girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23927)
  • medya (138)

23927. Girls 5. Sezona başlayınca dizinin hemen bitmesinden korktuğum için küçük bir ara verdim. Ne izlesem ne izlesem diye düşünürken gülbeyaz'a başladım. (gizlinot: uç noktalarda zevklerim vardır:d) 19. Bölümdeyim. 2002-2003'te, Sokak simidinin 300.000 lira olduğu güzel yıllarda, jeneriği heceleyerek okuduğum zamanlarda çekilmiş:) avrupa yakası'nı izlediğimde de duygulanırdım ama bu gülbeyaz çok başka hisler uyandırdı bende. Canım çocukluğum:')

bugün 05:17 bugün 05:22

23926. Aynı zamanda faranjit, grip, regl, ishal ve bademcik şişmesinden bildiriyorum; ölmedim! Sürünüyorum.

bugün 04:23

23925. Yatağımda oturmuş halde dişlerimi fırçalarken benim Agresif yavrum öylece gelip kucağıma kuruldu -ki hiç huyu değildir.- ve uyumaya başladı. Uyanmasın diye kalkmak da istemiyorum, sanırım ağzımda diş fırçasıyla geçireceğim bu geceyi swh. 

(link: https://i.hizliresim.com/X6OVPR.jpg Ahan da şu şekil kaldım )

bugün 01:17


23924. Yazacağım içerik başlıkla uymayabilir ama bu başlıkta daha çok kişiye ulaşır diye düşündüm.

belki bilenler vardır Leyla’dan sonra diye bir proje var. Hastanede tedavi gören çocuklarımızın dileklerini yerini getirmeyi amaçlıyor.

Şuan öğrenciyim fakat bütçeme uygun olan dilekleri yerine getirmeye çalışıyorum. (barbie bebek, takım formaları vs gibi) Gerçekten küçük bir oyuncak bebekle, topla bile çok mutlu oluyor çocuklar ve tedavi gördükleri bu dönemlerde motive oluyorlar.

Bir kaç saatliğine bile o çocuk, oyuncağı ile oynayıp mutlu olacak,hastanenin beyaz boyalı o kasvetli odasında olduğu unutacaksa ne mutlu bana. 

Belki benim gibi bu tarz yardımlaşma projeleriyle ilgilenen süslüler varsa çocuklara destek olurlar diye düşündüm. 

bugün 01:12

23923. gratiste 2 saat sıra bekledik, mağazada snake oyununda rekor kıracak kadar sıra vardı hehe diyenleri anlamıyorum.

Tamam indirimleri bende takip ediyorum ama 2 saat bekleyeceğim bir sıraya asla girmem. Resmen ömürden iki saat çöp! Hem de 60tl lik rimeli 30 tl ye almak için. Benim için zaman paradan daha önemli.

bugün 00:56

23922. Maçı, gratise gidenler mi yoksa gitmeyenler mi alacak heyecanla bekliyorum :)

bugün 00:39

23921. evlendiğime asla pişman değilim, bu evimi de çok seviyorum ama bazen tek başıma yaşadığım günleri ve eski evimi çok özlüyorum.

dün 23:55


23920. Bir şeyin sonucunun nasıl olacağını önceden bas bas duyurulup bildirilip veya görülmesine rağmen bile bile onu yapıp sonra da farklı birşey olacakmış gibi durumu kabullenmeyen şikayet eden biri gördüğümde suratına iki çarpasım geliyor. Tus dersanesine giden bir arkadaşım sürekli ama sürekli zırlıyor ,bunun zor olduğunu yoğun bi süreç olduğunu bilmiyo muydun katlanamayacaksan yazılmasaydın. Yazıldıysan da ağlama ne bekliyodun cts sabahı brunchını yaptıktan sonra iki üç saatliğine derse gidip akşam da sevgilinle sinemaya gitmeyi mi salak diye omzundan tutup sarsasım geliyo

dün 22:19

23919. dışarıda son ses izmir marşı çalıyor. kalbim bir hoş oldu

dün 20:29

23918. sağlık sektöründe değilim ama sağlık sektörüne inanılmaz ilgi duyuyorum. bir erkek doktor veya diş hekimi mi, olay bitmiştir hemen çok etkileniyorum.

dün 17:21