yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1478)
  • medya (11)

  1478. Pmse girdiğimi opeth ya da katatonia batağına düşünce anlıyorum artık. En son opeth dinlediğimde hardcore pms + regl yaşamıştım. Bu ay spora başladım, sıfır fiziksel belirti ve takvim regle 4 gün gösterirken hafif bir duygusallık söz konusu. Spor içimdeki mrs hyde ı bastırıyor.

  10 eylül 22:19

  1477. sevgili günlük,

  sabahın 3’ünde kendime gelmeye çalışıyorum. şu an yaşadığım şeyin içinden tam olarak nasıl çıkabilirim? merak ettiğim tek şey sadece bu. 

  her saniye daha da çok kendimden uzaklaşarak bambaşka birine dönüştüğümü fark ediyorum. vücudum ben ama beynimdeki bambaşka biri. istediğim tek şey kimse bu çaresizliği yaşamasın. kimse onlar için değerli olan birilerini asla kaybetmesin. bunun hissettirdiği acı çok korkunç. daha bir şey kaybetmeden hissedilen çok daha kötü özellikle. bir dahaki sefere buraya yazdığımda bu sorun çözülmüş olsun mu? olsun. bunun için dua edeceğim.

  gerçi 2.5 aydır dua ediyorum, sabrediyorum. bir şey olduğu da yok ki. 

  çok çaresizim.

  10 eylül 03:09

  1476. Sevgili günlük

  Birkaç gündür her şey beni geçmişe götürüyor. Bir şarkı, Bir koku, Bir ses, Bir hava. Hepsi. Bu içime kocaman bir hüzün salıyor. Engel olamıyorum. Geçmişte güzel şeyler, Güzel duygular şimdi düşününce artık yoklar diye can yakıyorlar. Buna çare yok.

  Bugün okullar açılmış, Bunu sabah işe gitmek için bindiğim minibüste kalabalık görünce anladım. Aylardır Eski okulumun yanından geçen minibüs Bugün yine geçti, birkaç öğrenci indi. Bahçeye şöyle bir baktım, hiç bu kadar geriye dönmek istememiştim sanırım. Çok daha hafif hissettiğim ve en basit şeyleri ağır sandığım, çok sevildiğim ve buna çok alıştığım günleri delice özledim. Her şeyin daha çok heyecan verdiği o sıradan günler güzeldi. Gripin dinleyip huzunlendigim günler tatlı zamanlardı. Her şey şimdi çok eksik günlük, Bu yavanlik artık acı veriyor.

  10 eylül 00:51

  1475. Bugün biraz keyifsizdim, arkadaşım fark etti hadi çıkalım yemek yiyelim dedi. Gittik yemeğe, hemen ortada bir masada nasıl bir hazırlık görmeniz lazım, masada kocaman çiçekler, gül yaprakları falan. Görünce direk ya birisi evlenme teklifi edecek ya da bir özel gün kutlaması var dedik arkadaşımla. Neyse biz yemek yemeye başladık, bir çift geldi iki dirhem bir çekirdek. Öyle hazırlanmışlardı ki anlatamam, inanılmaz süslülerdi baya hoş görünüyorlardı. Neyse adam kadına evlenme teklifi etmek için masada onun tarafına geçti, önünde eğildi falan. Benimle evlenir misin dedi kız öyle cırtlak bir sesle “ aayyyy inaannnmoooyooroom “ dedi. Sanki hiç belli olmuyordu masadan, neyse. Yüzüğü açtı çocuk, kızın yüzü net düştü. “ ayyy bu ne yaaa gözükmüüooo “ dedi gene aynı cırtlak sesle. Şoka girdik, tüm restoran izliyor olayı baya film gibi. Bu arada işletmeden biri de video çekiyor herhalde kendileri istedi. Neyse kız böyle dedi ve kalktı gitti. Adam öyle kötü oldu ki anlatamam, garibim dizinin üstünde öylece kalakaldı, yüzüğe surat asıp bu ne ya gözükmüyor demesi ve gitmesi 1 dakika bile sürmedi. Öyle hızlı gelişti ki adam tepki veremedi bile. Çok üzüldüm adama, yüzündeki mutluluğun bir anda silinip gidişi çok kötüydü. Neden anlattım bilmiyorum, zaten üzgündüm adama da üzüldüm daha kötü oldum ya. 

  2 eylül 02:09

  1474. yaklaşık 10 senelik olan yakın arkadaşımla bir meseleden dolayı 2 senedir görüşmüyorduk ve suç onundu. son zamanlarda bana mesaj atıp sürekli arıyor, halimi hatrımı soruyor. yeni bir ev tutmuş, onunla 2-3 gün kalmam için beni yanına çağırıyor. bir yandan belki arkadaşlığıma ihtiyacı vardır diye düşünüyorum bir yandan da arkadaşlığımızın bitmesi için sebepler vardı insanlar değişmez diye. ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

  30 ağustos 16:26

  1473. Seksi şeyler beğeniyormuşum diye orospu damgası yedim bu gün annemden :d kurtulacağım senden türk aile yapısı, bak çok az kaldı :))

  29 ağustos 15:49

  1472. sevgili günlük, 'bu eve kedi girerse ben giderim, şakam yok vallahi giderim.' diyen annem bu sabah evi süpürecek diye behlül'ü uyarıyordu. kıyamam sana ses tonuyla odamın kapısından kafasını uzatmış 'yavrum süpürge açacağım, korkma sakın tamam mı' diyordu. hahahah çok güzel gittin annem valla, bir daha gitsene.

  26 ağustos 13:33

  1471. Hayatı gelişine rövaşata yaşıyorum. Aptallığıma doymadım

  16 ağustos 21:55

  1470. Ben güven problemi olan bir insanım özellikle romantik ilişkilerde... Bir kaç ay önce biriyle tanıştım ve her buluşmamızdan sonra aşırı mutlu oluyordum. Kendi kendime sürekli 'enheduanna bak sakın duygularının güçlenmesine izin verme ve güvenme çünkü zaten üzüleceksin barı en az yara ile atlat' dedim. O kadar güzel davrandı ki bana.. İnanılmaz bir güven duygusu verdi. Sonunda ulan kaç kere yaşayacağım böyle şeyleri diyip saldım kendimi ve o'nu gerçekten sevdim ve güvendim. Sonra ne oldu.. Önce yalan söyledi, sonrasında da çekip gitti zaten. Kaç ay geçti ama hala o kadar açıyor ki içim anlatamam. O'na olan hislerim yüzünden değil çünkü o hislerim zaten söndü. Ama beni iğrenc bir psikolojide bıraktığı için çok sinirliyim hem ona hem kendime. Şimdi düzeltmem gereken hastalıklı düşüncelerime daha da sıkı sarılıp insanlara güvenmemeyi bir zırh gibi giyiyorum. Aklıma geldikçe hep diyorum ki bak haklıydım... Duygularımın bu kadar büyümesine izin vermemeliydim ve güvenmemeliydim... Gerçekten düzgün bir ilişkiye olan inancım sıfır şu an. Asla inanmıyorum. Kızlar siz de inanmayın ve zengin birini bulup evlenin çünkü hepsi aldatıyor en azından zengin biri aldatsın vereceği nafaka fazla olur

  11 ağustos 13:29

  1469. Umarım bunları da atlatırım.umarım dimdik ayakta durmaya devam edebilirim.sırtımda bir ton ağırlık var gibi.nefes alamıyorum sanki boğuluyorum.sürekli uyuyorum, sonsuza dek uyumak isterdim.

  9 ağustos 13:32