girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22768)
  • medya (128)

22768. bir şey daha yazacağım. kurbanlık kesilirlen veya derisi yüzülürken fotoğraf atan herkesten nefret ediyorum. bünyesi kaldıramayan var, görmek istemeyen var, üzülen var... niye illa o anda bir fotoğraf atmak zorundasın, yaptın işte ibadetini kime kanıtlama çabası bu?

1 saat önce

22767. aşk-ı memnu dizisinden gına geldi. belli aralıklarla sürekli soru-cevapta soruları dönüyor, yorumları yapılıyor. sahneleri hakkında fikir tartışılıyor vs...

gerçekten aşk-ı memnu hakkında fikir edinmek istiyorsanız kitabını okuyun, yonta yonta, günümüze evrimleştirilmiş dizisi tüm sorularınıza yardımcı olmaz.

1 saat önce

22766. Bütün hücrelerim baklava istiyor şu an :(((((

2 saat önce


22765. Kurban bayramlarını sevmiyorum 

2 saat önce

22764. çok mutsuzum be sözlük. babam hasta, ailevi problemleriz var, sevgilimin benden uzaklaştığını hissediyorum nedense. oturdum sezen aksu- sızı dinleyip ağlıyorum.

edit : dinlemek isteyenler için (link: https://www.youtube.com/watch?v=sAsC6Ozru_4 sezen aksu-sızı)

bugün 18:38 bugün 19:00

22763. Bazen kafama göre bir arkadaş bulamadığım çok üzülüyorum. Biri yeni arkadaş bulduğunda sizi unutur biri yalakalık yapar biri beni taklit eder. taklit etsin tamam ama yani ben ablamla fotoğraf paylaştım altına da fransızca abla demek olan 'soeur' yazdım. Beni taklit eden arkadaş da 1 hafta sonra kendi fotoğrafını paylaşıp 'soeur yazmış? :d

Madem fransızca bilmiyorsun anlamına bakıp da yazsaydın. :( her neyse ama vefasızlık en affedilemez şey. Yalakalığı belki göz ardı edebilirim, ettimde ama biri bana vefasız davranınca çok üzülüyorum... ;(

bugün 17:17

22762. Annem yüzünden tüm erkeklere karşı nefret beslediğimi, Üstelik bunu 10 yaşındaki kardeşime dahi yansıttığımı fark ettim.

Büyük kardeşimle zaten küçükken yaptığım işkenceler yüzünden hala aramız bozuk, küçük olanla da gittikçe bozuluyor.

En sevdiklerime karşı bile nefret doluyum ve bunu nasıl aşacağımı bilmiyorum.

bugün 16:54


22761. Hayatımda bir kez olsun bir bayramda mutlu ve heyecanlı olmak isterdim.Küçüklüğümden beri aynı...

bugün 16:54

22760. Şu bayram bitene kadar görünmez olsam keşke. Yarından itibaren insanların hakkımda düşünecekleri şeyleri duyuyor gibiyim şimdiden. Kimisi de dile getirecek bunları. Hayır ya!

-Kilo mu aldın sen? ( hayır almadım, ama sen otomatiğe bağladın her bayram.)

-Okul bitti mi, daha okuyacak mısın kızım? tıp bitirirdin bu kadar senede. ( Hayır canım, iki ayrı bölüm bitirdim onun yerine.)

-İş güç ne oldu, yerleşebildin mi bir yere? ( Sorma artık şu soruyu, sorma kimseye. darlamayın insanları ya!)

-X'in kızının da düğünü var, bilmem neyin de oğlu evleniyor. ( öffff!)

Galiba başarısız biri olarak görülüyorum içten içe.

bugün 16:21

22759. kendimi evliliğe ilk kez bu kadar yakın hissediyorum. insanın ailesini değiştirmesinin tek yolunun bu olduğunu anladım. artık bunaldım. insan evinde, ailesinde mutlu olamayınca hiçbir yerde mutlu olamıyormuş meğer.

bugün 15:00