girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21325)
  • medya (111)

21325. Bugün Atamı es geçen hiçbir kutlama paylaşımını beğenmiyorum.

2 saat önce

21324. Geçen hafta nasıl olsa bir daha görüşmeyeceğız dediğim dişçi dün akşam mesaj attı... Oy dağlar...

bugün 08:14

21323. yakışıklı (tipi çok düzgün, yüzü altın ölçüye sahip denebilecek düzeyde simetrik, kaşı gözü yüzü efsane olup jönlere bile kafa tutan) veya çekici gözle bakılan adamlardan gram etkilenememem, ilgimi çekmemeleri, eşi olacak kadına bağışlasını yürekten demem.

+Seni seviyorum

-Olmaz. Gerçekten.

+Ama neden?

-Ama yakışıklısın.

ve asla birlikte olmak istememem. Adam tipi kayık olunca çekici geliyor bana nedense daha da güven veriyor, itiraf ediyorum sorunluyum.

bugün 03:38


21322. Bu gece aniden farklı bir bakış açısı kazandım ve siz süslülerin bunda etkisi büyük. Karşımdakini değiştirmek gibi bir düşüncem olmamalı. Kendimi geliştirmeye önem vermeliyim. Bu sene tüm derslerimi başarıyla vereceğim. Saçlarımı ne zamandır istediğim o renge boyayıp hevesimi alacağım. Kendi kendime de yetmeyi öğrenip telefonumdaki beni depresif hale getiren uzun zamandır dinlemediğim şarkıları silecegim. Bu kararları uygulamak istiyorum. Fighting!

bugün 02:31

21321. Ezhelden nefret ediyorum. Belki çok kaba bir girdi bu ama üzgünüm.

Youtuberlarin hepsinden nefret ediyorum. Canla başla çalışan insanlar çocuklarının istediklerini alabilecek kadar para kazanamazken bunların videolarında “çok uğraştım, emek var burda, yoruldum” demelerine katlanamıyorum. Hiçbir vasfı olmadığı halde bu kadar sevilmelerine, üniversitelere söyleşilere gitmelerine, şarkıcı, oyuncu olup sanatı mahvetmelerine, beğeni, takipçi için her şeyi yapmalarına, hak etmedikleri şeylere sahip olmalarına katlanamıyorum ve onlardan nefret ediyorum. 

bugün 02:24

21320. Beni hep kaidnlar beğeniyor wtf. Bunlar hep oğullarına yakistiyor. Son vakada kadın oğlunun beni gördüğünü ve beğendiğini vs söyledi; çok ayıp ya. Oglanla kapı önünde karşılaşmıştık ve benden hoslansa hissederdim yaw. Hadi diyelim kadin politik davrandı. Ben bu oğlanla tanışsam ve ben ondan etkilensem, o benden etkilenmese? En kötüsü de arada bir kıvılcım olmamıştı. Bekar herkese dadanilir mı? Yalnızlıktan ölüyorum hata yapmamak için her saçma işten kaçıyorum bu kadın olaya dürüst girmeliydi beğenmediğim biri beni niye beğenmedi de anne babası beğendi diye üzülecek kivandayim tanrılar...

bugün 02:05

21319. evde yalnızım ve ekşi sözlükte "sözlükçülerin başından geçen doğaüstü olaylar" başlığındaki entarileri okuyup altıma yapıyorum.

hayır inançlı bir insanda değilim ama nedense bir tırstım.

cin,büyü,muska derken birazdan hatim indireceğim sanırım.

bugün 01:52


21318. %40 indirim kodu kullanıp 6 tl kargo parası vermek istemediğim için 30 liralık daha ürün ekleyip ücretsiz kargodan faydalandım. :d asla kargo parası veremem

bugün 01:28

21317. Stalk yaparken kendimi durduramıyorum. Aslında her şey çok normal başlamıştı. Hoşlandığım beyin twitter hesabını bulmuştum ve takip ettiklerine bakıyordum. Sonra bir anda annesinin gezi zamanı attığı twitlere kadar okuduğumu farkettim. (gizlinot: Hayır bu bilgi benim ne işime yarayacak) (gizlinot: swh)

bugün 00:09

21316. 5 sene sonra saçlarımı küt kestirdim, o kadar özlemişim ki 

dün 22:19