girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22199)
  • medya (122)

22199. Gözünüz doysun be artık!!

Yıldız kampüsümüzden çekmediğiniz elleriniz, şimdi bir de mimar sinan güzel sanatlar üniversitesinin üzerinde mi?

Ne üniversitelerimizi böleceksiniz ne de bölümlerimize el süreceksiniz

41 dk önce

22198. dün hayatımın çok uzun yıllarını kaplayan bir devrin tamamen kapandığını öğrendim, iki saat öncesine kadar hala buna inanamayarak bomboş etrafa bakıyordum. bu düşüşü ve kaybedişi unutmuştum.

bugün, tamamen spontan bir şekilde bir etkileşimde bulundum ve kesinlikle imkansız gibi görünen bir isteğimin gerçekleşmekte olduğunu öğrendim. şaşkınlıkla bomboş etrafa bakıyorum.

"allah bir kapıyı kapatıp öteki kapıyı açıyor" olayı gerçekmiş. n'olur benim için dua edin..

44 dk önce

22197. Bim'de satılan (gizlinot: Scarlett marka sanırım) pedlerden alıp memnun kalanları anlayamıyorum bir kere kullanmak mecburiyetinde kaldım bir daha da yanından geçmedim. Naylon poşetten hallice bir ürün. Nasıl paket paket alabiliyorsunuz ?

1 saat önce


22196. Ailemin evinde mutlu değilim. Ben bu şehri ilk tayinimiz çıktığında da sevmemiştim. Üniversiteyi okuduğum şehri o kadar güzel benimsedim ki, orası benim için gerçekten ev gibiydi. Yıllardır ilk defa bir yere ait olduğumu hissediyordum. Şimdi kürkçü dükkanıma geri döndüm. Babam sürekli terör estiriyor. Annemle yemediğimiz hakaret kalmadı. Ben bu adamı değiştirecek güce sahip değilim. Ailesi kötü yetiştirmiş, Benden, kardeşimden ve annemden çıkardı hıncını hep.

Benim hemen is bulup gitmem lazım bu evden. Ben bu adamı çok uzun zamandır aile olarak görmüyorum zaten. Vakti zamanında çok denedim iletişim kurmayı ama adam anlamıyor, NATO kafa NATO mermer. Annem sürekli verdiği emekleri başıma kakıyor, işe girince dizinin dibinden ayrılmayayım diye. Kardeşim desem azılı bir ergen ve asla kendiyle ilgili pozitif şeylere, öğrenmeye açık değil. Bunları ben seçmedim, bunların parçası olmak istemiyorum. Çok bencilce geliyor kulağa belki ama hayır. ben bir daha bu yaşıma gelmeyeceğim, hayatımı kendi istediğim gibi yaşamak istiyorum, onlara gençliğimi ipotek etmek istemiyorum. Bu insanların problemleriyle uğraşmak istemiyorum. Keşke yine çok uzaklarda kalsam, ulaşamazlar bana. Ben bunları kaldıracak ya da düzeltecek kadar sabır sahibi değilim.

1 saat önce

22195. Seni çok seviyorum izmir!! İzmirli olmaktan gurur duyuyorum.(gizlinot: ♡) Çok güzeldik bugün, çok coşkulu, çok kalabalıktık tam da bize yakışacağı gibi. Umarım umutlarımız boşa çıkmaz.(gizlinot: 21 haziran 2018 muharrem ince büyük izmir mitingi)

ilgili medya:
1
2 saat önce

22194. 19 yaşındayım ve hayatımda malum partinin kaybettiği bir seçimi hatırlamıyorum. bu yüzden de önümüzdeki seçimle ilgili hiç umutlu değilim. hayatım sömürüldü.

dün 21:04

22193. yaz gribi sen ne illet birşeysin ya. soğuk soğuk terlemeler , ani ateş basmaları , sonsuz akan burun , baş ağrısı ve çalışmak zorunda olmak. teşekkürler hayat.

dün 21:00


22192. İndirim olduğu için akşama doğru avmye gittim ve tabiki de her yer her yerdeydi.

Zaradan çok istediğim bir bluz vardı,indirimde olmasa bile alacaktım ancak hiçbir renk,beden yoktu.Gözüm kaldı cidden.İlk defa farklı tarzda bir üst alacaktım.

İndirime girmesini beklediğim diğer şeyler de bir kuruş inmemişti.

galiba şu indirimler bir bana yaramıyor...

dün 20:45

22191. Şu an izmir'de olmak vardı. (link: https://www.youtube.com/watch?v=MeYTZnnvmE4 #ikigözümünçiçeği)

dün 19:17

22190. Son zamanlarda bütün bloggerların lightroom kullanarak editledikleri fotoğrafları çoooook kötü buluyorum. Renkler saçma sapan patlatılmış, fotoğrafın doğallığı kaybolmuş falan. Bayağı kötü bir akım. Hiçbiri de farkında değil çok garip

dün 18:52