girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1382)
  • medya (9)

1382. Eski sevgilimden kurtulamıyorum bir türlü. Bütün arkadaşlarıma yazıp sanki beni merak ediyormuş gibi ulaşmaya çalışıyor, o olmayınca da arkadaşlarıma yalanlar söylüyor. Açıklama yapmadan ortadan kayboldum. Ama adam bana hakaretler yağdırıyordu, beni manipüle ediyordu, öfke kontrolü yoktu, şiddete meyilliydi, rahat rahat beni itip kaka biliyordu. Ben de dayanamadım, en güzel geçmesi gereken günlerden birini onun tehditleri, intihar edeceğim demesiyle geçti. Kendine zarar verme diye yalvarırken o bana hakaretler ediyor, babamı aramakla tehdit ediyordu. En son senin hayatını s. dedi yaparsan yap dedim ve ortalıktan kayboldum. 

Ama bir türlü kurtulamıyorum. Unutacak beni diyorum ama unutmuyor. Konuşsam kendimi açıklasam ki bunu zaten o gece yaptım, bir işe yaramayacağını da biliyorum. 

Babası alkol alan annesine küfür eden kavga eden döven bir insan. Ve o da öyle birine dönüşüyor. Ben annesine dönmek istemedim sadece. 

Böyle insanlar nasıl uzaklaşır, bilgisi olan varsa bana ulaşsın. 

17 eylül 02:15

1381. Michelle guverichin first six months of love diye bir şarkısı var çok güzel bir şarkı dinlemenizi tavsiye ederim. Bu şarkıda bi söz var 'we danced the night we met, now we need dancing lessons' diye. Şu sıralar romantik ilişkilere olan bakış açımı o kadar güzel özetliyor ki. Hepsi çok güzel başlıyor ve bir noktadan sonra sadece alışkanlık olduğu için ilişki devam etsin diye kendinizden çok şey vermeye başlıyorsunuz. İlişkinin başlarında birbirinizi özel yapan ve beraber yaptığınız en iyi en güzel en anlamlı şeyleri bile bi noktadan sonra yapamamaya başlıyorsunuz.

(link: https://youtu.be/wJdd1Q05IK0 Bu şarkı)

17 eylül 00:07

1380. adama laf arasında uyumayacaksan arayayım dedim, kaynadı gitti tınmadı. üç mesaj sonra da uyudu ayı. telefona muharrem ince gibi adam uyudu diyerek bakıyorum şu an.

16 eylül 03:59


1379. Az önce bu hayatta beni gerçekten tanıyan tek kişiyi, hayatımda tanıdığım en iyi insanı, en yakın dostumu temelli olarak Ankara'ya yolcu ettim.

O otogardan karanlık havada, tek başıma, elimde bir tane sigarayla, ağlayarak yürüyüp çıkarken "tamam" dedim. "Şu hayatta artık tamamen yalnızım."

Tam bir hafta önce buraya artık yalnız yaşadığım için ne kadar mutlu olduğumu yazmıştım. Artık gerçekten yalnız yaşıyorum.

Bundan sonra hayatım nasıl olacak bilmiyorum. Belki kendi ayaklarım üzerinde durabilmem için gereken son adım budur, onu da bilmiyorum. Bildiğim tek şey onun orada daha mutlu olacağı. Onun adına gerçekten seviniyorum ama artık üzüldüğümde gidip kapısını çalabileceğim hiç kimsem yok..

15 eylül 20:18 15 eylül 20:19

1378. Buraya not düşüyorum bir daha bu karanlık günlere düşersem aklımda bulunsun.

6 milyar insan var . 6 milyar gelmiş 6 milyar geçmiş. İnsanlar değişse de , bu hayatın şimdiye kadar öğrendiğim 3 kuralı var ahir ömrümce unutmam. 3 kırılma noktası

1- Değiştiremeyeceğim , her sabah sabır çekeceğim nokta. Eğer bir 50 yıl ömrüm varsa bu 50 yıl boyunca değiştiremeyeceğim acılar. 

2-Doğuştan ödüllendirildiğim , dünya nüfusunun yarısının sahip olmadığı ve her sabah şükür çekmem gereken noktalar. Evim var. Gözlerim var

3-Uğruna mücadele etmem gereken mutluluklar. Bu mücadele genelde güç sınar

Allahın hakkının 3 olduğu günlerden yazarım

Bilirim

Bildiririm

15 eylül 01:35

1377. Saçlarım dökülüyor diye internetten şampuan siparişi verirken mail adresimi, telefon numaramı ve ev adresimi yanlış yazdım. Bana ait olmayan bir maille son derece kendimden emin yeni hesap açmak mı dersiniz, kapı numarasını adım gibi bildiğim halde farklı girmem mi, telefon numaramı kaydırıp saçma sapan bir şey yazmak mı her şey var. Zaten tırnaklarım da çat çat kırılmaya başlamıştı. Siparişi iptal ettim, hastaneye randevu aldım.

9 eylül 21:13

1376. amcamın evinde babamın düğün fotoğrafını gördüm.

evlenmesine karşı değildim hiçbir zaman. zaten ondan ayrıldığımda küçüktüm, çok görüşemiyorduk. evlense ne olur, ne değişirdi ki? annem, ben evlenmek istiyorum dediğinde sesimi çıkarmamıştım. babama mı engel olacaktım? hem babam yalnız yaşasın da istemiyordum, bende rahat ederdim.

üzerinden 2 sene geçti. keşke her şey daha kolay olsaydı. karısı beni kabullenseydi, ailesinden gizlemeseydi beni ya da babam rest çekseydi bu konuda. 'ben kızımı kabul etmeyen biriyle evlenmem' deseydi.

keşke ben evlendiklerini internetten öğrenmeseydim. keşke aptal gibi ayakta uyumasaydım. ne vardı ki bu kadar üzecek. benim sana ne zararım vardı?

acıdan uyuyamadığım, ayağa kalkamadığım günler oldu sırf senin yüzünden baba. yanındayken çok seversin, kızın gibi hissederim ama uzağındayken?

kaç defa ben seni asla unutmam diye teselli ettin beni. hepsinde de inanmıştım. herkes halime gülüyormuş da bi ben farkedememişim.

yeni bi ailen var. bana da orda yer yok. inan boğazımdaki yumru hiç geçmiyor. en mutlu olduğum anda bile gelip buluyor beni. dayanamıyorum artık.

5 eylül 20:46


1375. izleyen vardır belki, kanald her gün aşk-ı memnu veriyor. finalden önceki bölümdü bugün ve tam (link: https://i.ytimg.com/vi/P-JoeodhEf4/maxresdefault.jpg şu) (gizlinot: fotoğraf kalitesi berbat) sahnede aynı bihterin pozisyonunda izlediğimi fark ettim diziyi. sonra son 20 bölümdür bihtere söylediğim: ''boş ver onu, o kim ki!'', ''salak olma kızımm!'', ''seni istemeyeni sen de istemeyeceksin!'' laflarına benim de kulak asmam gerektiğini fark ettim.(gizlinot: :'>)

teşekkürler bihter, halimi yüzüme vurman çok iyi oldu...

5 eylül 20:10 5 eylül 20:12

1374. gün 22: duruyorum. telefonum da alışamadı, evinize gitmeniz arabayla 3 saat 28 dakika sürecek yazıyor.

hala duruyorum.

4 eylül 17:39

1373. Ev bulma stresinden sabah 5te uyandım. Hatta tam olarak 4.50de. Okulda yine zombi gibi gezeceğim.

4 eylül 06:35