girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22046)
  • medya (114)

22046. Hiç Starbucksa gitmedim, kahve de sevmem zaten. Bunu kime söylesem inanılmaz şaşırıyor ve 'nasa yiğha' gibi bir tepki veriyor.Gitsem muhtemelen ne alacağımı bilemem, adını telafuz edemem ve kasada havlarim. Ayrica gitcek arkadaşım da yok. olur da gidersem(gbkz: Starbucks'ta tek başına oturan insan) başlığında engin tecrübelerime yer veririm :d

8 dk önce

22045. Aklımdan geçenleri ya da hayatımdaki konuşmalarda bahsi geçen konuları sözlük akışında görmek beni cidden şaşırtıyor! 

Sevgilimle dün ‘fringe’i bir kez daha izlemeye karar verdik. Bugün de almancadan bahsettik. ikisi de Akışta belirdi.

Maybelline ‘brown sugar’ ve ‘melted chocolate’ renkleri aklıma düşmüştü, yine akışta karşıma çıktı.

Geçenlerde ‘gül suyu’yla ilgili sözlüğe bakayım deyip üşendim, hop akışta gördüm.

İlginç gerçekten. :)

1 saat önce 1 saat önce

22044. bazı geceler özellikle üzgün ve kırgın olduğumda aklıma o geliyor sebepsizce, dokuz yıl öncesine dönüp o şarkıları dinleyip geçmişime ağlıyorum, her şey daha farklı olabilirdi dedikçe yastık sırılsıklam oluyor. benim o zamanki sevgimde olan masumluğu arıyorum etrafımda, oysa şimdi karşımda en basit şeyde bile “ işim gücüm yok senin dırdırını mı dinleyeceğim “ diyen veya dediğim hicbir şeye cevap bile vermeyen birileri var. bu birilerini bu davranışları yüzünden asla onu sevdiğim kadar sevemeyeceğimi malesef ki biliyorum. ve bence o da bunu biliyor ama umrunda değil, umrunda olsaydı böyle yapmazdı beni kaybetmekten korkardı biraz olsun..

1 saat önce


22043. Kendim de harıl harıl ürün girdisi yazdığımdan değil ama,konu dışı akış sular seller gibi akarken süslü kısmı akmıyor. Artı süslü kısmında üründen çok başka şeyler var. Elimdeki tüm ürünleri alıp tek tek girdi yazasım geldi hepsine gerçekten

2 saat önce

22042. Nickimi popo resmi mısırda olarak değiştirmek istiyorum.

bugün 14:23

22041. İki gün önce 24 derece olan konya, bugün 8 derece ve bol yağış + rüzgarlı. Şunu farkettim, üşümekten o kadar korkuyorum ki bazen soğukta aklımı kaybedecek gibi oluyorum. Üstelik hızlı trenim var bugün 17 sularında. Ankara da farklı değilmiş. Arabayı da sattım allahım çok korkuyorum soğuktan, 1 saat dolmuş beklemekten, Sıcacık evime 2 saat sonra gitmekten ödüm patlıyor.

bugün 12:04 bugün 14:55

22040. Çok ciddiyetsiz bir insan oldum. Sürekli goygoy yapma çabası içindeyim. Zeka yaşım günden güne düşüyor sanırım. 25 yaşımı daha aklı başında hayal etmiştim hale bak.

bugün 11:50


22039. Ay susluler çok ilginç bir rüya gördüm, rüyamda sözlüğün haftalık dergisi çıkıyordu bildiğiniz dergi hepimize de geliyordu her hafta okuyorduk falan ve her hafta bir süslüyle röportaj yapılıp, suslulerden toplanan yazılar falan paylaşılıyordu, bir süslü öyle güzel bir rock şarkı yapmıştı ki sozleri ve besteyi hatırlıyor olsam söyler kaydeder hemen piyasaya sunardim swh. Yapılan röportaj ve şarkı da dergiden dinlenebiliyordu aynı anda. Hayal gücüm geniş mi değil mi anlayamadım.

bugün 09:32

22038. aylardır bir eteğe bakıyorum ama bir türlü paraya kıyamadım, indirime girer nasıl olsa dedim.demin baktım, zamlanmış.ne diyebilirim ki.

bugün 09:24

22037. Yeni tanıdığım biri için "ay biraz iyiymiş sanki ya" diyorum aradan birkaç dakika geçiyor ve hep bi falso, hep bi gidişatta aynı yere bağlanma. Çükünüz olmadan konuşamıyor musunuz anlamıyorum ki çekmeyin şu konuyu kardeşim şuraya çekmeyin ya. Soğuyunca soğudu oluyor sonra. Bezdim artık. ŞEYTANIN BACAĞINI NEREDE VE NASIL KIRABİLİRİM YA?

bugün 03:49