girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1392)
  • medya (11)

1392. birazdan eve gidicem ve hiç yemek yapmak istemiyorum ancak para da harcayamam 2 ay sonra yurtdışına gidiyorum euro yapmam gerek, bir de çok fena bademciklerim ağrıyor, saat sabah 4 de ağrıyla kalktım, viks sürdüm chpnin eşantiyon atkısı vardı onu alıp boynuma dolayıp yattım. sevgili günlük.

dün 17:02

1391. eşimin ailesi köyden geldi. harakiri nasıl yapılıyordu?

dün 08:15 dün 08:15

1390. Öyle bir kuyuya atmışım ki kendimi, yeni yeni anlıyorum. Nasıl çıkacağıma, ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok. 

dün 02:29


1389. Pazar günü planım iptal edildi Oda arkadaşım evine gitti ayrıca bugün akşam yemeği de yok. Evet anladım Yurt hayatı dizi izlemeye itiyormuş insanları

14 ekim 16:14

1388. sevgili günlük,

2 haftadır iş yerinde izin alamamanın yorgunluğu içerisinde kıvranıyorum bugün. zaten hava dakapalı, yorgunum, uykum var. Kahve içtim o da olmadı, zinde değilim bugün.

13 ekim 12:27

1387. sevgili günlük,

bugün kesinlikle odaklanamıyorum

ne yaparsam yapayım bir türlü aklımı yaptığım işe veremediğim garip br gündü

30 dakikalık videoyu iki saatte izleyemedim mesela

neden?

nasıl fanfiction,otp yazma havasındayım anlatamam...şimdi de netfilixte romantik bir şeyler izleyeceğim

tengrim

umarım yarın böyle olmaz

13 ekim 02:32

1386. dünden beri rüyada gibiyim. buraya da yazmasam olmazdı. malumunuz kurumsal hayat sarmadı yeaa diyerek 3 sene okuduğum okulu bırakıp antep'e aşçı olmaya geldim ya ben, günler bir şekilde geçti. biraz lisede gibiyim. sınıf arkadaşlarım küçücük ama iyi anlaşıyoruz vakit geçiriyoruz derken birden bi yoğunluk başladı. bi de hiyerarşi var bizde. birinci sınıfız diye en altta biz varız. kim ne derse yapıyoruz. neyse dün ilk mutfak dersim vardı. (etkinlik için mutfağa girmelerimiz hariç) sınıfta da tek rakibim var ayıptır söylemesi. o kadar güveniyorum kendime. hoca benim tezgaha tadıma geldiğinde yanında o çocuk da vardı. pilavımı tadarken çocuğa bak nasıl dökülüyor dedi. sonra ana yemeğimin tadına baktı bi çatal da çocuğa uzattı et mi mantar mı bu dedi bir an korktum sonra ne kadar yumuşak görüyo musun dedi zevkten bayılacam sandım. sonra herkes yemeğini yerken çocuk geldi bizimkinden yedi :d ayrıca tabak süsleme konusunda kimse kusura bakmasın en en en profesyonel görünen bizimkiydi.

şu okul açıldığından beri tüm sıkıntılarımı unuttum. belki arada yalnız hissediyorum ama tatmin olma hissi her şeye bedel. gerçekten çok ama çok mutluyum süslüler!

bir de dün dersten sonra kafeye geçtik sınıftakilerle. garson aşçılık mı okuyosunuz ben de gastronomideyim dedi. sonra bana döndü sen x lisede okudun değil mi dedi. şok oldum dedim sen kimsin?? sonra anımsadım isim ve tip olarak biliyordum. çocuk sıska düz bir tipti kalıplanmış büyümüş aşırı yakışıklı olmuş falan ay nasıl hoşuma gitti anlatamam. artık müdavimiyim kafenin. (gizlinot: swh)

13 ekim 01:18


1385. Sevgili süslü günlük, bugün kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığını net bir şekilde gördüm. Bana 2 hafta önce çok kötü hissettiren birinin bugün benzer sebepten benden daha beter bir hale geldiğini gördüm. Onun için üzülmedim. Sadece rahatladım yanına kar kalmadığı için. Sonra kuaföre gidip saçlarımı kestirdim. Sonra belkide hayatımın en büyük potunu kırdım. Afalladım, uzunca toparlayamadım. Sonra görmek istediğim kişiyi uzunca gördüm. Söylediklerine güldüm. Birilerini azarlamasını bile izledim. Arada kafasını kaldırıp bana bakıyordu sonra espriye vuruyordu olayı. Tatlı biri. Yarın tekrar göreceğim için mutluyum. Şimdi akşam yemeğiyle doymadığım için biraz bir şeyler atıştıracağım. Sonra erkenden uyurum belki. Sana şimdiden iyi geceler.

12 ekim 20:09

1384. Bugün başka bir okuldaki arkadaşımı ziyarete gittim ve onun arkadaşlarıyla tanıştım. O kadar kararında konuşan, mantıklı ve eğlenceli insanlardı ki inanamadım. Hiç de dışta bırakmadılar beni gayet sohbet ettik filan o kadar şaşırdım ki. Bizim okulda şimdiye kadar tanıştığım insanlar böyle değildi. Zaten okulun şartları da güzeldi bizimkine kıyasla. Resmen gözüm kalarak ayrıldım ya ama olsun böyle güzel bir günü hiç geçirememiş de olabilirdim. En ön kavgalarından sonra o kadar iyi geldi ki anlatamam, yolda trafik vardı ama o kadar enerjiyle dolmuştum ki. İyi ki geziye gitmişim de bu vesileyle insanlarla tanışmışım. Bir daha görmeyeceğim yüksek ihtimal ama olsun hala mutluyum. Herkes daha güzel günler geçirsin inşallah.

12 ekim 19:34

1383. gülümsemek ve insanlara o an içinizden geçen samimi bir iltifatınız varsa bunu sesli olarak da söylemek çok önemli. koskoca bir yazı sürekli olumsuz düşünen insanlarla geçirmek durumunda kaldıktan sonra bugün bu pozitifliğin beni ne kadar mutlu edebildiğini tekrar gördüm. bir yabancıdan gelen neşeli küçücük bir merhaba, kalabalık ve kasvetli bir ortamı aniden değiştirdi ve insanların belki o an farkında olmadığı bir şekilde bu etkileşime dahil olan herkesin yüzüne bir gülümseme yerleştirdi. pozitifliğini bize de aşıladığın için teşekkürler yabancı keşke hepimiz bunu başarabilsek.

4 ekim 23:39