girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22017)
  • medya (114)

22017. Şuan yazarlığımın onaylandığını gördüm ufaktan bi mutlu oldum. Sosyal medya sevmiyorum diye sosyal medyanın da beni sevmediğini düşünerek yazar statüsüne geçemicem sanmıştım sürpriz oldu teşekkür ederim sözlükçüm <3  

Bide çok uzun girdileri okumuyorum :) kısa ve öz yazanları seviyorım

1 saat önce

22016. Az once bts in billboard kirmizi halida roportajlarini izledim. O kadar o kadar mutluyum ki. Simdi gidip oradaki tum insanlarin insta hikayelerine bakayim performanslarina kadar. Herkes bts ile videolar resimler cekinip paylasiyor. Cildiriyoruz army olarak. Ustelik o kadar mukemmel olmuslar ki. Allah im hele taehyung. Sen nasil bir seysin acaba.

ilgili medya:
1
2 saat önce

22015. Hintli bir arkadaşım var. Daha tanışalı birkaç gün oluyor ve benim kıt, onun mükemmel ingilizcesiyle bir şekilde anlaşmaya, iletişim kurmaya çalışıyoruz. Yazdığı çoğu şeye google translate yapmaktan, söylediği çoğu şey ise sürekli “what ? Tell me again !!” Demekten içim çürümüştü ki benim yazma hızımdan, sürekli olarak çeviri yapmak zorunda olduğumu anlamış. Bu yüzden de uzun ve karmaşık cümleleri/paragrafları türkçeye çevirip bana atmaya başladı. Benim anlatmam gereken karışık konularda ise, sen türkçe yaz ben çeviririm sen yorulma diyerek aşırı kibar bir teklifte bulundu. 

O kadar uzun zamandır herhangi bir kibarlık görmedim ki şu küçücük şey bile beni çok mutlu etti, tüm günüm güzel geçti.

Bunu asssla okuyamayacağını biliyorum ama yine de ince düşüncelerin için sana buradan teşekkür etmek istiyorum pasifik (gizlinot: isminin ingilizce anlamı pasifik okyanusyumuş. ) (gizlinot: hintçe telaffuzu o kadar zor ki çocuğa pasifik diyorum ahahahah ) :’)

2 saat önce 2 saat önce


22014. ben yılın gerizekalılığını yaptım ve bacağımda çok batık oluyor diye black mask sürdüm kurumasını bekliyorum hadi bakalımmmmmmmm

2 saat önce

22013. Kizlar sözlükte harun abiler kol geziyor. Erkek olduğunu gizlemeyenleri kastetmiyorum.

bugün 01:06

22012. Eyeliner çekmek istediğim zaman farımı lens suyuna batırıp öyle çekiyorum.Süslüler kesinlikle denemelisiniz diğer likit eyelinerlardan hiçbir farkı yok nerdeyse 

bugün 01:04

22011. bu ramazan oruç tutmaya başladım. oruç tutarken hiçbir şey yapamıyorum ve bütün günüm ölüyor, yurtdışındayım ve kısa bir sürem kaldı burada o yüzden vaktim de değerli. vicdan da yaptım bırakamıyorum. gerçekten nefis imtihanı dedikleri şeyi yaşıyorum herhalde.

bugün 00:44


22010. tatil boyunca beynimi kullanmayacagima dair söz verdim.

cunku gercekten, artik kaldirmiyor. kapasitemi hem is hem okul derken su son bir yil icerisinde doldurdum, yiprandigimi hissediyorum.

kaldi son iki ödev... ondan sonra beynimi gecici sureligine kapatiyorum. (gizlinot: sen asil tez yazmaya basladiginda göreceksin diyor bana usul usul...)

bugün 00:42 bugün 00:43

22009. sürekli bir geç kalmışlık hissi içindeyim.

hayatımı boşa geçiriyor gibi hissediyorum. bilgi birikimi fazla olan insanları görünce her şey gözümde büyüyor ve önümde çok uzun bir yolun olduğunu görüyorum ki bu o kişiler için de geçerli.

okumak ve gezmek aslında her şeyin temeli.

gezmek elimde değil,olduğu kadar yapıyorum ama neden okumuyorsun? insanın kendini mutlu edecek şeyi yapamayacak kadar aciz olması ne kadar acınası bir durum.

biri tokat atsa da kendime gelsem.

bugün 00:17

22008. yine dünyaları yedim. çok pişmanım. (gizlinot: 😭😭)

bugün 00:10