girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23598)
  • medya (130)

23598. az önce bir süslünün beğenisi üzerine bir yıl önce bu itiraf başlığına eski sevgilim hakkında yazdığım bu duygu dolu girdiyi okudum. (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-itiraf?i=669914 ) yazdığımı bile unutmuştum ancak okuyunca girdiyi yazdığım anı da hatırladım gibi, bir yıl olmasına da şaşırdım. sanki bir kaç ay önce yazmışım gibi geldi görünce. ama iyi bir haberim var, artık ordaki gibi hissetmiyorum. hiçbir şey hissetmiyorum. standartlarım o kadar dipteymiş, kendime o kadar kötü davranmışım ki. sırf yalnız kalmamak için korkunç bir insanı çok sevdiğimi sanıyormuşum. bir kadının kendine yapabileceği en büyük iyiliğin kendini sevmek, hep sevmek olduğunu tekrar anladım. bir insan, sırf geçmişte bir süre beni güzel sevmiş diye, işimi gücümü bırakmış o sevgiyi aramışım, istemişim. bittiğini kabul etmemişim. halbuki birilerinden sevgi dileneceğime en başta kendimi sevmeyi öğrenmeliydim. belki geç oldu, belki hala gidecek çok yolum var ama kendimi sevmeyi, olduğum gibi kabul etmeyi, kendimi kendi bağrıma basmayı öğreniyorum süslüler.

10 dk önce

23597. Beni kimse sevemez dedim deliler gibi sevildim sarıldım sarmalandım.

Beni hiç kimse ağlatamaz dedim göz yaşım kalmayıncaya dek ağladım. Uyudum uyandım ve tekrar ağladım.

Terk eder mi hiç dedim ansızın yolun ortasında öksüz gibi bırakıldım.

Ben aldatırım ama o aldatmaz dedim ne yazık ki aldatıldım.

Hatta aldatıldığım güne kadar son nefes ile yaşamın son bulacağını biliyorken aldatılmak denen durumun bir insanın katili olabileceğini öğrendim ve o gün öldüm.

Kayıplar verdim yıllarca, hem geçmişime hem de toprağa.

Peki şimdi nasıl mıyım ? ürkütücü derecede umursamaz ve genç yaşımda hayattan beklentim kalmadı.iyi ki de ne hayalim ne beklentim yok. "iyi veya kötü hiçbir duygunun ve hiçbir insanın kalıcı olamayacağı" gerçeğiyle devam ediyorum.

1 saat önce

23596. Daha önce soru cevap kısmında anonim olmayarak fal baktığım süslüler ara ara mesaj atıyorlar fal için hatta direkt soru falan soruyorlar. Bu durumdan çok sıkıldım:(

Edit:bu girdi sonrası süslü bana da fal bakar mısın yazanlar oldu. İnsanlar beni daha ne kadar şaşırtabilir?

1 saat önce 50 dk önce


23595. çok acıktım, yemeyeceğim hiçbir şey. gidecek bu kilolar!

1 saat önce

23594. eski sevgilisiyle ilgili -nefes alışverişi dahil- tüm hareketlerden anlam çıkaran, hala bir şeyler saklayan, hala acı çeken, yaptığı saçmalıkları "sizce neden böyle yapmıştır" diye buraya soran tüm yazarlara "bu kadar önemseme" diye mesaj atmak istiyorum. haddim değil ama gerçekten değmez kızlar ya.

1 saat önce

23593. uzun zamandır makyajla ya da başka bi şeyle alakalı bi girdim yok bu sitede ve buraya yazdıklarım da epeydir kiloyla ilgili ve bu durum canımı sıkıyor desem de şimdiki itirafım yine kilomlan ilgili ve benim gibi kas oranı düşük hanımlara geliyor: otobüste oturunca basenlerim lap diye koltuğa yapıştığı ve genişlediği için moralim bozulmasın diye bacak bacak üstünde gittim altı saat yolu. bi tık daha ince görünüyor, napim yav allah allah.

2 saat önce 2 saat önce

23592. geçen hafta çat diye engellendim. ilk şaşkınlık geçti geçeli, aklıma geldikçe azer bülbül'ün şarkısını söylüyorum kendime uyarlayıp.

''engel yedin, eeey, whatsaaptaaan, eeey, yaralandın mııı eeey caan

bir zalimeee, deli gibii sevdalandın mıı eeey can, sevdalandın mııı'' (gizlinot: swh)

2 saat önce


23591. Çok özlediğim biri var.

Kedimi de çok özledim.

bugün 00:22

23590. Kaç gün oldu ayrılalı bilmiyorum.. saymıyorumda.. çünkü sayarsam nefret ederim kendimden. ilk ayrıldığımızdaki kadar taze hala acılarım.. arada yazışıyoruz, bazen sesini duyuyorum.. üzülme diyorsun bana. Üzülmemek mümkün mu? Diye soramıyorum. Çünkü biliyorum bu soruyu sana sorarsam için daralacak... seni darladığım için gitmiştin. Bunu hatırlıyorum her üzülme diyişinde.. farklı insanlar hayatıma girmek istiyorlar başkasını seviyorum diyip seni anlatınca salaksın diyorlar. Sevmek salaklık diyorum. Sahi salaklık mıydı seni sevişim? Gözlerine baktığımda, fotoğraflarımızı gördüğümde içimin sızlamasıda salaklık mı? Hayatımda hiç bu kadar güzel sevmedim ben. Bu sevgiyi bir başkası hak etmedi hiç. Sen hak ettin mi? Onuda bilmiyorum.. her gece dua ediyorum en azından bir kez daha kokunu içime çekebileyim, gözlerine uzun uzun bakabileyim diye. Yaşayabilecek miyim bunu? 

Hani senin için hazırlanmaya karar verdiğim kpss var ya. İnanılmaz güzel geçti. Muhtemelen istediğim yerler gelecek. Ve ben senin şehrini yazmak istiyorum.. ilk tanıştığımızda denizsiz yaşanır mı diyen ben ankarayı özlüyorum.. sen zaten bunu biliyorsun değil mi?

Geçen gün okumamı istediğin bir kitabı aldım, seni hatırlayarak okuyorum her kelimesini... he bu arada kitap fuarında kitap ayraçları gördüm... sen geldin aklıma ikimizede aldım.. acaba bunları sana verebilecek miyim? Ayrıca bugün bir arkadaşım Beşiktaş’ta beer borsa diye bir yerin fotoğrafını paylaşmış. Ankaradayken anlattığın borsa bar geldi aklıma. Beraber gitsek ne güzel olurdu.. sen gençliğine dönerdin bende gözlerine bakardım uzun uzun... çok özledim sevgilim, keşke dönsen. Keşke tekrar kavuşsam sana..

bugün 00:10

23589. Ya ben acaba hangi arkadaşımın biyometrik fotoğrafıyla anırarak dalga geçtim de allah da bana sevgilimin annesinin beni ilk kez biyometrik fotoğrafımdan görmesini nasip etti? Teşekkürler karma... Shopuna sağlık abim...

dün 22:43 dün 22:44