yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1487)
  • medya (13)

  1487. Hastayım ve sabahın köründe okula geldim. 15 yıldır okuyorum hala okula alışamadım. Bu girdiyi de öğle arasında tek başıma sınıfta otururken yazıyorum. Kendimi yalnız ve mutsuz hissediyorum. Dönemin sonu nasıl gelecek diye sorguluyorum. Mezun olsam da kurtulsam artık sevgili sözlük

  bugün 11:47

  1486. İnanılmaz hastayım ve erkek arkadaşımın askere gitmeden önce son gününü hasta, sürünerek geçirdim. 20 gün görüşemeyeceğiz, bir çok kişiye amaan 20 gün ne ki gibi gelebilir ama en fazla 2 gün ayrı kalınca bana zor geliyor.. 20 gün çabuk geçsin, şu hastalığım da geçsin lütfen..

  bugün 11:13

  1485. Sinirim bozuk kalbim kırık. Kendimi dünyanın en aptal insanı gibi hissediyorum. Başarısızlığı sevmiyorum ama 2 senedir alabildigim tek sey başarısızlık. Okul hayatımın bu kadar berbat olmasından, yaşıtlarım 3.sınıfa başlarken hala birinci sınıfa bile gecememis olmamdan nefret ediyorum. Hayata atilmam gerek hobilerime sevdiğim seylere devam etmem gerek

  bugün 11:08

  1484. Hastayım sözlük. Sesim feci kısık, direncim low ateşim high. Migrenim de burada, beni asla yalnız bırakmıyor. Dün de fenalaşıp deli gibi kustum. Ama bu kadar düşük enerjiyle yine de mutluyum. Annem kendi karnında ısınsın diye sardığı havluyu benim göğsüme sardı, babam sıcak çay hazırlıyor, kardeşim yanımda. Ve annem kışlık ağır yorganımı çıkardı beni bir güzel sardı. Uyanmak istemedim, bulutlardaymış, çocukluğumdaymış gibi uyudum.

  Kocaman 5 yıl yalnız başıma acillerde süründüm, ayağımı örtsem kıçım açıktı. İğneydi, serumdu zırlaya zırlaya yedim.

  En büyük umarımım: Hayatımda tüm rezilliklerin, duygusal çöküşlerin ardında umarım hep böyle minnoş huzurlu anlar benimle olur.

  bugün 02:22

  1483. okulum açılamadı bir türlü. ağlamak üzereyim iş bulamadığım için. cabası b kişisi benimle görüşmedi geleli bir hafta olacak. iki ay geçirdik koskoca. bu aşkın yüzsüzü olmaktan yoruldum. biraz da bu hayatın yüzsüzü olayım.

  üzerime kapanan kapıları ittire ittire açacağım. bin defa da reddedilsem bir yer kabul edecek sonunda. inat ettim, edecek.

  bugün 01:47

  1482. altıda kalk, işe git, daily scrum, bug test, monkey test, kullanıcı yorumlarına cevap ver, bug test, yazı editle, mesaiye kal, patronun bile çok çalışıyorsun diye kızsın, eve gel, ders çalış, yazı editle, ders çalış ve bu saatte asla uyuyama. verimli, çok verimli.

  eksileyenler sabah yüzünü yıkamaya üşeniyor :d

  dün 03:40 dün 14:58

  1481. sabah ilk başta her şey güzeldi günlük.

  daha sonra kötüye dönüştü. bazen çok kıskanç davranıyorum ama, bilmiyorum. bu tamamen çok üstüne düşmemden kaynaklanıyor. onu çok sevdiğimden.

  artık bana onun için ne kadar değerli olduğumu anlatmıyor pek. ben söylediğimde de tepki vermiyor. neler yaşadığımızı arkadaşlarımıza anlatıp içimi dökmemi de istemiyor. yalnızca içimde tutuyorum hepsini. ona da söyleyemiyorum. oysaki bilmiyor ki ben her saniye kafamın içinde kendimle, düşüncelerimle kavga ediyorum.

  üzülmemeliyim. insanların ne dertleri var. halime şükretmeliyim. 

  ama öyle zor ki yapmak. bugün sadece kendimi yatağa hapsedip saatlerce ağladım. ve şu sıralar ne kadar çok ağladığımı fark ettim. burcumun hakkını veriyorum.

  yarın sabaha uyanmaya çok korkuyorum.

  dün 01:57

  1480. Yine regl, havanın birden 10 derece düşmesi, sorumsuzca içilen alkol, devamında kendime dikkat etmemem yüzünden hastalandım. Yapmam gereken 365783 iş varken iki seksen yatıyorum.

  21 eylül 10:00

  1479. Pmse girdiğimi opeth ya da katatonia batağına düşünce anlıyorum artık. En son opeth dinlediğimde hardcore pms + regl yaşamıştım. Bu ay spora başladım, sıfır fiziksel belirti ve takvim regle 4 gün gösterirken hafif bir duygusallık söz konusu. Spor içimdeki mrs hyde ı bastırıyor.

  10 eylül 22:19

  1478. sevgili günlük,

  sabahın 3’ünde kendime gelmeye çalışıyorum. şu an yaşadığım şeyin içinden tam olarak nasıl çıkabilirim? merak ettiğim tek şey sadece bu. 

  her saniye daha da çok kendimden uzaklaşarak bambaşka birine dönüştüğümü fark ediyorum. vücudum ben ama beynimdeki bambaşka biri. istediğim tek şey kimse bu çaresizliği yaşamasın. kimse onlar için değerli olan birilerini asla kaybetmesin. bunun hissettirdiği acı çok korkunç. daha bir şey kaybetmeden hissedilen çok daha kötü özellikle. bir dahaki sefere buraya yazdığımda bu sorun çözülmüş olsun mu? olsun. bunun için dua edeceğim.

  gerçi 2.5 aydır dua ediyorum, sabrediyorum. bir şey olduğu da yok ki. 

  çok çaresizim.

  10 eylül 03:09