girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23897)
  • medya (138)

23897. dün, bu ekonomide, işten ayrılmaya karar verdim. bugün müdürümle konuşacağım. umarım içerideki 5 yıllık tazminatımı vermeyi kabul ederler.

1 saat önce

23896. Alt tarafı bir neskafe nasıl 5 lira olabilir ya? Sabah sabah dumur oldum. Bu kadar da olmaz cidden.

2 saat önce

23895. sözlükteki gerzekçe linç kültürü.

yazdığım entrylerin birçoğu ekşi şeyler'e gitmiş bir bir ekşi yazarıyım. toplam eksi sayım toplam beğeni sayımın 10'da biridir ama şikayet ede ede karmayı -48'e indirmiş bir kezban :(

ama bu ergenleri de anlamakta güçlük çekiyorum sözlük, sorunun varsa aç bir başlık gel altında söz düellosu yapalım bakalım ne olacak? ah ah... cesaret de yok.

sana sesleniyorum sevgili bana takan tek ayaklı yazar. nedir bu kininin sebebi? :)

edit: bu girdideki iddia gene bu girdi üzerinden tecrübe edilebilir.

bugün 07:11 9 dk önce


23894. hayatımda karşı komşum kadar iğrenç bir insan görmedim. kapısını açık bırakır ve evde bağıra bağıra muhabbet eder, kapısı kapalıyken bile evinde kurduğu her cümle evime kadar gelir, apartmanın içinde bağıra bağıra konuşur. gece 1'de artık dayanamayıp kibarca uyardığım halde yine aynısını yapar. insanları rahatsız etmek bu kadar kolay olmamalı ya. karşı daireye üç senedir birçok insan taşındı ama hiçbirinden rahatsız olmadım. ama bu kadın beni bıktırdı. ev sahibine şikayet etmeden önce kibarca uyarayım dedim ama işe yaramadı. kitap okumak, ders çalışmak eziyet oldu. bir cümleyi 2-3 kere tekrar okuyorum dikkatim dağıldığı için. resmen nefret ettim. evde de kafa dinleyemeyeceksem nerde dinleyeceğim merak ediyorum. sesini duymamak için bütün gün kulaklıkla yağmur sesi dinliyorum. birazdan uyuyacağım ve yine kulaklık takılı olacak. bir insanın evde konuştuğu zamanki ses tonu bile yüksek olur mu ya? kendi evinde kurduğu cümleyi duyuyorum. inanılır gibi değil. nefret ediyorum.

bugün 00:42

23893. 4 kasımda önlisans kpss’e gireceğim 

5 kasımda vizelerim başlıyor

Ve ben 2 aydır kpss çalışmaktan yıldım. Üstüne derslerimde ağırlaşmaya başladı. Hayatın beni tükettiğini hissediyorum.

Tek sığınağım sevgilimdi. Oda 2 hafta önce terk etti. Halbuki ben sınavları atlattıktan sonra onun yanına gidip birkaç günde olsa mutlu olmayı istiyordum. Bu düşünceyle ayakta kalıp daha fazla çalışıyordum. Şimdi neyle mutlu olacağımı bile bilmiyorum..

Benim için önemli olan bir kpss, derslerimi aksatmamam için başarılı olmam gereken vizelerim ve köpek gibi yalvarmama rağmen ikinci şansı vermeyen sevdiğim adam. Hayat zor be sözlük,çok zor.

bugün 00:13

23892. o kadar çok işim var ki..aslında hepsi ıvır zıvır. mesele sıraya koymak. 2018 de 2017 kadar yoğun oldu hep.

bugün 00:09

23891. Sürekli bunun hakkında düşündüğüm bir arayış evresindeyim. Kendimi arıyorum. Yollarımı çizmek istiyorum ama seçim yok, karar yok. Uyuşmuş gibiyim. Her dönüm noktasından önce bu psikolojiye bürünürüm ve üstesinden gelemem. Sürekli totem yapıyorum ki bu sorunlar büyük demek... en ufak kararımı evrene havale ediyorum. Sorumluluk almak asla yok. Neyse sözlük bakalım sonumuz ne olacak.

dün 23:46


23890. sözlükte soru cevap kısımlarındaki cevaplara bakıyorum da çoğunluk ahlak bekçisi olmuş

dün 23:10

23889. ders çalışıyorum mesela tam bitmeden diğerine geçiyorum. aşırı panik oluyorum sonra hiçbirine yetişemiyorum. şu ders çalışma olayımı bi düzene sokamadım ya kaç yıl oldu.

dün 22:53

23888. Antalya’da herkes şort falan giyiyor hala. Bana sorarsanız ağustos’ta falanız şuan. İdrak edemiyorum.

dün 22:47