girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1393)
  • medya (11)

1393. Hava yağmurlu, su birikintisine bastım. Çoraplarım ıslandı. Çorap almak için yol üstünde bir doncuya girdim. Çoraba 6 lira verdim, kalbimde bir sızı hem de büyük bir sızı. iyi günler. 

18 ekim 09:16 18 ekim 16:17

1392. Bugün yine komşumun piyano sesiyle uykuya dalarım diyordum. şu saat oldu projeyi bitirip ancak arkadaşlarımı uğurlayabildim, zaten piyano çalan da yoktu. Şimdi de delice bir yağmur başladı, sesine kulak kesilmemeye çalışıyorum ama olmuyor. Yağmurlu havalar beni hep çok mutlu etmiştir ama bugün etmiyor. Anıların dehşet verici şekilde tazelediği hislerimden kaçmıyorum. Bazı şeyler için keşke demeyeceğim ama geçen yıl bugün o pencerede birlikte yağmuru izlerken sana söylediğim o cümle için üzgünüm. söylemeseydim her şey bambaşkaydı belki, bilmiyorum. ben sadece o an hissettiklerimi şu an farkediyorum. Özür dilerim.

18 ekim 03:34

1391. Dün akşam beni evime bıraktı. dün ilk defa evimin yakın olmasına üzüldüm, o yol hiç bitmesin, hep öyle yan yana yürüyelim istedim. Bugün tek başıma dönerken o yollar o kadar boş ve anlamsız geldi ki...

Hoşlanıyorum diyordum ama galiba aşık olmuşum...

17 ekim 22:46


1390. birazdan eve gidicem ve hiç yemek yapmak istemiyorum ancak para da harcayamam 2 ay sonra yurtdışına gidiyorum euro yapmam gerek, bir de çok fena bademciklerim ağrıyor, saat sabah 4 de ağrıyla kalktım, viks sürdüm chpnin eşantiyon atkısı vardı onu alıp boynuma dolayıp yattım. sevgili günlük.

16 ekim 17:02

1389. eşimin ailesi köyden geldi. harakiri nasıl yapılıyordu?

16 ekim 08:15 16 ekim 08:15

1388. Öyle bir kuyuya atmışım ki kendimi, yeni yeni anlıyorum. Nasıl çıkacağıma, ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok. 

16 ekim 02:29

1387. Pazar günü planım iptal edildi Oda arkadaşım evine gitti ayrıca bugün akşam yemeği de yok. Evet anladım Yurt hayatı dizi izlemeye itiyormuş insanları

14 ekim 16:14


1386. sevgili günlük,

2 haftadır iş yerinde izin alamamanın yorgunluğu içerisinde kıvranıyorum bugün. zaten hava dakapalı, yorgunum, uykum var. Kahve içtim o da olmadı, zinde değilim bugün.

13 ekim 12:27

1385. sevgili günlük,

bugün kesinlikle odaklanamıyorum

ne yaparsam yapayım bir türlü aklımı yaptığım işe veremediğim garip br gündü

30 dakikalık videoyu iki saatte izleyemedim mesela

neden?

nasıl fanfiction,otp yazma havasındayım anlatamam...şimdi de netfilixte romantik bir şeyler izleyeceğim

tengrim

umarım yarın böyle olmaz

13 ekim 02:32

1384. dünden beri rüyada gibiyim. buraya da yazmasam olmazdı. malumunuz kurumsal hayat sarmadı yeaa diyerek 3 sene okuduğum okulu bırakıp antep'e aşçı olmaya geldim ya ben, günler bir şekilde geçti. biraz lisede gibiyim. sınıf arkadaşlarım küçücük ama iyi anlaşıyoruz vakit geçiriyoruz derken birden bi yoğunluk başladı. bi de hiyerarşi var bizde. birinci sınıfız diye en altta biz varız. kim ne derse yapıyoruz. neyse dün ilk mutfak dersim vardı. (etkinlik için mutfağa girmelerimiz hariç) sınıfta da tek rakibim var ayıptır söylemesi. o kadar güveniyorum kendime. hoca benim tezgaha tadıma geldiğinde yanında o çocuk da vardı. pilavımı tadarken çocuğa bak nasıl dökülüyor dedi. sonra ana yemeğimin tadına baktı bi çatal da çocuğa uzattı et mi mantar mı bu dedi bir an korktum sonra ne kadar yumuşak görüyo musun dedi zevkten bayılacam sandım. sonra herkes yemeğini yerken çocuk geldi bizimkinden yedi :d ayrıca tabak süsleme konusunda kimse kusura bakmasın en en en profesyonel görünen bizimkiydi.

şu okul açıldığından beri tüm sıkıntılarımı unuttum. belki arada yalnız hissediyorum ama tatmin olma hissi her şeye bedel. gerçekten çok ama çok mutluyum süslüler!

bir de dün dersten sonra kafeye geçtik sınıftakilerle. garson aşçılık mı okuyosunuz ben de gastronomideyim dedi. sonra bana döndü sen x lisede okudun değil mi dedi. şok oldum dedim sen kimsin?? sonra anımsadım isim ve tip olarak biliyordum. çocuk sıska düz bir tipti kalıplanmış büyümüş aşırı yakışıklı olmuş falan ay nasıl hoşuma gitti anlatamam. artık müdavimiyim kafenin. (gizlinot: swh)

13 ekim 01:18