yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1546)
  • medya (14)

  1546. an itibariyle trendyol, hepsi burada, getir ve yemeksepeti(gizlinot: sadece bunlar var alışveriş yaptığım) mobil uygulamalarını telefonumdan sildim. şimdilik hedefim 30 hazirana kadar geri yüklememek. normalde getir ve yemeksepetini hiç kullanmazdım ama virüs sebebiyle markete gitmek istemediğim için buradan almaya başlamıştım ama baktım ki "ooo hemen geliyor" diyerek açgözlülük yapıp çok fazla şey alıyorum, silmeye karar verdim. artık tüm önlemlerimi de alarak aynı mahallede olduğum markete gidip haftalık alışveriş yapacağım. almasam bile can sıkıntısından çok vakit harcıyorum ve sanki hepsine ihtiyacım varmış gibi hissediyorum. bakalım kendime yeni icat çıkardım neler olacak...

  30 mayıs 01:03

  1545. Başkalarının benim hakkımda ne düşündüğünü önemsemediğim ve kendime onların biçtiği kadar değer biçmediğim gün bu hayattaki en önemli sınavlarımdan birini geçmiş sayıcam.

  29 mayıs 03:46

  1544. Descartes'ın varoluşsal krizini yazdığım sınavın kendi varoluşsal krizime denk gelmesi rezilliği...

  29 mayıs 00:09


  1543. Aralıkta aldığım pantolonlara girememiştim üst bacağımdan yukarı çıkmıyordu. İnat edip iade etmedim içine gireceğim demiştim. Az önce denedim. Bol bile oldu süslüler! Sevinç gözyaşları dökeceğim. İnanılmaz mutlu oldum.

  28 mayıs 11:48 28 mayıs 11:48

  1542. Beni mutlu edemeyeceğini bile bile zorla hayatında tutmaya çalışan kişiden kurtuldum, defalarca o geldi ben kabul ettim, ona verdiğim değerden dolayı ondan vazgeçemem sandı, mutlu olmak için çabalamadı benim fedakarlıklar yapmamı bekledi aptal mı var karşında!

  her defasında geleceği düşünüp napıcam ben ya ne olacak benim sonum diye üzüldüm ve sonunda hayatımdan öyle bir çıkardımki nefes aldım! mutluyum artık.

  aynı şekilde aile içindeki bireyler de öyle ben konuştukça, iletişim kurdukça onlara destek oldukça, yüz verdikçe tepeme çıktılar iletişimi kesmedim ama asla muhatap olmuyorum konu aile olunca insan üzülüyor ama huzurluyum ve eminim birgün benim evdeki sesimi, nefesimi özleyecekler umarım bu günler geçer de evde durmam artık..

  28 mayıs 10:33

  1541. dün akşam dikiş makinami çıkardım ortaya. epeydir aklımdaydı ama fırsatı ancak buldum. oğlumun tuvalet eğitimi iyi gitmeye başladı tabi bunun etkisi büyük. asıl mesele ise tarihe not düşmek için yazıyorum. dikiş makinamı çıkarma sebebim doğum sonrasında aldığım büyük beden kıyafetleri daraltmak. çoğu 1 sezon giyildi, en uzunu taş çatlasın 1 sene o da sürekli değil tabi. yepyeni durmaları içimi sızlatıyordu. malum karantina devam ediyor. yeni birşeyler almak içimden gelmiyor o yüzden 46 beden 2 eteği ve 1 pantolonu daralttım. şimdi sırada 2 pantolon daha var. pantolonlardan birine (kot olana) eskitme teknikleri de uygulamayı planlıyorum. Bu arada daralttığım beden 40. kilom 70 ancak alt bedende 40 üst bedende 42 tam oluyor.

  26 mayıs 19:56

  1540. Birkaç gündür boğaz ve baş ağrısı çekiyorum. Bugün de ateşle uyandım. Resmen ggwp.

  26 mayıs 12:46


  1539. Uyanır uyanmaz nedense aklıma 2016 yılında internetten aldığım ve büyük geldiği için hiç giymediğim pantolonum geldi. Bu ara biraz kilo aldım gibi hissediyorum gidip Bi deneyim belki şimdi olur diye düşünüp denedim. Ve kesinlikle içime sığmadım. Yani belki şımarıkça gelecek ama bir miktar ağlamama sebep oldu bu durum. Hassasım bu aralar. Neyse Google - > yağ yakma yöntemleri - > enter

  26 mayıs 10:56

  1538. Yaklaşık sabah sekizden beri üst üste saçma sapan şeyler oluyor günlük. Daha kapağını bile açmadığım yoğurtlarımın küflenmesi ile başladı. Yoğurt önemli 3 gün evde oturup 2 kilo falan yemem lazımdı ki uyuyabileyim. Ex flörtümün sabahın köründe saçma sapan mesajlar yazıp beni hiç olmadığım biriymişim gibi düşünmesi. Günlerce uğraştığım ödev ve projemin hocaya ulaşmamış ve not vermemiş olması dahası hocaya ulaşamıyor olmam. Ne yani bunların sebebi Satürn mü şimdi? Günün motivasyonu mu bunlar yoksa? Üzüldüğüm şeylere mi bakayım? 

  23 mayıs 19:16

  1537. Sevgili sözlük, biricik kedimiz dün doğum yaptı bir önceki günden kanaması açıldı. 5 tane yavru doğurdu 3 tanesi ölü doğdu... 2si canlıydı, yaşayan yavrulardan biri de bugün öldü. Niye böyle oldu anlamıyorum. Veterinere gitmemiz lazım götüremiyoruz. Çok üzgünüm çok... geçen yıl 7 tane yavrusu olmuştu hepsi yaşadı ve sağlıklıydı.

  23 mayıs 13:35