girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23390)
  • medya (134)

23390. başlıklarda Sedanur'u göremedikten sonra Leyla ve Eylül'den sonra buna da mı alışıldı diyor insan. ne ilk ne son dünya denen cehennem sürer gider böyle.

7 dk önce

23389. Okullar açıldı malumunuz. Öğretmen olanlardan tek ricam baban ne iş yapıyor diye sınıf içinde sorulmamasıdır. Her sene okula bir hafta gitmeme sebebimdi bu soru. Babam küçükken ölmüştü ve sınıfta herkesin içinde benim babam yok demek o kadar zor geliyoduki. Çok çektim bu aile soruları yüzünden. Nolur siz de başkalarına yaşatmayın.

1 saat önce

23388. Addax bile kazaklarını 70 lira yapmış gerçekten duruma üzülüyorum.Geçen yıl max 40-50 liraydı ürünleri.Şimdi gerçekten iki kazağa 140 lira mı vereceğim,kaliteli bir mont parasıydı önceden bu.

bugün 12:09


23387. 6 aydır uzaktan uzağa takip ettiğim beyefendi dün instagramdan ekleyip iki fotoğrafımı beğendi.Garip duygular içerisindeyim.

bugün 12:03

23386. günlerdir sabah sekizde çıkıp gece dokuz buçuk gibi eve gelip on bire kadar çalışmaya devam ediyorum.hem bedenen hem de zihnen yoruldum.şuan yerimden kımıldayamayacak durumdayım ve evde temizlik için gelen biri olduğu halde kalkıp temizlik yapmam söyleniyor.aynaya bakınca morarmış gözaltlarım yüzünden korkuyorum resmen.yorgunluğumu gördüğü halde bir insan nasıl bu kadar bencil olabilir anlayamıyorum.

eve dönüş yolu ve taştan ağır çantam sağ olsun günlerdir ayak tabanlarımdaki ağrı da geçmedi.bunları yazarken bile yoruluyorum.

bugün 11:27

23385. çok çok saçma bir sebeple işten çıkarıldım, faali olarak 1.5 ay olmuştu çalışmaya başlayalı ama son iki haftadır inanılmaz ağır bir iş yükü altındaydım ve okullar kapanana kadar nasıl dayanacağımı kara kara düşünüyordum, bir yandan oradan kurtulduğuma çok memnunum bir yandan pat diye işsiz kaldığıma da üzülüyorum, ama mutsuz değilim be sözlük

bugün 10:56

23384. ülke saçma sapan bir duruma giderken, süslüde genel konuşulan başlıkları okumak beni çok rahatsız ediyor(youtuber başlıkları vs.). hatta sözlüğün amacı bile olsa ürün başlıklarından bile rahatsız olmaya başladım. ben de aşırı farklı değilim, bir hafta önce gördüğüm ayakkabıyı düşünüyorum hala, bedeni kalmamıştı. yokluk çeken ve bu nedenle intihar eden insanları düşündükçe kendimden tiksiniyorum. o mavi ayakkabı... dışarıda insanlar ne hallerde yaşarken tek derdimin tembelliğimde kötü olan derslerim -derse bile gitmiyorum- ve dış görünüşümden nefret etmem (aslında çok beğenilen bir insanım ama ben beğenmiyorum kendimi) olmasından da rahatsızım. sığ bir insanım. boş bir insanım. benden bir bok olacağı da yok. bu şekilde yaşamaya devam edecek ve sonsuz yaşamı dileyecek kadar da yüzsüzüm.

bugün 10:19


23383. süslü sözlük logosunu hiç beğenmiyorum. (gizlinot: :()

bugün 02:38 bugün 02:39

23382. Kadınların aşağılandığı, adet dönemlerinde kirli sayıldıkları için ibadet etmelerinin yasaklandığı, gerekli durumlarda (!) dövülmelerinin uygun olduğunun söylendiği, yarım insan olduklarının sıkça vurgulandığı, savaş ganimeti sayıldıkları için tecavüze uğramalarında hiç bir sakınca görülmediği ve nice dogmalara sorgulamadan inanan kişilere anlam veremiyorum. Ama bir saniye gerçek din bu değil sanki.

bugün 01:40 bugün 01:41

23381. canım süslü sayesinde hayatımda bir sürü çekilişe katılmama rağmen ilk kez kazandım!  inanılmaz heyecanlıyım nedense :)

bugün 00:48