yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (157)
  • medya (4)

  1. süslü sözlük altyapı güncellemesi tamamlandı; güncellemeyle birlikte birçok yeni özellik ve düzeltme geldi. ancak hemen şunu söyleyelim:

  - eğer üst menüde bir bozulma görüyorsanız, ctrl + f5 veya cmd + shift + r tuşlarını kullanarak siteyi yenileyin veya önbelleği temizleyin. bozulma düzelecektir.

  yeni gelen özellikleri sizlere (yazar: fifiri) yeri geldikçe anlatacaktır.

  15 ağustos 2013 00:20

  2. süslü sözlük'ün soru cevap aparatı devreye girdi. en iyi kuaför, manikürcü, makyöz, ağdacı arayışlarınıza, değiş tokuş taleplerinize ve diğer her tür sorularınıza buradan cevap arayabilirsiniz.

  15 ağustos 2013 13:05

  3. süslü'ye daha çok yazı girilsin, yepyeni ürünler keşfedeyim diyorsanız pamuk eller cebe (ybkz: korkmayın para istemeyeceğim, lafın gelişi)

  Daha çok yazı ve yazar için takdir edersiniz ki daha çok tanınmamız gerekiyor. Facebook ve twitter'da heaplarımız var, bizi likelayarak, sayfamızı profilinizde paylaşarak, retweet ederek veya takip ederek tanıtabilirsiniz.

  www.twitter.com/suslusozluk

  www.facebook.com/suslusozluk

  sevgiler

  23 ağustos 2013 15:37


  4. Aradığınız ürünle ilgili başlık mı yok? Sözlükteki başlık arama bölümüne aradığınız ürünün tam adını yazdıktan ve getir tuşuna bastıktan sonra Önünüzde iki yol var:

  1. Ukte doldurun: Ürünle ilgili fikriniz yoksa ama daha önce deneyen birileri bununla ilgili bir şeyler yazsın istiyorsanız "Biri bu başlığı doldursun" linkine tıklayarak ukte verebilirsiniz. Uktenizi gören ve bu konuda bilgi sahibi olan kişi başlık açıp fikirlerini yazacaktır.

  2. Başlığı kendiniz açın, ilk yazan siz olun: ürünle ilgili deneyimlerinizi bizzat yazmak istiyorsanız "böyle bir başlık yok" ve "biri bu başlığı doldursun" linkinin hemen aşağısındaki kutuya doğrudan yazmaktan çekinmeyin. Gönder tuşuna bastıktan sonra hakkında görüş yazdığınız başlık anketi ile birlikte otomatik olarak açılacaktır.

  Sevgiler

  2 eylül 2013 20:49

  5. Süslü'de açılmış başlıklara toplu olarak ulaşmak için paneldeki akış>gündem butonuna tıklayabilirsiniz.

  Gündem içerisinde yer almayan daha eski tarihli başlıklara ise paneldeki sözlük>zaman makinesi aparatını kullanıp tarih seçerek ulaşabilirsiniz.

  ayrıca Süslü'ye dair herhangi bir sorun yaşıyorsanız (ör: fotoğraf yüklerken problem yaşama, başlığı nasıl açacağını bilememe, yeni bir özellik teklif etmek isteme vs.) bana mesaj atabilirsiniz.

  sevgiler

  5 eylül 2013 09:26

  6. sevgili süslü dostlarım! (gizlinot: swh)

  Gün geçmiyor ki süslü'de ufak güncellemeler olmasın, bu haftanın yenilikleri şu şekilde:

  - artık entrylerinizi daha sonra gözden geçirip yayınlamak üzere "kenara" kaydedebiliyorsunuz. bu özelliği (yazar: bright eyes)a adıyoruz;

  - en başından beri siteye görsel yüklenebiliyordu ama görsel panelini sağ frame'in biraz daha yukarısına taşıdık ki rahatça bulun;

  - soru cevap aparatına gönderilen son beş soruya artık doğrudan sağ frame'den ulaşabileceksiniz.

  peki yakın zamanda bizi neler bekliyor?

  - anket özelliğini biraz daha geliştireceğiz;

  - sahip olduğunuz ve sahip olmak istediğiniz ürünlerin listesini tutabilmeniz için ufak bir uygulama ekleyeceğiz, ki bunun oldukça faydalı ve eğlenceli olacağını düşünüyorum.

  sorun ve önerilerinizi bize ((yazar: moderator), (yazar: nylon), (yazar: fifiri)) bildirmekten çekinmeyin lütfen.

  sevgiler

  24 eylül 2013 09:27

  7. gün geçtikçe gelişip güzelleşen Süslü'müze iki yeni özellik daha eklendi:

  Birincisi bundan sonra akış sayfaları ismine yaraşır bir şekilde sayfa sonuna geldikçe yüklenmeye devam edecek. bizim twitter'dan facebook'tan neyimiz eksik...(gizlinot: swh) (Bu özelliği beğenmez iseniz ayarlar>tercihler>akışta girdiler bölümünden "otomatik yüklenmesin"i seçerek kapatabilirsiniz)

  İkinci yeniliğimiz ise sözlük panelinde bulunan "başlık dizini": Tıpkı gerçek bir sözlükte veya ansiklopedide olduğu gibi, şimdiye kadar açılmış tüm başlıkların listesini alfabetik ve toplu olarak buradan takip edebilirsiniz.

  sevgiler,

  2 ekim 2013 09:47


  8. Sevgili üyeler ve yazarlar, belki farketmişsinizir bugün süslü çok nazlıydı: çoğunlukla aşırı yavaştı, ara ara da hatalar verdi. Şu anda hostumuz ile ilgili birkaç problem yaşıyoruz. ama hiç meraklanmayın, çalışmalar başladı, site çok yakında hızlı ve kıpır kıpır olacak.

  Sevgiler

  25 ekim 2013 00:18

  9. Arkadaşlar,

  Son bir ay içerisinde yazdıklarınızı göremiyorsanız veya giriş yapmaya çalıştığınızda üyelik kaydınızın bulunamadığına dair hata mesajı alıyorsanız biliniz ki sorun sizde değil bizde.

  Dün siteye birkaç yeni özellik eklemeye çalışırken ne yazık ki yanlışlıkla sözlüğün yaklaşık bir aylık entry ve verilerini uçurduk. Sizin kadar biz de şoktayız. Sorunu halletmeye çalışıyoruz, umarım hallederiz. Gelişmeleri buradan duyuracağız.

  Sevgiler

  16 aralık 2013 10:34

  10. tüm gün süren çalışmalar sonucu girdilerin bir kısmını kurtarmayı başardık. çalışmaya devam ediyoruz.

  kurtarma çalışması bittiğinde girdileriniz sizin adınıza düzenlenmiş olacaktır.

  yazarlığı tamamen silinmiş olanlardan ricamız ise aynı kullanıcı adı ile süslü'ye tekrar üye olmaları. böylelikle önceki entrylerinizin aktarımı herkes açısından kolaylaşacak.

  sevgiler,

  kurtarma timi (gizlinot: swh)

  16 aralık 2013 22:48