yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1478)
  • medya (14)

  1478. bir türlü içinden çıkamadığım, en büyük düşmanım olan ataleti yenmek ile ilgili okumalar yapmaya başladım. tembel biri hiçbir zaman olmadım. ama bu üzerimdekine ölü toprağı mı dersin, büyük şeylere başlarken yaşanan cesaretsizlik mi, büyük planlama isteyen işlerden kaçınmak mı bilemiyorum ama hayatımdan çaldığı kesin. yine de sana teslim olmuyorum atalet duygusu, bugün bir aksiyon alamasam da en azından seninle ilgili bir şeyler okudum ve izledim. umarım sana rağmen hareket halinde kalmayı er geç öğrenebilirim.

  dün 21:11

  1477. çok alışveriş yapıyorum sevgili günlük. hayır param da yok hani. kendime dur demeliyim artık.

  17 ocak 21:24

  1476. Ateş ve ağrıdan uyandım. İlaç alamıyorum. Sabah olsun da doktora gideyim diye bekliyorum. İnsanın böyle durumlarda arayacağı birinin olmaması fiziksel acıya katlanmaktansa ölmek daha iyi düşüncesini benimsemesine sebep oluyor.

  Edit. Merak eden olursa acile gittim, kum döküyormuşum.

  17 ocak 04:22 17 ocak 06:37


  1475. uzun zamandan sonra ilk defa bu kadar mutluyum ve asigim. tesekkurler ve iyi geceler diliyorum herkese

  13 ocak 22:31

  1474. Bugün kardeşimle camından perdesine kadar ev temizliği yaptık. Odalar mis gibi beyaz sabun ve yumuşatıcı kokuyor. Ben de yıkandım, nevresimimi değiştirdim, tertemiz hissediyorum kendimi. Temizlik sabahtan akşama kadar sürse de ve perşembe günü bir bütünleme sınavım olsa da huzur doldum resmen. Uzun zamandır rahatsız ve içten içe sıkıntılı hissediyordum. Böyle genel ev temizliği yapmaya çok üşensem de cidden çok iyi geldi bana. Sanki hayatımdaki sorunların biri çözülmüş gibi. Evin işi bana ve kardeşime ait olmasa belki bu kadar sıkıntı etmeyecektim temizlik olayını ama mental olarak bu rahatlamayı sağlamasını çok sevdim.

  Güzel bi çay, çikolata eşliğinde keyif tavlası oynayıp yaprak dökümü izledik kardeşimle. Resmen terapi gibi bir gündü.

  13 ocak 22:22

  1473. YKS sınavına çalışmaya ara verip uzun bir süre sonra şarkı dinleyeyim dedim.. Youtube üzerinden, otomatik oynatta karşıma sevdiğim beye aşkımı itiraf etmeden 1 ay önce attığım şarkı çıktı. Utanarak kızararak sözleri dinledim. Çünkü sözleri unutmuştum. Hangi gazla attım o an hiçbir fikrim yok.

  "Perdenin ardındakiler - kendime"

  Seni öpmeden gülersem topluma kanser yayılır

  Dudaklarından soluklanayım

  Seni öpmeden uyursam rüyalarım yarım kalır

  Reddedildim tabii... Acaba itiraf ettikten sonra şarkıyı hiç dinlemiş midir? Benim nasıl çekingen ve utangaç olduğumu çok iyi bilir. Sözlere bakınca benim için fazlasıyla cesur kalıyor. Haliyle kızarıyorum şimdi. Neler düşünüyordur çok merak ediyorum. Hala onu seviyorum ve kalbim nasıl soğur ne zaman uzaklaşır ondan bilmiyorum. Tek istediğim onun yanında olmak. Umarım bir gün buraya artık unuttum başardım diye edit yapabilirim veya öyle bir unutayım ki bu girdi aklıma bile gelmesin..

  12 ocak 04:21

  1472. Uzuuun zamandır ilk defa ilaca rağmen uyuyamıyorum.

  12 ocak 03:32


  1471. O kadar heyecanlıyım ki yarın konsoloslukta görüşmem var ufak bir Almanca testi yapacaklar basit düzey olsa bile umarım heyecandan herseyi berbat etmem .

  6 ocak 22:20

  1470. Bugün o kadae yoruldum ki o kadar yorgunum ki bugünü yazmaya bile halim yok ama şükür bunca eziyete değdi. O malum dersin final sınavından çıktım. Bazi şeyler büyük emek büyük mücadele istiyor. Hâlâ kemiklerim donuyor. (gizlinot: :))) gündüz buna değer mi diye düşünuyordum. Ama gün içinde pes etmeden son dakikaya kadar uğraştım. Mucadelenin pes etmemenin sonunda iyi seyler yapabildigini gorunce değdi ya bugüne değdi şükür diyosun.

  Bugünü girdilerime dönüp baktığımda unutmamak için bu kadarını yazmam yeterlidir umarım(gizlinot: :))

  6 ocak 21:31

  1469. Güne güzel başlamıştım aslında. Şehir dışından arkadaşım gelecekti,önceki geceyi arkadaşlarımla çok güzel bir şekilde geçirmiştim ve uykumu alabilmiştim. Uzun süredir içinden çıkamadığım o durumu da aştım sanıyordum,artık tek başımayken ağlayıp üzülmeyecektim,fotoğraflara dalıp gitmeyecektim. Ama yine öyle olmadı sözlük. tek başımayım gecenin bu saatindeyim ve önümde fotoğraflar,instagram twitter profilleri stalklamalar. Daha düne kadar bile konuşuyoruz belki başlarız yeniden umudum vardı,sabah cevap verdim. Karşılığı gelmedi,gelmeyecek de. Uğruna her gün koşa koşa okula gittiğim,bir şey söylese de sesini duysam diye gözlerinin içine baktığım,en özelime kadar gelebilen insanla iki yabancıyız biz şimdi sözlük. O istedi. Hayatımda ilk kez bir insan beni bıraktı,kendi başlatmasına rağmen. Biliyorum bunu atlatacağım belki bir aya belki daha kısa sürede. Ama yoruldum artık işte sözlük. Kalbimin ısınıp hemen soğutulmasından çok yoruldum.

  4 ocak 01:57