süslü sözlük günlük

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1465)
  • medya (11)

1465. merhaba günlük, az önce uzun araştırmalar sonucu inglottan yaptığım alışverişi ödedikten sonra kargonun 7 lira olduğunu öğrendim. içim öküz oturdu, hadi hayırlı geceler.

dün 21:50

1464. Dün eli boş döndüğüm alışveriş macerası yüzünden o kadar yorulmuştum ki bugün dinlenmek adına biletim olduğu halde oyuna gitmedim ve evde kaldım. Evde internet olmadığı için bütün günü trt çocuk, minika go ve cartoon network arasında zap yaparak geçirdim. Hala minika go izliyorum.

dün 20:52

1463. Bugün evren para harcamamı istemiyor. Mum alacaktım english home a girdim, 9.90 diye üç tane mum aldım kasada tanesi 12.90 çıkınca bıraktım. Sonra Migros’ta aradım bulamadım. En son eve dönerken yol üzerindeki midyecimden midye alayım dedim, her gün üçte gelen midye gelmemiş. Tenk yu evren birazdan İkea online dan alacağım mumlarımı yarı fiyatına <3

16 ocak 16:29

1462. merhaba sözlük,

çok çok çok ama çok mutsuzum.

annemle ve babamla kavga ettim. sanırım hayatım boyunca 3 kere falan bu kadar üzülmüşümdür. annem bana "beni hizmetçi gibi kullanıyorsun, burası otel değil" dedi. babam da "4 yaşındaymış gibi davranıyorsun" dedi. anneme elimden geldiğince yardım ediyorum ve evet, çocuk ruhluyum yeri geldiğinde. bu kötü bir şey mi? keşke bu evde yaşamasaydım.

15 ocak 22:34


1461. Ders çalışmamak için kardeşimle güreş yaptım 

13 ocak 18:06

1460. Bugün de anladım ki bütün erkekler tuhaf. Maşallah dediğim üç gün yaşamıyor.

13 ocak 18:03

1459. Sevdiğim bir kitabı bitirdim. Yazarın düşünceleri bana o kadar yakın geldi ki anlaşıldığımı hissedip şükrettim.

Black mirrordan bir bölüm daha izledim.

Kahve içtim 2 tane.

Bir tane sevdiğim arkadaşımla bir tane de sevmediğim arkadaşımla yazıştım.

13 ocak 17:59

1458. spora tekrar başlamak istiyorum ama üşeniyorum.Daha doğrusu pilatese başlamak istiyorum ama internetim yok,video izleyemiyorum.Onun dışında da şuan yapmayı plandıklarımın arasında koşu var ama hem hava soğuk ve hastayım hem de sular yok nasıl yıkancam :(

örgü örmeli,oturmalı,buzzfeed testi çözmeli boş bir gün geçiriyorum.

13 ocak 16:06

1457. Kontenjan nedeniyle mülakata girmeye hak kazanamadım. üzgün müyüm, evet çok üzgünüm. ama sınav sonucundan ziyade insanların bencilliğine, yalancılığına, can yakmaktan zevk alışına.

soruyorum, sınavı geçmiş, tam tebrik edeceğim "bi de hiç çalışmadım yaaa" diyor. neden ya neden? çalıştın işte gördük. evet bazen görmeyelim diye gizli gizli çalıştın ama çalıştın. ve ne güzel ki emeğinin karşılığını aldın. çalışmadım ama kazandım, sen çalışın ama kazanamadın ühühü tüh tüh, gerek var mı bunlara gerçekten?

ben çok çalıştım ama olmadı. evet sizler inanılmaz zeki ve kültürlüsünüz. benim çalışarak yapamadığımı siz çalışmadan yapıyorsunuz. benden bi bok olmaz zaten haklısınız. inşallah ölürüm artık ne diyeyim

12 ocak 20:04

1456. "Kontenjan nedeniyle mülakata girmeye hak kazanamadınız"

Böyle yazıyordu ekranda. Kazanamadım...

12 ocak 18:50