girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1368)
  • medya (9)

1368. Tam bir asosyal gibi odamdan asla çıkmıyor, perdeyi kesinlikle açmıyor, hayatta kalacak kadar besleniyor, sürekli aynı şarkıları dinleyip birkaç bölüm anime izleyerek ve oyun oynayarak geçiriyorum bütün günümü. Migren artı regl fena vurdu. Değişiklik olsun diye ev arkadaşım geldiğinde sahilde yürümeyi teklif edeceğim. Umarım yaparım.

14 ağustos 18:30

1367. daha ne kadar can acıtıcı şeyler duyabilirim dedikçe daha acısını duyuyorum. bu sözler insanın en yakınından gelince daha da incitici oluyor. yenilir yutulur türden şeyler değil, mideme yumruk yemiş gibi ne yapacağımı şaşırmış bir biçimde ekrana bakıyorum.

bugünü unutursam ben de ne olayım. o yazılanları asla beynimden silmeyeceğim. bu da burada dursun ki her gördüğümde söyleneni hatırlayabileyim.

13 ağustos 21:48

1366. Bizi bırakıp gideli 15 gün oldu baba.

Kolum kanadım kırıldı baba.

Beni "canım kızım, bal kızım, bıdık kızım, şeker kızım" diye sevişin hala kulaklarımda baba.

Sen gittin ben bittim baba.

Seni seviyorum baba.

13 ağustos 20:08


1365. Bu gün size hayatım boyunca ilk kez yaptığım bir şeyden bahsedeceğim. Hayatımda ilk kez birine dur dedim. Dur dedim ve kararımın arkasında durdum.

Düne kadar -dün derken gerçekten dün- hayatımdaki insanlara dur diyemezdim, vazgeçemezdim. Sonuna kadar onlarla ilerlerdim. Hep bi ya olursa, ya değişirse, ya severse... ama sonunda dün 28 yaşımda sonunda bir dur dedim.

Çok hoşlandığım, tahminen aşık olmak üzere olduğum ama duygularımızın karşılıklı olmadığı, bunun dışında çok güzel anlaştığımız çok eğlendiğimiz insana dur dedim.

Böyle oldukça biz Arkadaş kaldıkça ben yıpranıyorum, istek dışı umutlanıyorum. Saçma olduğunu bile bile dedim. Benim gitmemi istemediği halde normalde böyle olduğu anda vazgeçerdim, amaaan nolcak duygularımı kalbime gömerim diyeceğim halde yooo dostum sori dedim.

Tabi biraz amatörlük var hala üstümde onunda haberi olarak numarasını sildim ki tüm gün konuşurduk kendimi tutamazsam diye ama o isterse bana her zaman yazabilir sonuçta arkadaşız dedim. Biliyorum ki yazmaz ondan rahatım. Benimde iletişim kurma gibi tek bir çabam olmadı ondanda mutluyum. Demek ki artık irade sahibi oluyorum.

Hayatımda tanıştığım çok iyi insanlardan biriydi. Kısa zamanda insan olarakta çok sevdim. Sadece yanlış zamanda, yanlış şartlarda ve benim tahammülümün bittiği bir zamanda tanıştık. Kendine çok iyi bak. Seni özlüyorum.

13 ağustos 16:15

1364. Artık kendi evimde yaşıyorum. Yıllarca aile ve oda arkadaşlarıyla yaşadıktan sonra kendi alanıma sahip olmak çok garip hissettiriyor. Artık sorumluluklarım daha fazla ve kendime yeni bir hayat kuruyorum. Umarım gönlümden geçen şeyleri hayata geçirmeyi başarırım.

Evi tuttuğumuz güne kadar kafamda hep bir şüphe vardı. "Boşver atomic dön evine istediğin gibi olmayacak hiçbir şey" düşünceleri içimi kemirdi hep. Annemi bırakacak olma düşüncesi ayrı canımı sıkıyordu. İki gün boyunca ben gideceğim diye ağladı durdu. Neyse onun da hep dediği gibi kötü ayrılık olacağına böylesi olsun.

Bu sabah kahvaltı öncesi konuştuk telefonda ve o konuşmadan sonra içime varolan tüm şüpheleri rafa kaldırıp ciddi kararlar aldım.

Göğsü ağrıyormuş dün, ablama sormuş böyle böyle ağrım var diye ama midesinin üstüymüş ağrıyan yer ciddi bir şey yokmuş ablam da takılmış anneme "Kızının gidişine üzülüp hasta mı oldun?" demiş. O da bana bunları anlatıp "Üzüldüğüm için olabilir atomic, kimseye bir şey söylemedim bu konuda ama sen kimsenin yapamadığını yaptın. İki kızım da okulu bitirdiği gibi evlendi önce biraz çalışıp kendi hayatlarını yaşamayı seçmediler. Hele birinin iş bulma derdi de yoktu hemen atanıp çalışmaya başlayacaktı ama sen orada yaşamak istiyorum dedin işin bile yokken kalkıp kendine yeni bir hayat kurmaya gittin. Bunu kimse yapamadı bil" dedi. Gözlerim doldu hemen. Gerçekten sevdiğin, değer verdiğin, düşüncelerini önemsediğin birinden böyle şeyler duymak ne kadar güzel.

Ben artık anneme "Ne istediyse başardı kızım" dedirtebilmek için yapacağım ne yapacaksam. Başkalarına benden bahsederken hep gözleri ışıldasın diye.

Sanırım artık mutluyum günlük

11 ağustos 13:58

1363. her şeyi içine atarsın da kendini atacak bir yer bulamazsın. demin bunu okudum da yine gözüm doldu. bu ruh halınden ne zaman kurtulacağım bakalım.

7 ağustos 19:41

1362. Youtubeda video izlemek yerine anime izlemeye başladım, günlük. Hem vaktim boşa gitmiyor hem saçma sapan tüketime yönlendirilmiyorum.

3 ağustos 13:42


1361. Sevgili günlük;

Kendi hesaplarımdan ne kadar üzüldüğümü, ne kadar özlediğimi, ne kadar sevdiğimi bırak paylaşmayı bunu belli edecek herhangi duygusal içerikli bir gönderiyi dahi beğenmiyorum. Neden? Hani ben güçlüyüm ya, hani her şeyi unuttum hayatıma devam ediyorum ya, hani hiç aklıma bile gelmiyor ya... onurumu gururumu hepsini hiçe saydım zamanında. halbuki içimde biriken o kadar çok şey var ki. Daha fazla aciz görünmemek için güçlü rolünü oynamaya çalışıyorum. keşke gerçekten öyle olabilsem ama zayıfım, yapamıyorum. Biliyorum ki bizi üzen bu insanlar gerçekten artık bizi düşünmüyor, gerçekten artık kendi hayatlarına bakıyorlar, gerçekten mutlular. 

Üzülüyorum sözlük çünkü unutuldum, unutulduk...

28 temmuz 21:58

1360. Canım acıyor. Hani ruhunuz daralır gibi hissedersiniz, nefes alamıyormuş gibi öyleyim.

Geçecek

Geçecek

Geçecek

Sürekli desem, geçer mi ki?

28 temmuz 19:16

1359. sevgili (gizlinot: süslüsözlük)günlük;

artık dayanamıyorum. az önce ofiste hep birlikte kahvaltı ettiler ve her birinin elinde açma vardı. sen açmanın kokusunu bilir misin? ben de bilmezdim, burcu burcu kokarmış meğer. bir de inat yapar gibi "allah aşkına tatsana hocam" diyorlar. ben onu tadarsam masayı yerim masayı. evde tartıldım, tartı da üstünde tepine tepine kafayı yemiş bir 61 gösteriyor, bir 62.5. önümüzdeki çarşambaya kadar 60 kiloyu görebilirsem koruma diyetine geçebileceğim, ama içimden bir ses "yapamayacaksın" diyor.

şimdi de detoks araştırıyorum çünkü iflah olmaz pek çok devlet memuru gibi gizli işsizim^^

26 temmuz 10:25