sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (1460)
 • medya (10)

1460. İnsanlara değer versemde vermesemde insan yerine koysamda koymasam da hep değersiz ve silik bir insan olduğumu bugün bir kez daha anladım nasıl yapacağımı davranacağımı şaşırdım artık . En sevilmeyen yeğen en sevilmeyen kuzen :( oysa ilk ben kutlamıştım doğum gününü bir cevap dahi vermeye tenezzül edilmiyor gerçi hep öyle ve ben hep alttan alan taraf yapmasam da soğuk kıskanç yaftası yiyorum neden sözlük neden tek ben değil aileve sevilmiyoruz çok acı 

dün 18:34

1459. Bu başlığın amacına uygun olarak bugün yaşadığını samimi bir dille ortaya döken son girdideki süslümüz niye bu kadar çok eksilenmiş şok içerisindeyim. Sevincini güzel anısını paylaştı diye mi eksi yağmuruna tutuldu? İlla acındırarak kötü günlerimizi mi yazmak zorundayız eksi almamak için? Bazılarının içinin çok fesat ve kötü olduğunu görmek beni endişelendiriyor. 

dün 18:11

1458. Bugün müstakbel kayınvalidem ile kahvaltı yaptık. Gayet güzel samimi bir ortamdı. Erkek arkadaşım askerden dönünde ciddi adımlar olacağından bahsetti biraz. Utanmadım diyemem. Biz zaten planlıyorduk ama aileden birinin böyle bir şey söylemesi heyecanlandırdı. Vay be diyorum. Çocuktuk tanıştığımızda, 5 yıldır beraberiz. Askere gidiyor şimdi. Dönünce de söz vs olacak. Seneye bu zamanlar inşallah burda kızlar sizce hangi gelinlik diye soracağım. Zamanın çok hızlı geçtiğini biliyorum. Ama bu cumartesiden sonra hep bir parçam eksik olacak. Tek dostum, arkadaşım. 1 ay nerdeyse hiç iletişimiz olmayacak. Korkuyorum bu süreçten. Bu sebeple kendimi meşgul etmek için hemde para biriktirmek amacıyla haftasonu bir yerlerde çalışmayı düşünüyorum. Bakalım zaman neler gösterecek. Teşekkürler sözlük, bir şeyler paylaşabiliyoruz, içimizi dökebiliyoruz.

dün 15:30

1457. son 3 aydır fiziksel, düşünce ve hayat tarzı olarak çok değiştiğimi düşünüyorum ve bu özgüvenimi fazlasıyla olumlu etkiledi. saçlarımı kestirmekten dahi korkan ben radikal bir karar alıp bambaşka bir renge boyattım, yeni insanlarla tanışmaya başladım, evden daha çok çıkmaya başladım ve en önemlisi semt değiştirecekken bile gerilen biriyken 1 hafta sonra ilk defa yurtdışına çıkıyorum, tek başıma. yine gerginim fakat bu yolculuğumun güzel ya da kötü geçmesi benim elimde biliyorum. konfor alanımdan çıkmadığım sürece bir şeyleri sadece hayal etmekle kalacağımı biliyordum ve şu an buradayım. her şey çok güzel olacak. (gizlinot: <3)

21 nisan 18:41

1456. erkek arkadaşımın nereye askere gideceği belli oldu. iç anadolu. 5.5 ay olmayacak. nasıl geçecek zaman bilemiyorum. haftaya gidiyor.

19 nisan 14:14

1455. 1 haftadır fena halli bir boğaz enfeksiyonu, sabah akşam penisilin vurulmacalar, kalçada morluk ve oturamamak, yutkunamamak ve bunların getirdiği halsizlikle annemden ne rica etsem -elma soymak gibi- abartma, naz yapıyorsun diyordu. sesimi çıkarmadım ama artık hakaret boyutuna getirdi işi ki en uç isteğim ateş içinde yandığım için balkondan bir şey getirmesini istemekti. ben de artık dayanamadım çok üzüldüm kendimi iyice sıktım.

bugün sabah dört buçuk gibi annemin acılı ağlamasını duydum, kalktım. boğazı ağrıyormuş.

hemen ilaç getirdim yardım ettim ve gece kalçamın ağrısından uyuyamamıştım ama yine de çok uğraştım. akşama kadar o kadar uğraştım ki onun için hasta olduğumu unutmuşum resmen. yemek yaptım temizlik yaptım. az önce de bana sarıl üşüyorum dedi. sarılıp ısıtırken sen böyle ağrı çekmedin bence falan dedi zavallım vicdanını mı susturuyor anlamadım ama ilacını verip horultusunu duyduktan sonra kalktım yanından... değişik hissediyorum.

18 nisan 23:44

1454. hiçbir yere ait olduğumu düşünmüyorum. sürekli gitmem gerektiğini hissediyorum. kalmak bana acı veriyor.

15 nisan 14:42

1453. bu daimi iç huzursuzluğu, yetersizlik hissi, huzursuzluk hiç geçmiyor mu be sözlük, hı? yoruluyor insan.

15 nisan 03:08

1452. Bütün gün insanların zenginlikle imtihanını izledim. Sabah 8de kalkıp işe gitmem lazım ama saat 02.12 ve ben uyuyamıyorum. Yarın çalışıp alacağım ücret ise bugün gördüğüm insanların 5 dakikada 1 harcadığı paraya denk düşüyor. 

Hayat ne kadar adaletsiz dimi sözlük.

14 nisan 02:13

1451. Bugün yıl dönümümüz. Ve farklı şehirlerdeyiz. Dilerim bundan sonra hep birlikte, yanyana oluruz. (gizlinot: Yok ağlamıyorum, sadece özledim.)

14 nisan 01:43