yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1479)
  • medya (12)

  1479. bugün kursa giderken otobüsten benimle birlikte benden maksimum üç yaş büyük bir erkek indi. otobüse bindiğinde de dik dik bakmıştı ama önemsememiştim. ben hızlı yürüdükçe o da hızlandı. ben kaldırım değiştirdikçe o da değiştirdi. güneşten dolayı gölgesi hemen yere düşüyordu. yanımdan insanlar geçtikçe yavaşladı. kaldırım boşaldıkça hızlandı. durak ile kurs arası taş çatlasın beş dakika bile değil ama o yol boyunca yürürken soğuk terler döktüm resmen. yolda bile rahat bir şekilde yürüyemiyoruz artık. ya bir hamle yapar da bana bir şey yaparsa, ya bir şeyimi çalmaya çalışırda o sırada bana zarar verirse diye türlü türlü şeyler geçti aklımdan. gün geçtikçe olanlar o kadar kötü ki rahatça nefes alıp yürüyemiyoruz bile. yazık gerçekten çok yazık.

  6 aralık 17:57

  1478. İlk cmk görevlendirmem geldi. Bir miktar stresliydim ama asla stres yapmama gerek yokmuş, bunu gördüm. Ayrıca bu hafta ilk davamı açtım. Bereketli bir hafta oldu benim için. Sanırım yavaş yavaş güzel şeyler olacak.

  28 kasım 13:10

  1477. sevgili günlük,

  bugün de ev arkadaşlarımı öldürmemek için kendimi zor tutuyorum. duştan çıkıp saat geç olduğu için ıslak saçla yattım, yatmadan önce de termostatın seviyesini yükselttim. sabah alarm çaldı ve ben yataktan kalkamıyorum soğuktan bir türlü, allah allah uykumu alamadım mı acaba diye düşünürken pencerenin yarım açık olduğu ve 23 derece ayarladığım termostatın 19 dereceye düştüğünü gördüm. kendi evime çıkma zamanım geldi galiba yoksa ya zatürre olacağım ya da katil.

  28 kasım 09:42


  1476. Bugün önemli bir sınavım var sözlük. Fakat artık o kadar akışa bırakmışım ki hayatı ne tedirginim ne de heyecanlıyım. Sadece bu da bitsin de hayatımın bir sonraki aşamasına geçeyim istiyorum. Sanırım yaşamı süper mario olarak ele alıyorum.

  14 kasım 10:21

  1475. Hikayeme emoji bıraktı sözlük. Uzakta, başka şehirde falan ama hala içimde bir yerlerde duruyor kendisi. Kızgın ya da kırgın değilim yaşananlar için. Sadece minnetarım. Benim ben olmamı sağlayan insan kendisi. Bırakıp gitmeseydi ben içimdeki gerçek kişiliği bulup çıkartamazdım. Hep olmak istediğim o insan olmaya yaklaşamazdım da. O kadar karışığım ki şu an. Bir şeyler olmasını isteyip istemediğimi ben bile bilmiyorum. Biraz da korkuyorum. Ama o zaman her şeyin böyle havada kalması, evrenin akışında aramızdaki şeyin tamamlanmadığının habercisi gibiydi. İyi, kötü aramızda bir iletişim yolu tekrar açıldı biliyorum. Ama bunu tamamıyla sonlandırmaya ne gönlüm razı, ne de bir şeyler olsun diye adım atmaya gücüm yetiyor. Korkudan ölüyorum. Sabahtan beri de ondan başka bir şey düşünemiyorum. 

  Sevdim seni bir kere be cancağızım. 

  13 kasım 23:44

  1474. sevgili günlük,

  bugün h i ç b i r ş e y yapmadım. ne de güzel geçti tüm gün öyle boş boş. oysa dünya kadar işim var, yardımcı olacak kimsem yok, oğlan öğle uykusundayken ben de bi güzel uzandım ve pinekledim. üzerimdeki bu yılgınlık ve yorgunluk halini nasıl çözebilirim acaba. umarım yarın da aynı şeyleri yazmam sözlük

  12 kasım 19:14

  1473. bu aralar fibromiyaljinin bana rahatsızlıklardan çıkış yolu aramaktaydım sözlük. en son artık pubmed'e girip makale okumaya başladım. gerçekler suratıma çarptı resmen. laktozsuz beslen diyorlar ama ben peynir ve yoğurt bağımlısıyım, glutensiz beslen diyorlar en sevdiğim şey yaptığım kremalı makarnalar, overweight olmak semptomları şiddetlendirir diyorlar ama ben kilolarıyla barışık bir overweight olarak geziyorum. bunca zamandır ketojenik beslenicem diye peynire abandım resmen. ağlamak istiyorum, sigarayı bırakır gibi peyniri bırakıcam galiba. bir de öyle basit çalışmalar değil, bildiğin sistematik derlemeler var bu konuda. neyse ben gideyim de şu fodmap dedikleri beslenme düzeni neymiş bir bakayım.

  9 kasım 20:11


  1472. Fazla garip bi dönemdeyim. Şu sıra Her günüm birbirinin aynısı ama ciddi anlamda. Biten bazı şeyleri kabullenemiyorum hala, anda kalamıyorum hep minik minik kırıntılar kalıyor içimde geçmişten. O minik kırıntılar o kadar rahatsız ediyor, o kadar çok bana yük olup ayaklarımı bağlıyor ki. Geçeceğini biliyorum, düzelecek bişeyler ama bu dönemi nasıl en az hasarla atlatabilirim onu pek bilmiyorum işte. Yaşayıp göreceğiz bakalım, ilerde tecrübe der gülerek hatırlarız belki

  26 ekim 02:16 26 ekim 02:18

  1471. İnsan yalnız yaşadığında günaydın diye uyandırılmayı özlüyormuş

  25 ekim 22:57

  1470. Boğazım çok acıyor. Öğretmenlikten nefret ediyorum.

  25 ekim 22:02