sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1464)
  • medya (11)

  1464. Sırbistan'dan arkadaşlarımız geldi diye 1 yıl önce aldığım sorumluca içme kararımı bozmanın büyük pişmanlığını yaşıyorum. Akşamdan kalmalık falan değil bu düpedüz hastalık. Kamu spotu, çok miktarda içki dostunuz değildir.

  14 temmuz 10:11

  1463. Lanet bi telefon bağımlısıyım günlük telefon ortalamam 6 saat falan. Günlerdir evden çıkmadım yürüyüş yapacak bile gücüm yok. Hayat beni bu yıl nedense çok yıpratıyor. Herhalde en çok nefret ettiğim yıl 2019 kalacak. Bari bağımlılığım azalsa. Yok ki yapacak bir şey. Kitap oku dizi izle YouTube a gir süslü Twitter hep bu döngüdeyim. Yıldım. Değişemiyorum

  12 temmuz 19:47

  1462. sabah her zamanki gibi işe gitmek için evden çıktım. yolda bileğimi burktum, üzerine basamadım babamı aradım gelip aldı. sonra doktora gittik, ağır zedelendiğini birkaç gün üzerine basmamam gerektiğini söyledi. bir iki hafta kadar da ağrısı sürebilirmiş. az önce makyajımı silmeye banyoya gideyim dedim, kısacık yol ölüm gibi geldi. 

  çok tuhaf gerçekten, öyle durup dururken sakat kaldım. her şey her an olabiliyor. çok ağır bir şey değil neyse ki, daha fenalarından uzak olalım.

  11 temmuz 17:01

  1461. yeni başladığım işten çıkartıldım. o kadar hızlı gerçekleşti ki bu. halbuki ne heveslerle gidiyordum. ilk maaşımla anneme hediye alacaktım, ailemi dışarıda yemeğe götürecektim ve üstüme başıma bir şeyler bakacaktım ancak bunların hiçbiri olmadı ve ben bunları düşünürken bir anda kendimi kapının dışında buldum. çok farklı duygular içindeyim. evet herkes işten çıkartılıyor ancak işe girdikten 3 gün sonra kim çıkartılıyorki? bahaneleri de o kadar gülünç ki. bilemiyorum sözlük, üzgünüm sadece biraz ama geçer yakında.

  10 temmuz 16:38

  1460. Bugün sevdiğim bir abimin gözlerinin icinde yorgunluğu ve korkuyu gördüm.Onun bir yandan geçim derdiyle bir yandan kemoterapiyle uğrasması içimi acıttı bugun.

  4 temmuz 20:13

  1459. Babam bana her fırsatta inanç/din ile ilgili vaaz vermeye çalışıyor. Kendisiyle konuşmadığımda ise sinirleniyor. Arkamdan salak, gerizekalı diyen ikiyüzlü bir dindarla niye konuşayım. Neyi tartışayım? Kendi çelişkilerini düzeltip gelsin bi’ zahmet. Ügünüm ama etrafımda bir adet düzgün dindar yok. Düzgün olan bir kaç insan biliyorum. Ama onlar da benim içinde tıkılı kaldığım dindar güruha göre dini çarpıtıyor. Hadi bıyrun burdan yakın. 

  4 temmuz 19:48

  1458. Geçen hafta mezun olup bu hafta iş başı yaptım. Ben ve çevremdeki herkes ne kadar şanslı olduğumu düşünüyorduk ama ben şu an aynı şeyi düşünmüyorum. Uluslararası ilişkiler bitirdim İzmir'de oturuyorum ama şu an grafik tasarım teknikeriyim ve işim manisa'da. Grafik tasarımıyla alakam olmadı bugüne kadar beni nasıl işe aldılar bilmiyorum. Benden önce 1 yılda 3 kişi bu işe girip yapamayıp çıkmış. İşsiz kalmaktan çok korktuğum için sanırım ilk önüme gelen işi kabul ettim ve daha büyük fırsatları kaçırdım gibi geliyor. Ayrıca daha 3 gün oldu ama şimdiden yol çekmekten yoruldum. Ama aynı zamanda dayanmam lazım çünkü para lazım daha iyi bir iş için tecrübe lazım :( ama ben niyeyse daha 3.günden mutsuzluktan ölüyorum :( şımarıklık gibi görünebilir ama dertleşmek çok iyi geliyor yorumu olan yol göstermek isteten olursa mesaj kutuma bekliyorum

  3 temmuz 11:03

  1457. iş görüşmem o kadar kötü geçti ki artık benim iş bulma umudum falan kalmadı. Adamın beni bir dövmediği kaldı, oysa ilk iki aşama çok iyidi, çok hevesle gelmiştim ben de. 

  Çıktığımdan beri kimseye haber vermeden öylece bir kenarda oturuyorum. Bir tane daha “olsun, üzülme” duymaya dermanım kalmadı benim. 

  2 temmuz 18:11

  1456. annemle babam ben çok küçükken boşandılar. küçükken sokakta oyun oynarken sokağın başında babasını görüp "babaaa" diye yanına koşan çocuklara o çocuk aklımla içim giderdi, benim babam akşamları eve gelmezdi çünkü başka bir evi vardı. annem yanımızdaydı ama o da gençti, psikolojisi iyi değildi onun da o zamanlar ama iyi ki yanımızdaydı. bayramlarda bütün kuzenlerin anne babası yanlarında olurdu. babaanneme gitsem annem olmazdı yanımızda, anneanneme gitsem babam hala annem olmadığı için içim burkulur koskoca kız olmama rağmen. bu pazar babaanneme kahvaltıya gittik babamın sevgilisi de oradaydı surat 5 karış, Allah'ım ben bunlarla uğraşmak zorunda mıyım ya, ben de çarptım kapıyı çıktım, babamla da konuşmuyorum. fatura hep çocuklara kesiliyor zaten. arada babam olmasaydı çok güzel laflar söylerdim orada ona ama babama dua etsin hala çok sinirliyim. acaba beni kimden isteyecekler, düğünüm olursa nasıl olacak, bayramlarda önce anneme gittik diyelim babam darılır mı diye arada bir düşünüyorum içinden çıkamıyorum fenalıklar basıyor. neyse içimi döktüm biraz iyi geldi.

  2 temmuz 14:13 2 temmuz 14:18

  1455. Havalar soğuduğundan beri kapısını bile açmadığım için yaklaşık bir ay önce balkonda bir kuş yuvası keşfetmiştim. Birkaç gün oluyor bebekler yumurtadan çıktı. Hızla büyüyorlar ama o kadar çirkinler ki ajsfjf (link: resimag.com/i/5cdf0dca7bc Herhangi bir canlının yavrusunun bu kadar çirkin olmasını kabullenemiyorum ahsdjdhdj)

  1 temmuz 19:11