girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21972)
  • medya (113)

21972. Sana karşı ne hissettiğimi bilmiyorum. Belki biraz kırgınlık vardır içimde bir o kadar da mahcubiyet hepsinden çok da sevgi. Bunun böyle biteceğine inanmıyorum, inanmak istemiyorum. Kendim ettim kendim buldum belki de.

 Tek bildiğim şeyse fark etmeden senin olmuşum.

20 dk önce

21971. bütün ruhsuz ve umudunu kaybetmiş ruhlar birleşip benim ruhumu ele geçirdi.

23 dk önce

21970. ne zaman, nasıl "anxiety" kelimesi anksiyete olarak türkçeye geçti bilmiyorum ama birisi anksiyete dediğinde veya yazdığında tüylerim diken diken oluyor. anksiyete kelimesini telafuz etmek çok zor bence. türkçesi olan kaygı kelimesi çok daha rahat telaffuz ediliyor. öz türkçemiz, canım türkçemiz diye naralar atan biri de değilim ama anksiyete kelimesi çok sinir bozucu.

38 dk önce


21969. oğlumla araba oynuyoruz, klasik. Bana sürekli pembe arabayı veriyor adını da prenses koymuş arabanın. Dedim ben bu oyunu bozarım. Artık Nerede var koyu renk yarış arabası, kabadayı kılıklı canavar kamyon dolduruyorum dolabın altına. Kalınca bir sesle “yok mu bizi kurtaraaan, mahvolduk, bittik” diye bağırıyorum. Hemen ardından incecik sesle “korkmayın canlarım, beeen prenses araba, kurtarıcam sizi şimdi” diyorum. Neyse prensesi süper kahramana bağladım. Şu ana kadar bir faydası olmadı, halen prenses acil durumda kullanılacak ilk araç değil. olsun böyle böyle işliyorum çocuğu bakalım, hayırlısı.

1 saat önce

21968. insanları tanımadan yorum yapmayınız.Dış görünüşüne göre etiket takmayız.Bİr insanla yüzyüze görüşüp,tanışmadıktan sonra asla kim olduğunu,davranışlarını ,kişiliğini anlayamazsınız.Aklınızdan lütfen çıkarmayınız. (gizlinot: umarım mesajımda yerine gider <3.)

2 saat önce

21967. Eski yeni fark etmez bir şarkıya taktım mı tam takıyorum. Sürekli başa sarıp sarıp dinliyorum günlerce. Şimdiki şarkım da Yüksek sadakat - belki üstümüzden bir kuş geçer. 

2 saat önce

21966. çok yalnızım.babamdan onlarca yalan duydum,ablamdan öyle,kardeş gördüğüm insan hayatımın belki de en zor doneminde beni gormezden gelerek kazık attı,annem son bir yildir kendiyle meşgul.bencil bir ebeveyn olmayin,cocuk yapacaginiz adami da iyi secin.cocuklariniza babamin bana ve ablama son 5 yildir yaptigi gibi yuk olacak adamlar secmeyin,sonra 19 yasinda 50 gibi hisseden bir kızınız olabilir,tabi siz de benim annem gibiyseniz onu fazla umursamazsiniz olur biter.

En son ne zaman tam anlamiyla mutluydum hatırlamıyorum,kafamda surekli bir şeyleri evirip çevirmekten her seyi kendim dusunmekten,kendi basima halletmekten yoruldum.kendimle uğraşmaktan daha cok yoruldum.surekli aglamakliyim.

dokunsa aglarim demek neymis bu sene anladim.tum bunlarin arasinda sinava hazirlaniyorum ama universiteye gitmeye cesaretim bile yok.

bugün 18:51


21965. Yarından itibaren uzunca bir süre teknoloji detoksu yapmayı düşünüyorum.

Bunun hem sınavlarım hem de benim akıl sağlığım için faydalı olacağına inanıyorum.

Umarım başarabilirim.

bugün 18:30

21964. spordan sonraki skinny jean giyme seansından tiskiniyorum (gizlinot: eko gelecek buraya)

resmen ross'un deri pantolon (link: https://www.youtube.com/watch?v=WmwAjt-dz1g vakasına) dönüyorum giymeye çalışırken.

bugün 18:07

21963. Terk eden sevgilime 1 ay sonunda gerekli mesaj atma bahanesini buldum ve attım. İyi günündeki cevap verdi.Hayır yazdığı şeye anlam yüklesemmi yüklemesem sadece konuşmuş olmamıza mı sevinsem yoksa yine abartıyormuyum diye düşünmekten mavi ekran verdim.

bugün 15:35