girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22198)
  • medya (122)

22198. Yaklaşık yarım saat önce balkonda otururken telsiz sesinin ardından yan evin kapısının çalındığını duydum, o evde şu an kimse yaşamıyor buyurun falan derken semtimizde bir gecede iki cinayet işlendiğini ve cinayetlerden birini ya da ikisini birden işleyen kişinin ismini öğrendim polis bu kişiyi arıyoruz tanıyor musunuz derken. Yakın zamanda da mahallede hırsız vardı bizzat komşum olan iki eve girdi ama yakalanamadı. Neler oluyor gerçekten anlayamıyorum ve korkudan uyuyamayacağım sanırım. 

bugün 03:05

22197. taze mezun ben sabah iş görüşmesine çağırıldım fakat gidip gitmemesinde kararsız kaldım magic ball ile karar verdim gitmiyorum sebebi mi ? sebebi sanki birşeyler ters gidecekmiş gibi hissediyorum ve böyle ne zaman hissetsem genelde gerçekleşiyor çağırıyorum resmen birşey olsun diye ama napayım huyum kurusun.

bugün 02:12

22196. Bence bazı başlıklarda küfür serbest olmalı.

bugün 01:51


22195. Gözünüz doysun be artık!!

Yıldız kampüsümüzden çekmediğiniz elleriniz, şimdi bir de mimar sinan güzel sanatlar üniversitesinin üzerinde mi?

Ne üniversitelerimizi böleceksiniz ne de bölümlerimize el süreceksiniz

bugün 00:14

22194. dün hayatımın çok uzun yıllarını kaplayan bir devrin tamamen kapandığını öğrendim, iki saat öncesine kadar hala buna inanamayarak bomboş etrafa bakıyordum. bu düşüşü ve kaybedişi unutmuştum.

bugün, tamamen spontan bir şekilde bir etkileşimde bulundum ve kesinlikle imkansız gibi görünen bir isteğimin gerçekleşmekte olduğunu öğrendim. şaşkınlıkla bomboş etrafa bakıyorum.

"allah bir kapıyı kapatıp öteki kapıyı açıyor" olayı gerçekmiş. n'olur benim için dua edin..

bugün 00:11

22193. Bim'de satılan (gizlinot: Scarlett marka sanırım) pedlerden alıp memnun kalanları anlayamıyorum bir kere kullanmak mecburiyetinde kaldım bir daha da yanından geçmedim. Naylon poşetten hallice bir ürün. Nasıl paket paket alabiliyorsunuz ?

dün 23:31

22192. Ailemin evinde mutlu değilim. Ben bu şehri ilk tayinimiz çıktığında da sevmemiştim. Üniversiteyi okuduğum şehri o kadar güzel benimsedim ki, orası benim için gerçekten ev gibiydi. Yıllardır ilk defa bir yere ait olduğumu hissediyordum. Şimdi kürkçü dükkanıma geri döndüm. Babam sürekli terör estiriyor. Annemle yemediğimiz hakaret kalmadı. Ben bu adamı değiştirecek güce sahip değilim. Ailesi kötü yetiştirmiş, Benden, kardeşimden ve annemden çıkardı hıncını hep.

Benim hemen is bulup gitmem lazım bu evden. Ben bu adamı çok uzun zamandır aile olarak görmüyorum zaten. Vakti zamanında çok denedim iletişim kurmayı ama adam anlamıyor, NATO kafa NATO mermer. Annem sürekli verdiği emekleri başıma kakıyor, işe girince dizinin dibinden ayrılmayayım diye. Kardeşim desem azılı bir ergen ve asla kendiyle ilgili pozitif şeylere, öğrenmeye açık değil. Bunları ben seçmedim, bunların parçası olmak istemiyorum. Çok bencilce geliyor kulağa belki ama hayır. ben bir daha bu yaşıma gelmeyeceğim, hayatımı kendi istediğim gibi yaşamak istiyorum, onlara gençliğimi ipotek etmek istemiyorum. Bu insanların problemleriyle uğraşmak istemiyorum. Keşke yine çok uzaklarda kalsam, ulaşamazlar bana. Ben bunları kaldıracak ya da düzeltecek kadar sabır sahibi değilim.

dün 23:11


22191. Seni çok seviyorum izmir!! İzmirli olmaktan gurur duyuyorum.(gizlinot: ♡) Çok güzeldik bugün, çok coşkulu, çok kalabalıktık tam da bize yakışacağı gibi. Umarım umutlarımız boşa çıkmaz.(gizlinot: 21 haziran 2018 muharrem ince büyük izmir mitingi)

ilgili medya:
1
dün 22:11

22190. 19 yaşındayım ve hayatımda malum partinin kaybettiği bir seçimi hatırlamıyorum. bu yüzden de önümüzdeki seçimle ilgili hiç umutlu değilim. hayatım sömürüldü.

dün 21:04

22189. yaz gribi sen ne illet birşeysin ya. soğuk soğuk terlemeler , ani ateş basmaları , sonsuz akan burun , baş ağrısı ve çalışmak zorunda olmak. teşekkürler hayat.

dün 21:00