girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23882)
  • medya (138)

23882. Bazen bir topluluk içinde sıkılmışsam ama başka şeylerle uğraşamayacaksam ve sıkıldığımı belli etmemem gerekiyorsa (tamam, kısaca bazı derslerde) etrafımdakilerle ilgili saçma sapan şeyler düşünüyorum. roman kahramanı falan yapıyorum onları. Ama gerçekteki kişiliklerinden çok daha farklı olarak. sonra da ya düşüncelerimi duyuyorlarsa, garip bir telepati master iseler diye düşünüp içimden "beni duyuyorsan sadece canım sıkıldığı için böyle saçma şeyler kuruyorum. Yoksa sürekli seni hayal ediyor falan değilim." diyorum.

Doktor?.. Beni nereye götürüyorsun doktor? Neden bu gömleğin kolları arkaya bağlı? Doktor?...

bugün 01:20 bugün 01:22

23881. Bir süslü yazmıştı keşke youtube, instagram kapatılsa diye, aynı düşüncedeyim. Ülkede fenomen olmayan kalmadı. Herkeste bi çok ünlüyüm şu kadar takipçim var benim havası, kibirlerinden bıktım. 500 takipçisi olanın beyin ameliyatı yapmış kadar kendine güveni oluyor, tabi gereksiz bir şekilde. Ne yediğini, ne giydiğini paylaşanlar falan dünyanın en saçma işini yapıyorlar bana kalırsa, yarardan çok zarar sahip olamayanlara. Büyük konuşmayayım ama kendi adıma utanç duyarım böyle yemeğimle, kıyafetimle vb gösteriş yapsam, twitterda birine hakaret edip oo ne cevap vermişsin ama tepkileri alsam, youtubeda video çekip sponsorlu olduğunu gizleyip insanları kandırmaya çalışsam. Ancak bunu yapanlar gurur duyuyor bununla, ilginç. Bencil bir şekilde düşünüyorum belki ama keşke bunlar bir süre olmasa da gerçek hayata dönsek ve herkes sosyal medyada paylaştıkları kadar değil de gerçekten karakteri, gerçek hayattaki paylaşımları kadar değer görse.

bugün 01:10

23880. Okulda bi çocuktan hoşlanıyorum ama biliyorum ki asla sevgili falan olamayacağız. Sürekli gözümün önünde olsun istiyorum ama mal arkalara geçiyor. Kimseyle konuşmuyor çok sessiz. Çok üzülüyorum böyle olmasına çünkü onu anlayabiliyorum. Herkes arkadaşıyla gülüp eğlenirken senin telefonda binlerce kez baktığın yerlere bakmak ... ben de öyleydim bi zamanlar. Kanka bile olmaya razıyım şu an. Hem onun bir arkadaşı olmuş olur hem de ben onla konuşmuş olurum.

bugün 00:51


23879. bu ay içerisinde ertesi gün hapı kullanmak zorunda kaldım sol kasığımda lenfim şişti bünye bile reddediyor o kadar şiş ve ağrılı ki anlatamam ayrıca yarın lazer randevum var gene şahaneyim

bugün 00:25

23878. Bugün hayatımın dönüm noktası olacak bir durum gerçekleşti. Hep hayırlısı neyse o olsun diye dua etmiştim. O yüzden hayırlısı olduğuna inanıyorum. İnanmak istiyorum. İyileşirim umarım, umarım...

bugün 00:05

23877. çocukluktan beri arkadaşlıklarını sürdüren, birbirleriyle her şeyi paylaşan arkadaşlıklara(gizlinot: ya da arkadaş gruplarına) çok özeniyorum.

zaten tek kardeşim, bari böyle bir arkadaşlığım olsaydı. sevincimi de üzüntümü de paylaşabilseydim, bana taktik verselerdi, arada bir "napıyorsun gerizekalı" diye aklımı başıma getirselerdi falan. çok isterdim gerçekten. 

dün 23:37

23876. dün akşam eski erkek arkadaşımla buluştuk, hırkası bende kalmıştı onu vermem gerekiyordu. karşısında uzun süre ağladım, sarıldı, saçlarımı okşadı ve yaptığın onca şeyden sonra hala sana iyi davrandığım için pisliğin tekiyim ben dedi. bittiğini gözlerinden, ne kadar özlediğimi de sarıldığımızda anladım. aynı zamanda sevdiğim kadın gözlerimin içine donuk bir şekilde bakarak "bekleme beni, gelmem, sana karşı hislerim yok ve savunma mekanizmamı devre dışı bırakamıyorum." dedi. hayatımda bu kadar ağladığımı, ağlamaktan gözlerimin şiştiğini hatırlamıyorum. berbat bir akşamdı. neyse ki bugün daha iyi hissediyorum.

dün 21:34


23875. güçlü , herşeyin üstesinden gelebilen, idealist hallerimi çok özledim. bana söz yine baharlar gelecek mi? 

dün 21:31

23874. Yeşil çay hazırlamak için gittiğim mutfaktan sıcak çikolatamla döndüm. Oysa ne kadar mutluydum akşam yemeğinde ekmek yemediğim için...

dün 21:20

23873. Procsin'e para verirken içiniz acımıyor mu ya?

dün 19:02