girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21929)
  • medya (116)

21929. Gecenin bu saatinde mantıdan kalan sarımsaklı yoğurdu yedim

bugün 01:37

21928. dolar ve sinirlerim sürekli yükseliyor

bugün 00:40

21927. Bugün bir gazla güllaç yaptım.

Allah affetsin bu kadar iğrenç bir şey daha önce yememiştim. Daha önce yiyense ee güllaç böyle zaten dedi ama ailecek hiçbirimiz beğenmedik.

Yemekteyiz sen bana neler yaptırıyorsunuz. aşçılık kariyerim zedelendi swh.

dün 23:08


21926. Kozmetikte taksit kalkıyor mu yoksa ben bunu rüyamda mı gördüm?? Arada bi rüyamda gördüğümü gerçek sanıyorum gerçekten olan bişeyi rüyaydı diye hatırlıyorum. Neyse bu inşallah rüya değil gerçekti, inanılmaz gerçek gibiydi

dün 21:19

21925. itiraf ediyorum: (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-gördüğü-rüyalar?i=796137 şu girdimde) bahsettiğim rüyamdan sonra, murat'ı her gördüğümde istemsizce ve hınzırca gülüyorum. umarım kimse farketmiyordur evde.

dün 20:19

21924. Flörtüm yalan söylemesin diye evine kucağımda kur'an-ı kerimle gitmiştim.

dün 17:58

21923. Şey... Umarım bunu sadece ben yapmıyorumdur. :D Çocukluğumdan beri yaptığım bir şey çünkü; kendi kendine konuşmak.

Sanırım tek çocuk olarak büyüdüğümden ve evde de kendi kendime yalnız kaldığımdan olsa gerek, hala yalnız kaldığım zamanlar olduğu için de olabilir; baya kendi kendime konuşuyorum ve bununla rahatlıyorum.

Yalnız şu var ki; konuşmalarım tamamen vloggerlar ya da youtuberlar gibi. Kendi kendime birine yeni aldığım bir (genelde kozmetik) ürünü anlatıyorum. Hatta şu youtuberlar çıktığında dedim ki ya bunlar resmen benim kendi kendime yaptığım şeyi yapıp para kazanıyorlar.

Beni baya rahatlatan bir şey, bulaşık yıkarken nasıl yıkadığımı anlatıyorum filan. Umarım bir sıkıntı değildir :D :D

edit: ya dislike ın sebebi nedir cidden? :D

dün 17:56 dün 18:42


21922. son çekilişi de kazanamadım. 50 kişiye hediye verilecek çekiliş için 60 talihli belirleniyor. en hızlı davranan ilk 50 kişinin kazanacağı tam 60 talihli! ama yine o 60 ismin arasında yokum arkadaş ya. bu sözlük ne zaman bu kadar kalabalık oldu hiç mi denk gelmez arkadaş :))

dün 17:45 dün 17:50

21921. Genelde konudışı ve soru-cevap başlıklarına yazdığım için kendimi platformda yetersiz hissediyorum keşke daha çok ürünle haşır neşir olup süslü başlığına da yazabilseydim :<

dün 17:23

21920. geçen emekli bir hakim bana, ‘senin hukuk mantığın kuvvetli’ demişti. Şimdi bir şey çalışırken tekrar hatırladım ki, evet öyleydi. Okuduğum kafama yatıyordu, mantığını kavrıyordum. Çalışmayı pek sevmesem de iki kere okuyunca bile birçok şey oturuyordu. Azimli olduğum dönemlerde, her ders için farklı not ve kitaplardan çalışıp kendi notlarımı da çıkarıyordum. Geçmek için değil, öğrenmek için çabalıyordum. O zaman az biraz vizyonum olsa dilimi geliştirip yüksek lisans/akademik kariyer planlardım. Şimdi bütün bilgileri körelmiş, sıradan bir avukatım. Çoğu şeyi bilmiyorum. hele kamu hukuku ve cmk hak getire. Dilim de sıfır seviyesinde ve ben ciddi bir depresyon içerisindeyim.

Çok şey yapma hevesim olsa da hiçbir şey yapmak için enerjim yok gibi. Maddiyat da yok. Ah benim salak kafam, aşık olduğum çocuk yurt dışı hayali kuran bir insandı. Ona yakın olmak için bile böyle bir şey geçmedi aklımdan. Bu da bir tür vizyonsuzluk, ama hayalim hakim olmaktı. Kapasitemi kullanmadığım için, Şimdi her açıdan avucumu yalıyorum, bok gibi bir hayatın içinde zaman öldürüyorum. 

dün 16:49