliyorum ki burada çok güzel kalpli kadınlar var.

annelere bir şey olmasın lütfen....

edit: süslülerim annemin sonuçları temiz çıktı bugün. çok ama çok mutluyum.... dua, iyi dilek ve düşüncelerini gönderen herkese tek tek teşekkür ediyorum. şifa bekleyen herkesin şifa bulması ümidiyle.

15 ekim 13:34 19 ekim 16:43

87. Çok iyi geçen bir iş görüşmesine gittim.Karşı taraftan da hep işte aradığımız özellikler gibi motive edici ve iyi dönüşler aldım.Ancak özel bir durumum var ve bu nedenle olumsuz dönüş alma ihtimalim var.Bu iş tam hayalimdeki iş.Sürekli aklımda ve sürekli dua ediyorum.İçinden gelenler benim için dua edebilir mi lütfen olsun.  Hepinize teşekkür ederim.

Edit:olumsuz cevap aldım.Düşünen herkese çok teşekkür ederim.

15 ekim 01:30 26 ekim 12:40

86. belki saçma gelebilir fakat ben kişisel olarak başkaları için edilen duanın, kendimiz için ettiğimiz duadan daha hayırlı olduğunu düşünüyorum. hiçbir menfaat gütmeden sadece o insanın dileği için dua etmenin çok saf, temiz ve bencillikten uzak olduğunu düşünüyorum. bu yüzden ara ara bu başlığa gelip yazılanları okuyorum ve kendimce herkes için güzel dileklerde bulunup dua ediyorum. büyük ihtimalle hiçbirinizi tanımıyorum ve belki de ömrüm boyunca da tanımayacağım ama buraya yazılan şeyler burada güzel insanlar var dedirtiyor bana.

benim şu sıralar içinden çıkamadığım derdimse eğitimle ilgili ve elimden geldiği kadar çalışsam da duaya ihtiyaç duyduğumu hissediyorum. şu an elimden olmayan durumlardan dolayı okul ücretimle ilgili bir sıkıntı yaşıyoruz ailecek ve eğer bu sene ortalamamı yüksek tutup okuldan tam burs alırsam çok rahata erebiliriz.

umarım o bursu alabilirim.

edit:dünden beri o kadar güzel mesajlar aldım ki hepinizi çok seviyorum çok teşekkür ederim <3

1 ekim 00:07 1 ekim 15:02


85. Yarın ek tercih kılavuzu açıklanacağı söyleniyor süslülerim. Lütfen bana her türlü pozitif enerjinizi yollayın istediğim okulun istediğim bölümünde kontenjan açığı olsun. Gerçekten buna çok ihtiyacım var.

11 eylül 21:37

84. KENDİME BİRAZ SABIR DİLİYORUM.. BİRAZ AĞZIMI TUTMAYI.. güzel yaşayacagım gunlere odaklanamıyorum, cok az kaldı..

11 eylül 09:26

83. Yarın tüp bebek tedavimin sonuna geliyoruz.En heyecanlı gün olan transfer günü geldi çattı.Çok stresliyim annemi ve eşimi istememe rağmen kırıyorum .Onları çok seviyorum umuyorum ki bunu biliyorlar.Süslüler duanın gücüne gerçekten inanıyorum.Benim için sabırlı olmam ve transferimin başarılı geçmesi için dua eder misiniz.Sizi seviyorum.

11 eylül 00:54