yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1477)
  • medya (12)

  1477. altıda kalk, işe git, daily scrum, bug test, monkey test, kullanıcı yorumlarına cevap ver, bug test, yazı editle, mesaiye kal, patronun bile çok çalışıyorsun diye kızsın, eve gel, ders çalış, yazı editle, ders çalış ve bu saatte asla uyuyama. verimli, çok verimli.

  bugün 03:40

  1476. sabah ilk başta her şey güzeldi günlük.

  daha sonra kötüye dönüştü. bazen çok kıskanç davranıyorum ama, bilmiyorum. bu tamamen çok üstüne düşmemden kaynaklanıyor. onu çok sevdiğimden.

  artık bana onun için ne kadar değerli olduğumu anlatmıyor pek. ben söylediğimde de tepki vermiyor. neler yaşadığımızı arkadaşlarımıza anlatıp içimi dökmemi de istemiyor. yalnızca içimde tutuyorum hepsini. ona da söyleyemiyorum. oysaki bilmiyor ki ben her saniye kafamın içinde kendimle, düşüncelerimle kavga ediyorum.

  üzülmemeliyim. insanların ne dertleri var. halime şükretmeliyim. 

  ama öyle zor ki yapmak. bugün sadece kendimi yatağa hapsedip saatlerce ağladım. ve şu sıralar ne kadar çok ağladığımı fark ettim. burcumun hakkını veriyorum.

  yarın sabaha uyanmaya çok korkuyorum.

  bugün 01:57

  1475. Yine regl, havanın birden 10 derece düşmesi, sorumsuzca içilen alkol, devamında kendime dikkat etmemem yüzünden hastalandım. Yapmam gereken 365783 iş varken iki seksen yatıyorum.

  dün 10:00

  1474. Pmse girdiğimi opeth ya da katatonia batağına düşünce anlıyorum artık. En son opeth dinlediğimde hardcore pms + regl yaşamıştım. Bu ay spora başladım, sıfır fiziksel belirti ve takvim regle 4 gün gösterirken hafif bir duygusallık söz konusu. Spor içimdeki mrs hyde ı bastırıyor.

  10 eylül 22:19

  1473. sevgili günlük,

  sabahın 3’ünde kendime gelmeye çalışıyorum. şu an yaşadığım şeyin içinden tam olarak nasıl çıkabilirim? merak ettiğim tek şey sadece bu. 

  her saniye daha da çok kendimden uzaklaşarak bambaşka birine dönüştüğümü fark ediyorum. vücudum ben ama beynimdeki bambaşka biri. istediğim tek şey kimse bu çaresizliği yaşamasın. kimse onlar için değerli olan birilerini asla kaybetmesin. bunun hissettirdiği acı çok korkunç. daha bir şey kaybetmeden hissedilen çok daha kötü özellikle. bir dahaki sefere buraya yazdığımda bu sorun çözülmüş olsun mu? olsun. bunun için dua edeceğim.

  gerçi 2.5 aydır dua ediyorum, sabrediyorum. bir şey olduğu da yok ki. 

  çok çaresizim.

  10 eylül 03:09

  1472. Sevgili günlük

  Birkaç gündür her şey beni geçmişe götürüyor. Bir şarkı, Bir koku, Bir ses, Bir hava. Hepsi. Bu içime kocaman bir hüzün salıyor. Engel olamıyorum. Geçmişte güzel şeyler, Güzel duygular şimdi düşününce artık yoklar diye can yakıyorlar. Buna çare yok.

  Bugün okullar açılmış, Bunu sabah işe gitmek için bindiğim minibüste kalabalık görünce anladım. Aylardır Eski okulumun yanından geçen minibüs Bugün yine geçti, birkaç öğrenci indi. Bahçeye şöyle bir baktım, hiç bu kadar geriye dönmek istememiştim sanırım. Çok daha hafif hissettiğim ve en basit şeyleri ağır sandığım, çok sevildiğim ve buna çok alıştığım günleri delice özledim. Her şeyin daha çok heyecan verdiği o sıradan günler güzeldi. Gripin dinleyip huzunlendigim günler tatlı zamanlardı. Her şey şimdi çok eksik günlük, Bu yavanlik artık acı veriyor.

  10 eylül 00:51

  1471. Bugün biraz keyifsizdim, arkadaşım fark etti hadi çıkalım yemek yiyelim dedi. Gittik yemeğe, hemen ortada bir masada nasıl bir hazırlık görmeniz lazım, masada kocaman çiçekler, gül yaprakları falan. Görünce direk ya birisi evlenme teklifi edecek ya da bir özel gün kutlaması var dedik arkadaşımla. Neyse biz yemek yemeye başladık, bir çift geldi iki dirhem bir çekirdek. Öyle hazırlanmışlardı ki anlatamam, inanılmaz süslülerdi baya hoş görünüyorlardı. Neyse adam kadına evlenme teklifi etmek için masada onun tarafına geçti, önünde eğildi falan. Benimle evlenir misin dedi kız öyle cırtlak bir sesle “ aayyyy inaannnmoooyooroom “ dedi. Sanki hiç belli olmuyordu masadan, neyse. Yüzüğü açtı çocuk, kızın yüzü net düştü. “ ayyy bu ne yaaa gözükmüüooo “ dedi gene aynı cırtlak sesle. Şoka girdik, tüm restoran izliyor olayı baya film gibi. Bu arada işletmeden biri de video çekiyor herhalde kendileri istedi. Neyse kız böyle dedi ve kalktı gitti. Adam öyle kötü oldu ki anlatamam, garibim dizinin üstünde öylece kalakaldı, yüzüğe surat asıp bu ne ya gözükmüyor demesi ve gitmesi 1 dakika bile sürmedi. Öyle hızlı gelişti ki adam tepki veremedi bile. Çok üzüldüm adama, yüzündeki mutluluğun bir anda silinip gidişi çok kötüydü. Neden anlattım bilmiyorum, zaten üzgündüm adama da üzüldüm daha kötü oldum ya. 

  2 eylül 02:09

  1470. yaklaşık 10 senelik olan yakın arkadaşımla bir meseleden dolayı 2 senedir görüşmüyorduk ve suç onundu. son zamanlarda bana mesaj atıp sürekli arıyor, halimi hatrımı soruyor. yeni bir ev tutmuş, onunla 2-3 gün kalmam için beni yanına çağırıyor. bir yandan belki arkadaşlığıma ihtiyacı vardır diye düşünüyorum bir yandan da arkadaşlığımızın bitmesi için sebepler vardı insanlar değişmez diye. ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

  30 ağustos 16:26

  1469. Seksi şeyler beğeniyormuşum diye orospu damgası yedim bu gün annemden :d kurtulacağım senden türk aile yapısı, bak çok az kaldı :))

  29 ağustos 15:49

  1468. sevgili günlük, 'bu eve kedi girerse ben giderim, şakam yok vallahi giderim.' diyen annem bu sabah evi süpürecek diye behlül'ü uyarıyordu. kıyamam sana ses tonuyla odamın kapısından kafasını uzatmış 'yavrum süpürge açacağım, korkma sakın tamam mı' diyordu. hahahah çok güzel gittin annem valla, bir daha gitsene.

  26 ağustos 13:33