girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22739)
  • medya (127)

22739. açılın kızlar bu gece benim itiraf gecem olsun :)

- bir keresinde o zamanlar hoşlandığım adamla buluşacakken kuaförde makyaj yaptırmıştım çünkü kendim makyajdan anlamıyordum beceremiyordum. kuaför dumanlı göz makyajı falan yapmıştı. işin kötüsü öğle saati buluşacaktık. ağustos ayı mıydı neydi bir de, ben gidene kadar o makyaj aktı, panda oldum. adamın arabasına bindigim salise çantamdan ıslak mendil çıkarıp makyajı sildim, evet merhaba bile demeden. baya bir on dakika suratıma bakmıştı. tahmin edeceğiniz üzere ilişkimiz başlamadan bitti.

- ayrıldığım sevgilim benden güzelini bulamaz diye havalanıyorken ben, o çok güzel bir kızla evlendi.

- bir keresinde yolda yürüyorum nasıl havalı hissediyorum kendimi. genç erkekler oturuyor bir yerde, baktım hepsi bana bakıyor ben saçma sapan iyice havaya girdim, daha havalı yürümeye başladım ve tam o sırada dalları yola uzanmış bir çam ağacının dalı gözüme girdi.

- saçlarım hep kabarır benim. yeni yeni çözmeye başladım kabarma işini. neyse bir gün süslenmişim kendimi güzel hissediyorum, gittiğim ortamda birisi "saçların niye hep elektrik çarpmış gibi" dedi, o an dalgaya vurup sonra eve gelince ağlamıştım hsjsks

- çok sevdiğim bir arkadaşım, birine aşıktı. çocuk çok gel gitli birisiydi. doğru dürüst bir ilişkileri bile yokken arkadaşım hamile kaldı. mecbur bebek aldırılacak. ben de destek olmak için yanlarında gittim. arkadaşım aldırdı bebeği, çıktı içerden. ben sarılmak için bekliyorum, gözlerim falan dolmuş. arkadaşım gayet sakin durdu ve bana şunu dedi : "göz kalemim akmış mı?"

bugün 05:32

22738. Süslü makyaj tazeliyor’ken sevdiğim beyin face hareketlerine bakayım dedim. (gizlinot: onun hesabındayım çünkü kendimin yok) (gizlinot: uzuunnn süredir bakmamıştım hareketlere) Pornolarla ilgili birkaç espiri beğenmiş. Bir miktar kalbim kırıldı. (gizlinot: bazı izlediğini gözüme sokmasaydın, tahmin ediyoruz diye bu kadar da yapılmaz ) 

bugün 04:53

22737. buradaki çoğu süslünün her gece başını yastığa koyduğunda birini düşünmeleri, ne bileyim... yalnız olmadığımı hissettiriyor.

bugün 04:29


22736. çoğu zaman mutsuz uyanıyorum, bütün günüm bomboş geçiyor, dışarı çıkmak istemiyorum. hep aynı yerler, aynı insanlar, muhabbetler bile aynı çok sıkıldım. boşuna yaşıyormuş gibi hissediyorum. bu aralar yapmak istediğim tek şey kimsenin olmadığı bir dağ başına gidip içimi boşaltana kadar bağırıp rahatlamak. buna öyle ihtiyacım var, öyle bunaldım ki.

bugün 03:32 bugün 04:42

22735. hayatım boyunca kimseye haset etmedim. bana çok büyük kötülüğü dokunan insanları bile affettim, zerre nefret beslemedim. Sonra bir kız dahil oldu hayatıma, başından beri bana garip davranmasına, kibirlenmesine rağmen her yardımcı olmam gerektiğinde oldum ve şu an benim sayemde istediği kişiyle evli diyebilirim. çünkü evli olduğu kişi akrabamızdı, aynı zamanda yakın arkadaştık ve sevgiliyken kızla ayrıldıklarında kızın arkasından kötü konuşmasına bile izin vermezdim. barışmaları için uğraşırdım kız üzülür diye. bana neyse, aptal ben.

her neyse sonra bu kız bana iftiralar attı, hem de ortada zerre bir şey yokken. bana çok kötü şeyler yaşattı, psikolojimi bozdu ve şimdi eşim olan nişanlımla ayrılma noktasına getirdi bizi. nişanlım olaylar büyüyüp kızın asıl yüzünü görene kadar beni ciddiye almadı. detaya girip sıkmak istemem ama inanın çok zor şeyler yaşattı bu kız bana.

şimdi görüşmüyoruz. instagram hesabına bakıyorum, aşırı mutlu sanki dünyalar o'nun önüne serilmiş. resmen benim istediğim her şey onun oldu bir anda ve yemin ediyorum en ufak art niyet beslemedigim halde bunlar oldu. attığı iftiralar yüzünden ilahi adaletin tecelli edeceğine inancım vardı ama sanki inancımı kaybediyorum. ben zor duruma düştükçe, o'nun hayatı daha güzel oluyor.

ama en çok koyan, birinin mutluluğuna üzülüyor olmam. kendime yakıştıramıyorum, engel de olamıyorum. çok utanıyorum kendimden böyle hissettiğim için. bu hissi atlatmanın bir yolu var mıdır bilmiyorum, çok utanç verici...

bugün 03:04

22734. Buraya ne kadar aşık olduğumu yazdığım anı hatırlıyorum ve şimdi ayrılmanın eşiğindeyiz. Uzun ilişkilerle sorunum ne anlamıyorum umarım sevgilim beni biraz daha çekebilir.

bugün 01:10

22733. Yaklasık 8 9 sene evve ablam henüz evlenmemişken sürekli yabancı şarkı çalınan kanalları açar dinlerdik. Hem severek klipleri izlerdik hem de o dans figürlerini kendimizce yapmaya çalışır eğlenirdik. O zaman youtube bu kadar yaygın degildi zaten evimizde de internet yoktu. hep televizyon izlerdik ve sevdiğimiz klipler çıkarsa kaçırmayalım diye dört gözle bakardık ekrana. O zaman jennifer lopezin meşhur şemsiyeli klibi cıkmıstı (gizlinot: Get right) ve sürekli o verilirdi yayına. Artık o kadar çok izlemiştik ki ben ve ablam elimize birer şemsiye alıp aynı hareketleri yapmaya başlamıştık bile. Şimdi youtubeta sevdiğim eski şarkıları dinlerken bir anda o şarkı çıktı karşıma ve çok garip duygulara büründüm. Ben çok özlemişim o zamanları. Bu kadar büyümemişken , hayat omuzlarıma bu kadar yük bindirmemişken , gündelik işleri bu kadar sorun haline getirmemişken daha mutluymuşum. Küçükken en büyük derdim sevdiğim şarkıların ne zaman ekrana çıkacağını düşünmekmiş ve en büyük kaybım ekranda gösterildiği zaman şarkıyı dinleyememiş olmakmış. Çocukluk ne güzeldi dertlerden bi haber olmak ne güzeldi... ne ara büyüdüm bu kadar bilmiyorum. Daha çok yolum var almam gereken çok yaş var biliyorum fakat her geçen sene benim ömrümden gidiyor her gelen yaş beni başka boyutlara taşıyor. Elbette her yaşın kendi güzelliği var onun da farkındayım ama yine de büyümekten korkuyor gibiyim. Keşke hep çocuk kalsaydım keşke en sevdiğim şarkıyı hep kaçırsaydım ama yine de çocuk kalsaydım...

bugün 00:37 bugün 00:42


22732. seni seviyorum kokoreç. daha önce ön yargılı yaklaștığım için özür dilerim. sen harika bir detaysın <3

bugün 00:12

22731. soru cevapta bir anonim var (gizlinot: belki birkaç kişidir de aynı cevap tesadüftür), her sorunun altına alakalı alakasız aynı cevabı yazıyor. "ayrılın". çok gülüyorum.

soru: "abimin sevgilisi bişey bişey.."

cevap: ayrılın.

soru: "bu ayakkabıyı mı alsam şunu mu als..."

cevap: ayrılın.

asdfgh alemsin ya.

bugün 00:10

22730. Kedilerin peşinden miyavlarak koşuyordum bugün ve sonuç ananemde kedilere miyavlamaya başladı. Ya anane seni yeriiim :) 

dün 23:58