girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22924)
  • medya (126)

22924. allıkları çok seviyorum. bütün allıklar benim olsun istiyorum. halbuki yüzümün neredeyse tamamı çilli. e bir de sivilce izlerim var kırmızı kırmızı ama yine de seviyoruz önünü alamadan :( 

1 saat önce

22923. Dedim ki bu yıl arkadaşlarımla tatile gideyim mükemmel bir yaz olsun ve tüm yorgunluğuma değsin ama bilin ne oldu ayarlayamadım. hepsi ya evleniyor yada nişanlanacak falan tek bekar ben kaldım sanırm.kampanya mı var anlamadım hepiniz hangi ara level atladınız ben hiç hissetmedim bile. bulucam ben bekar bikaç arkadaşım kalmıştır köşede möşede falan saklanıyorlardır :/

1 saat önce

22922. Bundan 2-3 yıl önce babamla lunaparka gitmiştik ve babam öyle oyuncaklardan falan hoslanmadigi için bir köşede beni bekliyordu. Bir oyuncafa bindim ve etrafima bir anda bir sürü serseri dolustu, onlar da bindi. Neyse oyuncak hareket ederken bu serefsizlerden biri kollarini iki yana açıp duruyordu ve bacağıma iki kez dokundu, ve yüzüne sert bi sekilde baktim. Bilerek yaptığı gayet aşikar. Sonra bir kez daha elini bacagima koydu ve hizlica yukari baldirlarima dogru çekti, resmen dona kaldim:d ve cocuk hala elini cekmiyordu eline vurdum gevşek bir sekilde "pardon" dedi. Ben indim oyuncaktan babama gidelim demeye başladım agladim agliycam. Ve o dokundugu andan itibaren ne giydigimi düşünmeye başladım. Bol bir esofman ve yine bol bir sweat vardi üzerimde. Eve gidince odama girip ağlamıştım. ben sebep oldum diye kendimi suclayip durdum. Üç hafta kadar evden cikmadim sürekli aşırı ama aşırı kapalı giyindim. Boğazlı kazak falan yaz ayindayiz.. Aileme de anlatmadim tabi. Size anlatayım dedim :d o zaman ben sebeo oldum diye kendime kızıyordum şimdi ise kendimi savunmadigim için.

1 saat önce


22921. Gerçekten göz görmeyince gönül katlanıyor. Mesela ağda yaptırırken arkamı dönünce daha az acıyor (gizlinot: Jsjdkdjd)

1 saat önce

22920. yoruldum. artık çok fazla yoruldum sözlük.

bir insan sevilmediğini bildiği halde, istenmediğini bildiği halde neden gitmez? bitmiş bir ilişkinin ardından 6 ay boyunca neden koşar? neden her cümlesiyle, her kelimesiyle değersizliğini, istenmeyişini yüzüne acımadan vuran bir adamın yanında olmak için bu kadar çırpınır bir insan? salaklık bu. neresinden tutsan neresinden baksan elinde kalıyor insanın. canım çok acıyor. her sıkıntılı, kötü anında yanında olduğum, iyi gelmek için çabaladığım, hiçbir zaman yalnız bırakmadığım, kırmamak için elimden gelen her şeyi yapıp gözümden bile sakındığım adam kalbimi her an paramparça ediyor. kopamıyorum, aptalım. bırakamıyorum. ne yapacağımı hiç bilmiyorum. sadece biraz olsun değerli hissetmek istiyorum. hayatımın merkezine koyduğum insanların ikinci üçüncü tercihi olmaktan çok yoruldum.

(gizlinot: bu da böyle bir iç dökmeydi.)

1 saat önce

22919. Valla linç yiyecem ama sevmediğiniz, yerin dibine soktuğunuz youtuberlar hakkinda upuzuuuun yazilar yazacak kadar ne yaşadınız, size ne yaşattılar merak ediyorum. Hiç mi başka derdiniz yok ya da hayatı bu kadar mı seviyorsunuz. En ufak olaylarina kadar bilen bir tayfa var ciddi şaşırıyorum.

2 saat önce

22918. "bizi yok eden acılar var hayatta, bir de bizi büyüten acılar var."

bugün 05:50


22917. Diren suslu sincaap, diren. Az kaldı bak. Az daha sabır. Sonra uyursun. Uyku güzel ama sonra güzel.(gizlinot: Aslında şimdi daha çok güzel ama uyuyamam... )

bugün 04:15

22916. Galiba yine kilo aldım ve almaktayım. Bir hafta sonra hiç gitmek istemediğim bir düğün var ayrıca.

Şu kilo alma işine bi son vermek istiyorum. Hayatım boyunca diyet yapmak zorunda mıyım ya.. of! 

bugün 03:12

22915. Uzun zamandır ilk kez sağlam bir arkadaş kazığı yedim bugün. Resmen unutmuşum. Bi afalladım. üzülsem mi, kızsam mı, küssem mi ne hissedeceğim hakkında zerre fikrim yok. Bir bilseniz kızlar o kadar az arkadaşım var ki... hepsi de benim için çok değerli. o yüzden daha fazla kırılıyor insan sanırım :( hani selim vardı ya tutunamayanlarda. Hep yalnızdı. İnsanlara o kadar çok kendini açıp o kadar samimi, kendini feda edercesine yaklaşırdı ki sonunda yine yalnız kalırdı.  Kendimi şu hayatta selim kadar hiç kimseye yakın hissetmedim. Olmayınca olmuyor demek ki. 

Edit: canımsın. gece gece mutlu ettin beni yaa duygulandım. Sen de çooook mutlu ol her zaman.

bugün 01:42 bugün 02:09