yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1559)
  • medya (14)

  1559. geçmişe baktığımda hep karşı taraftan adım bekleyen, pasif bir kişiliktim. ama sana karşı farklı olmak istedim. yıkamam sandığım bütün kurallarımı yıktım. "bu sefer ben adım atayım, belli edeyim, ne olacak ki" dedim. pişman mıyım? tabii ki hayır. yoksa ömrümün sonuna kadar içimde kalabilirdi. son görüşmemizde "sarılmaktan çekinmiyorsan sarılayım" diye saçma bir bahaneyle sarıldım bile. ucundan çakallık yaptım kendimce. arkamdan "iyi yolculuklar" diye bağırışın ne tatlıydı o gün. neyse, doğrusu bana hiçbir zaman umut vermedin, belki de kendi kendime heveslendim, inan bilmiyorum. boşluğuma gelmiştir belki de, ilgin hoşuma gitmiştir. çok hoşlanmıştım sözlük, ama bazen vazgeçmek en iyisiymiş. artık zihnimden ve kalbimden çıkmana izin veriyorum, sana karşı olan beklentilerimi sıfırlıyorum. gelecek ne getirir bilinmez ancak şuanlık en doğrusu bu, çünkü bekledikçe hayal kırıklığına uğruyorum. hoşçakal a.

  dün 21:15

  1558. Bulaşık yıkarken aniden hazırlıksız bir şekilde depresyona girdim. Bir farkındalık geldi. Ailemden çok uzak bir şehirde, arkadaşsız, yapayalnız bir şekilde, eşofmanlarımla bayram geçirdiğim dank etti kafama. Hayır hayır pandemiyle de bir alakası yok bunun. Sahiden kimsem yok gibi. Sevgilimle 1 senedir görüşemediğim  konusuna girmek bile istemiyorum günlük. Benimkine de hayat deniyor işte. 

  dün 15:11

  1557. yirmilik dişlerimden biri gömük, ameliyatla alınması gerekiyor. geçen sene bi sınavımdan önce ağrı yaptı ve o an doktora gidemeyeceğimden cin tonik içip (gizlinot: bu bilinçli değildi ama ağrı kesici içtiğim başka bir güne göre çok daha iyi geldi) çok fazla fırçalayarak ağrıyı geçirmiştim (sağlık tavsiyesi değildir swh). şu anda da hafif hafif kulağıma ve boğazıma ağrı sinyalleri gönderiyor umarım yine geçer çok korkuyorum cerrahi diş çekiminden :'''''')

  4 mayıs 01:05 4 mayıs 02:36


  1556. bugün twitterı kapattım ve açmamak için kendimle savaş haldeyim. ama kendime inancım tam bu sefer, kurtulacağım bu gündemden. bir ömrüm bir beynim var daha fazla yoramam

  1 mayıs 00:07

  1555. Acayip canım sıkıldı. Moralim bozuk kalbimde ağırlık. Vicdan azabı, biraz kahrolmak, sürekli değiştirebilirmiydim hissi... evimizin bodrum var. Ev sahibi bizim bodruma da girip çıkıyor zaten esyalar onların bizim için sıkıntı yok. Ev sahibi kapiyi açık bırakmış 4 yavru kedi yada belki o açık bırakmadı bilmiyorum nasıl girdiler... 3 aydır girmedik bodruma esim bulmuş. Garibanlar ölmüş.. biri Bodrum'daki çöpe koymuş.. Yeni bir olay ama nasıl duyamadım ben onları ya annelerin nasıl ayrıldı nezaman nasıl girdiler? Cok ağladılar mi anneleri seslendimi acaba... bakardım onlara neden oldu bu ya nasıl oldu ?

  30 nisan 23:56 30 nisan 23:59

  1554. 3 gündür yüksek ateş baş ağrısı eklem ağrısı şikayetlerim var. 2 kez covid testi yaptırdım ikisi de negatif. Parolü calpol gibi içiyorum.....Kulağımın arkasında bir şişlik fark ettim allahım mastoidit mi oldum diye panikleyip kbbye göründüm kulağında bişey yok nrş baksın dedi. Panik seviyem daha da arttı. Osteoma mı acaba?

  Zonk zonkluyor kalbim resmen orada atıyor. Eskiden canım kıymetli değildi ama son günlerde gerçekten sağlığımı kaybetmekten çok korkuyorum. Hiç iyi değilim. Lütfen bit artık amk pandemisi.

  26 nisan 20:52

  1553. Merhaba günlük merhaba. Artık aldığım çok ciddi bir kararla diyete başladım. Kilom muhtemelen 72. Tam bir hafta sonra buraya yazacağım ve kilom 68-69 olacak. Haydi bisssssmmmm

  26 nisan 12:39


  1552. herkes uyur ama herkes yeni bir güne başlayamaz. dünden kalana devam eder kimileri. onları hemen tanırsınız. öfkelerinden, korkularından ve asık suratlarından.

  26 nisan 05:22

  1551. Kendi bloguma iki yazı ekledim. Biri (link: https://cokdahaiyisi.wordpress.com/2021/04/25/yaratici-tembellik/ Yaratıcı tembellik) diğeri de pozitif psikolojiyle alakali. O kadar ruhuma ilaç gibi geldi ki tavsiye eden, beni pozitif psikolojiyle tanıştıran süslüye bin teşekkür. Üç gündür okuduğum her kaynakta anıyorum kendisini. Türkçe-ingilizce okuyup öğrendikçe yazacağım yine oraya, buraya.

  25 nisan 19:42

  1550. Kimsenin hayatının şahane olmadığı bu dönemde ben 4 ay önce radikal 2 kararla hayatımı değiştirdim. İlki iş değiştirmek oldu. Daha iyi maaş ve ünvan ile zaten çok da mutlu olmadığım işimden ayrıldım. O kadar havalı ayrıldım ki, müdür olmuştum, maaşım ikiye katlanmıştı, benden mutlusu yoktu. Daha sonra da sevgilimden ayrıldım. Sonu olmayan, içimde boşluk yaratan bi şeydi zaten koparıp attım. Tüm kankalarım alnımdan öptü beni, helal olsun sana, hayatındaki olumsuzluklardan kurtuldun dediler. Ancak aradan 4 ay geçti ve yeni iş yerimde bir avuç insanın nasıl birbiri arkasından kuyular kazdığına şahit oldum ki beni bile tanımadan üstüme oynayanlar oldu. Ayrıca her gün ayrıldığım sevgilimi daha da özlemeye başladım ama ona da dönemezdim. Hayat beni öyle bir yere savurdu ki, pişman değilim ama mutlu da değilim. Bir de pandemiden dolayı evdeyim, kendime sardım. En son yüzümdeki ince tüğleri tıraş etmeye kalkarken buldum kendimi. İyi değilim, mücadele etmekten yoruldum. Eski halimi özlüyorum. Daha iyiye gitmesini umuyorum, dua ediyorum. Dilerim bundan birkaç ay sonra burayı okur ve derim ki öyle şeyler oldu ki hayatım muazzam değişti, güzelleşti. Olur mu sözlük, ne dersin?

  25 nisan 16:04