girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • medya (0)

90. Yarın ek tercih kılavuzu açıklanacağı söyleniyor süslülerim. Lütfen bana her türlü pozitif enerjinizi yollayın istediğim okulun istediğim bölümünde kontenjan açığı olsun. Gerçekten buna çok ihtiyacım var.

11 eylül 21:37

89. Onceki girdilerimde yazmistim bir okula basvurdugumu. 3 asama var. Biliyorsunuzdur belki. Spor sinavi, sozlu mulakat ve saglik kontrolu. Ben ilk 2 asamayi cok sukur gectim. Sadece saglik kontrolu kaldi. En ince seylere bile dikkat ettikleri soyleniyor. Korkuyorum. Lutfen bana dua edin gecebileyim. Olmak istedigim yerde olabilmem icin, lutfen dua edin olur mu?

11 eylül 21:22

88. KENDİME BİRAZ SABIR DİLİYORUM.. BİRAZ AĞZIMI TUTMAYI.. güzel yaşayacagım gunlere odaklanamıyorum, cok az kaldı..

11 eylül 09:26


87. Yarın tüp bebek tedavimin sonuna geliyoruz.En heyecanlı gün olan transfer günü geldi çattı.Çok stresliyim annemi ve eşimi istememe rağmen kırıyorum .Onları çok seviyorum umuyorum ki bunu biliyorlar.Süslüler duanın gücüne gerçekten inanıyorum.Benim için sabırlı olmam ve transferimin başarılı geçmesi için dua eder misiniz.Sizi seviyorum.

11 eylül 00:54

86. geçen gün "kuyruk sokumumda çok ağrı var" diye bir girdimde yazmıştım, aynı günün sabahı dayanamayıp acile gittim ve kıl dönmesi olduğunu söylediler. acıdan ölüyorum arkadaşlar, kafamı duvardan duvara vurmak istiyorum.... yarın genel cerrahiye randevu alabildim ama çok korkuyorum. hem canımın acımasından korkuyorum hemde ameliyat derlerse -ki ameliyatsız tedavi yokmuş sanırım, sonrasında ne yapacağım diye korkuyorum (gizlinot: ameliyat sonrasındaki zaman çok acı verici diyorlar ve bir süre sonra nüksetme ihtimali varmış). lütfen dualarınızı eksik etmeyin... t.t (gizlinot: bunu yazmam doğru mu bilmiyorum aslında, utanıyorum bir yandan ama korkum daha ağır basıyor, iki gündür ağlaya ağlaya bir hal oldum zaten..)

9 eylül 14:55

85. Dedemin sağlığı iyiye gitmiyor çocukluğum gözümün önünde eriyor sanki lütfen dua edin iyi olsun :(

8 eylül 00:03

84. en yakın arkadaşlarımdan biri gelecek hafta okulumun yetenek sınavlarına girecek, aynı okulda olmamızdan ziyade bu okul onun son şansı. giremezse bir sene daha mezuna bırakacak, 3.senesi olacak ve buna hazır olmadığını/istemediğini ve kaldıramayacağını biliyorum. kazanırsa hem aynı okulda okuyacağız hem de tekrar hazırlanmaktan kurtulacak. her neye inanıyorsanız bana iyi enerjilerinizi yollar mısınız, sizi seviyorum. <3

7 eylül 23:18


83. Bugün direksiyon sınavım var süslüler ve çok heyecanlıyım. Umarım geçerim. İyi dileklerinizi bekliyorum .

Edit: çok iyi geçti süslüler hepinizi öpüyorum

7 eylül 22:08 11 eylül 17:15

82. Kabul edildigimde hayatimin olumlu yonde 180 derece degisecegi bir okula basvurdum. Pazartesiden itibaren 4 5 gun boyunca mulakatlari surecek. Bu sureci guzelce atlatip okula girebilmem icin dua edebilir misiniz susluler ?

7 eylül 02:57

81. Şu sıralar gerçekleşmesi mümkün fakat katiyyen gerçekleşmemesi gereken bir olayın/durumun içindeyim. Bu durumun gerçekleşmemesi lazım. Böyle olmaması lazım. Dua, enerji her neye inanıyorsanız artık iyi dileklere çok ihtiyacım var.. Sizi seviyorum.

22 ağustos 02:22