yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1537)
  • medya (13)

  1537. Çok mutluyum sözlük. Her şey yoluna girmiş olmasa da aylardır yanan yüreğime su serpildi. Huzurlu bir uykuya dalacağım ve akşama kadar uyuyacağım sanırım. Herkesin istediği mutluluğa ve huzura kavuşması dileğiyle

  1 saat önce

  1536. mutluluktan sürekli dans etmek ve kahkaha atmak istiyorum. sokaklarda deli gibi koşasım geliyor.

  lütfen hep böyle olsun, hiç bozulmasın

  9 temmuz 22:38

  1535. Benden size bir abla tavsiyesi mi desem yoksa sen kim oluyorsun da tavsiye veriyorsun mu dersiniz orasını bilemiyorum açıkçası. Güneş tutulması mı, bitmeyen allahın cezası merkür retrosu mu, yoksa nedir bilemedim. Yılın bu zamanlarında enerjimi daha düşük hissediyorum nedense. Yalnız olduğumun daha çok farkına varıyorum. Zamanında neden bazı insanlara şans vermediğim konusunda kendime kızıyorum. Ön yargılı olmak, korkmak.. Nasıl yapmışım diye kendime kızıyorum. Sonra yine zamanında neden bazı insanları hayatıma aldığımı sorgulayıp duruyorum.

  Eskiler nazar duası okurken kendilerine geçtiğini, bu yüzden de çok esnediklerini söylerler. Hemen çık bir hava al derler. İnançlı değilseniz buna enerji transferi de diyebilirsiniz. Cidden öyle bir şey. Kimileri hayatlarında yaşadıkları olumsuzlukları üzerinize atıp giderken ardlarına bile bakmadan kendilerini rahatlamış hisseder. Kim bilir kaçıncı kurbanısınızdır siz onun. Sonrasında o insanlar bir şekilde iyi bir seviyeye gelirken siz ise bu tür insanların artıları ile mücadele içinde olursunuz. Herhalde hassas insanların laneti de budur bu hayatta. O yüzden daha ilk andan itibaren sizi olumsuz etkileyen insanlara hayır demesini bilmeniz lazım. İnsanlardan aldığınız enerji çok önemli. Gözleri ya da sözleri çok etkili olabiliyor ve efsunlanmış gibi oluyorsunuz bir nevi. Toparlanmak adına da kimi zaman mücadele etmekten harap hale geliyorsunuz.

  Muhtemelen kendimi daha iyi hissedeceğim sonraki günlerde. Ama şu an bir dağın en tepesine çıkıp ağlamak istiyorum. Bağırmak istiyorum. Benden alan insanlara bir sürü ah edip hiç gülüp mutlu olmasınlar istiyorum. Bir insan ne kadar kötü olabilir 'in zuhur etmiş hali şu an bendeki belki de. Her an mutlu, neşeli olmak mümkün değil.

  1 temmuz 19:47


  1534. Sabah gözümü apple zammı ile açtım diyebilirim. Bilgisayar alacaktım çok pahalı geliyordu. Artık daha da pahalı geliyor. Bir anda 700 tl zam geldi almak istediğim modele. Bir de koltuk takımı bakıyordum ona da aynı şekilde 750 tl zam gelmiş. Markete tekstile kozmetiğe gelen zamlardan bahsetmiyorum bile. 

  Güya beyaz yakayım ve türkiye şartlarında "orta halli" sayılırım. Avrupa-abd de yaşayan öğrencilerden bile daha çok düşünür hale geldim bir şey alırken. Gerçekten bu ülkede yaşamak yordu beni. 

  Bu zamları düşünürken bir bakıyorum diğer tarafta sosyal medyanın kısıtlanması tartışılıyor. Bir taraftan alım gücüm tüm gücünü kaybederken diğer taraftan özgürlüğümü kaybediyorum. 

  Ne kadar da güzel bir gün!

  1 temmuz 18:34

  1533. Olmayınca olmuyor. 

  1 temmuz 00:47

  1532. Bugün elimi kestim ama öyle böyle bir kesmek değil. Normalde küçük bi çizikte bile çok acır hemen mızmızlanırım gözlerim dolar. manyak gibi bi saat elimin kesildiğine üzülürüm. Bugün piknikte sıkışan cam bardağı çıkarırken bardak patladı ve baş parmağım kesildi. Kemikle selamlaştım öyle bir kesik. Aa dedim çok kesildi sakince peçete aldım cebimden press yaptım. Dedim dikiş atılması gerek 2 hastane gezdik bazı hastaneler pandemiye ayrıldığı için. Doktor baksın diye açtım nasıl kanlar akıyor iğneler dikişler derken o kadar sakindim ki. Dedim demek ki insan gerçekten zorda kalınca mecbur metin oluyor güçlü kalıyor

  1 temmuz 00:23 1 temmuz 00:25

  1531. Bugün üniversitem kapandı sözlük. Mezun olmama 1 sene kalmıştı. Onca emek, onca yaşanmışlık... Bir şey söyleyecek halim bile yok.

  30 haziran 23:53


  1530. sevgili günlük, 1.5 tane ödevim kaldı ama ben bittim.

  30 haziran 22:18

  1529. boğuluyor gibiyim şu sıralar. tüm çabam, emeklerim bunun için miydi diye düşünüyorum. her şeyi bırakıp bambaşka bir yola bodoslama dalmak istiyorum ama... bu amaları saatlerce yazabilirim herhalde. "mutlu muyum?" diye dönüp soruyorum kendime, ben mutlu olmak istemiştim bu yola çıkarken. yanlış yoldayım, farkındayım ama... bu amaları bir kenara bırakıp önüme bakabilirim umarım. nefes alabildiğim günlere dönmek istiyorum günlük.

  29 haziran 23:09

  1528. iyi ki doğdun sevgilim.

  24 haziran 04:01