sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (1459)
 • medya (10)

1459. 4 bin küsür sayfalık game of thrones yolculuğum bugün bitti. Kendimi accayip boşlukta hissediyorum. The winds of winter gelene kadar beklemece ama gece karanlık, dehşet dolu ve uzun olur umarım ahashfh

1 saat önce

1458. Kendisiyle görüşmek istediğimde 'taşınıyorum.' diyen sonrasında kesinlikle arayıp sormayan ex arkadaşım paylaştığım bir makale için 'bana at' yazmış afjfjfj bu kaçıncı level yüzsüzlük acaba? Ayrıca, Google it.

18 mayıs 09:27

1457. 127891267 tane vitamin kullanıyorum ama şu unutkanlık ve dalgınlık problemime bir çözüm bulamadım. Dün yine gidip masum un ilk bölümü yerine 2. Bölümünü izlemişim. Hikayedeki boşlukları da ilerleyen bölümlerde flashback olarak yorumlamıştım.

16 mayıs 21:18

1456. Uzun uzun vakit geçirdiğim yerlere, zamanında kardeş kadar yakın gördüklerime, herkese ve her şeye o kadar yabancılaşmışım ki. Eskiye dair hiçbir şeyden zevk almıyorum. Hayatımdaki hiçbir insanla da gönül bağım kalmamış. Buralardan gidip tertemiz bir sayfa açmadıkça içten içe beni yiyen bu mutsuzluk hali geçmeyecek. ama tanrı bana o şansı verir mi? Lütfen versin. Hayata tutunmamı sağlayacak tek ümidim bu. Daha başka kalmadı çünkü. Her sabah nolur öleyim, yaşamak istemiyorum, hala mı yaşıyorum ben diyerek uyanmaktan bıktım. n’olur artık bir şeyler iyiye gitsin, düzelsin. 

15 mayıs 01:28 15 mayıs 01:29

1455. sevgili günlük;

dün çok ağladığım ve kendime haksızlık yaptığım için bugün sabah kendime kahve falı bakıp, duymak istediğim bütün güzel şeyleri söyledim ve artık daha mutluyum. :d

12 mayıs 12:30

1454. Bugün ev arkadaşıma gelen postayı teslim alırken kargocunun bana şöyle bir bakıp "18 yaşından büyüksünüz değil mi" diye sormasıyla bir neşe geldi bana. Gerçekten 18ken canımı sıkardı oysaki. Ben büyümek istemiyorum galiba onu anladım (gizlinot: Yaş 25 bu arada hehhe)

7 mayıs 22:09

1453. Sevgili günlük, bugün kalbim kırıldı.. halbuki çok da ponçik minnoş değilimdir. İçten içe üzülüyorum sonunu zaten bildiğim şeye. Ah umut.. 1 pepeden kalbim kırıldı şarkısı zihnimde dolanıyor 2 kalbiniz kırıldığında gerçekte de çok ince liflerin koptuğunu okumuştum bir yerde ne kadar doğru tartışılır ama bu da zihnimde. üzgünüm günlük :(

7 mayıs 22:07

1452. hergün kedisini kaybeden ve onlar için sayfalarca özlem dolu yazılar yazan insanları okuyorum.Sürekli gözlerimden yaşlar akıyor.Bir gün aynı şeyleri yaşayacağımı düşünüyorum bir kez de değil üç kez.Hastalık çok kötü çok zor.İnsan hayatının kıymetini böyle zamanlarda daha iyi anlıyor.İstiyor ki sağlık evimizden eksik olmasın yeter ki herşeye razıyım...

her gün işten gelince yatana kadar onlar için bir takım işler yapıyorum.Bazı insanlar bunun delilik olduğunu düşünüyor.evinde patili çocukları olanlar ise çok iyi anlıyor.Sırf onlar gurul gurul evde gezsinler diye seferber olmak.ve bir gün hepsinin gideceğini düşünmek.Hayat canımızı acıtmaya devam edecek biliyorum.ve umarım herşeye rağmen hepsi için iyi bir anne olabiliyorumdur.

3 mayıs 14:58

1451. artık bi' düzenim olsun istiyorum. sürekli bi'şeyleri beklemekten, endişelenmekten yoruldum. nerede hep yaşayacaksam, nerede hep uyanacaksam artık bileyim istiyorum.

bu belirsizlikler yığını bunaltıyor beni. hep büyüyünce geçer dedim, büyüdüm. geçmedi. insanların günlük hayatlarında yaşadıkları rutin şeyleri belki ben hayal ediyorum sürekli. bu durumdan çok sıkıldım. nereye kadar böyle devam edecek hiçbir fikrim yok. belirsizlikten ne kadar nefret ettiysem hayatım o kadar belirsiz. neden böyle oluyor bilmiyorum. hep kendimi yetersiz hissediyorum. kendime güvenim var ama hep bi yetersizlik sanki. hep kendimi eksik görüyorum. cuma depresyonum mu geldi bilmiyorum ama yine iyi olmadığım bi zamandayım.

her şeyde bir aksilik çıkıyor. işte o kişi diyorum saçma sapan bi' nedenden olamıyorum. tamam bu sefer oldu diyorum onlar gidiyor. ben böyle nasıl olacağını bilmiyorum gerçekten. bana akıl ver sözlük.

3 mayıs 12:38

1450. Sık hastalanmak konusunda tek rakibim duygu özaslan. Bademciklerim tozla kaplanmış gibi hissediyorum, öyle sinir bozucu bir his ki joffrey gibi boğazımı tırnaklarımla yırtmam an meselesi. Bitki çayı, pastil ve bol ılık su hariç önerisi olan yazabilir. :(

24 nisan 18:09