girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23835)
  • medya (138)

23835. Saçımı yeni kestirdiğimde sanki kafamdaki tüm saçlar yenilenmiş gibi yeni şampuan alıyorum, öyle her şeyi sürmüyorum bir hallerdeyim falan. Aradan çok geçmeden saçımı prille yıkayacak kıvama geliyorum. Ruh hastasıyım. 

10 dk önce

23834. hızlı bir şekilde kilo almaya başladım. Kendime ben bile şaşırıyorum. Düzensiz beslenme ve aşırı yeme hissi beni cok yordu. Acilen aldığım kiloları geri vermem gerekiyor :(

37 dk önce

23833. dün gece bir arkadaşımla şehirler arası bir yolculuk yaptık. yolda jandarma kimlik kontrolü yaptı. bu sabah bir baktım ki o kontrolü yapan asker beni her yerden eklemiş. huylandım.

ilk aklıma gelen de onu bir yerlere şikayet etmem gerektiği idi.

sonra arkadaşıma anlattım. böyle böyle yapmış diye. onun dediği de şu: "ilk önce uyar, mesaj at, seni şikayet edeceğim de, sonra kendini düzeltmezse şikayet edersin."

kafamdaki sorular tam olarak aşağıdaki gibi:

1. ben niye adama mesaj atıyorum?

2. madem yanlış bir şey yaptığına inanıyoruz, neden mesajlarla bilmem nelerle adamla huhatam oluyorum?

3. terbiyesizlik skalasında adamın yaptığı nereye düşüyor?

4. ben mi abartıyorum?

5. eğer şikayet edilmeliyse nereye edilmeli?

1 saat önce


23832. Bugün benim doğum günüm sözlük. Hatırlanmayı beklemek hissine girmeyi istemiyorum ama otomatikmen giriyorsun, Unutulunca kırılıyorsun.  Geceden kötü başladı günüm ama Sakin ve güzel geçmesini diliyorum.

bugün 11:29

23831. bir yanım hayatımda kimse yokken sürekli artık düzenli hayat ve güzel bir ilişki istiyorken, diğer yanım hayatımda biri olduğu zaman şimdi ne gerek vardı buna diyip hemen uzaklaşmak istiyor, bağlanmaktan kaçıyor.

Daha da kötüsü bu iki tarafım sanki beynimin içinde sürekli çatışma halinde ve bu yüzden şuan ki ilişkimi mahvederim diye çok korkuyorum.

bugün 10:31

23830. Bu hafta umarım hepimiz için çok güzel geçer.. başta hasta olanlara şifa, derdi olanlara derman, iş arayanlara güzel iş diliyorum en hayırlısından.. biraz hakka doğru programı gibi oldu bu söylemle ama ne biliyim bu hafta güzel ve kalıcı şeyler olur umarım hepimizin hayatında, çünkü buna benim ihtiyacım var.

bugün 09:43

23829. Eşim madde kullanıyormuş. Geçen gece 4'te evden çıktı,sigara alıp geleceğim diye,24 saat gelmedi. Koca pazar günü ağladım,koca pazar günü onu bekledim.Çok mutsuzum..

bugün 08:30


23828. Feyza Altun’un instagramda paylaştığı videodaki, Atatürk heykeline tokat atan gerizekalı çocuğu gebertmek istiyorum(çok küfür ederdim de kabine gidiyor)

(link: https://www.instagram.com/p/Bo6-k7yDKbE/?utm_source=ig_web_copy_link Video bu)

bugün 08:12 bugün 08:14

23827. Mantığımı kullanarak hareket ettiğimde, istediğim şekilde yol alıyor; içimden geleni söylediğimde:  kaos ama içim rahat. Paradokslar Evreni (¬‿¬)

bugün 03:20

23826. Güçlü kız olarak görünmeye çalışmak yormuş biraz, ilgi görmeyi çok özlemişim.

Nöbet sonrası evine gidip dinlenmek yerine oturdu beni izleyip durdu. Belli etmedim ama çok hoşuma gitti be, çok tatlı bir hareketti. Gerçi altından bir şey çıkar mı bilmiyorum ama, şımarık bir kız çocuğu olmayı çok özlemişim.

Bu saatte bile bir mutluluk hala içimde, hastaları muayene ederken adam kenarda oturdu saatlerce beni seyretti be :)

bugün 03:11 bugün 03:12