girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23590)
  • medya (129)

23590. Bir iki gündür küt saç başlığına bakıp bakıp duruyorum. Maşallah diyeyim süslülerimiz çok güzel ve küt saç da güzele çok yakışıyor <3

Saçlarım kıvırcık olduğu ve yüzüme de küt saç gitmediği için asla bırakamayacam ama kadınlara en çok yakıştırdığım saç bu kesinlikle.

34 dk önce

23589. Takas başlığında yazıp da atılan mesajlara cevap vermeyen kadınları, işyeri tuvaletinde tam kapıdan çıkarken karşılaşınca selam verdiğin fakat selamını almayan kafa çeviren kadınlara benzetiyorum. Defalarca yazıldı bu, gerçekten ayıp. Bir de 30 yaşına gelmiş insanlar... “hayır, teşekkürler” yazmak bu kadar zor olmamalı. 

1 saat önce

23588. Çok heycanlıyım, sabah saçımı kestireceğim ama ilk defa kakül olacak

1 saat önce 3 dk önce


23587. Eskiden sevmediğimi çok belli ederdim. Yüzümde senden nefret ediyorum öyle belli olurdu ki . Artık değiştim malesef iş ortamında sevmediğim insanlara bile tahammül edebiliyorum. Bu belki iki yüzlülük ama hayat bu malesef insan bir noktadan sonra değişmek zorunda kalıyor. 

bugün 19:01

23586. kendimi sevmiyorum, herkese kendimden daha çok değer veriyorum. mutluluğu sadece kendimde aramam gerektiğini biliyorum. ama her seferinde başkalarından medet umuyorum. 

bugün 18:23

23585. Bugün diplomamı aldım, kendimden başka  bunu kutlayacak kimsem yok. buraya yazmak istedim. Hediye falan istemem de  beni köfteci Yusuf'a olsun götürecek birisi olsa yeterdi. Yastığıma sarıldım mezuniyetimi kutluyorum.

Edit: bir sürü kutlayanım oldu ne güzel insanlarsınız, iyi ki varsınız.

bugün 18:10 bugün 19:08

23584. bir insan kalitesini tartışma sırasında belli ediyormuş net. gerçekten şunu birçoğumuz öğrenebilsek ne kadar daha yaşanılası olacak şu dünya. fotoğraf üzerine takip ettiğim bir sayfa vardı. sürekli sokakta denk geldiği insan yüzlerini ayan beyan çekip binlerce kişiyle paylaşıyor. normalde hiç kimseye yazmam ama bugün içimden geldi bu sayfanın hikayesine "insanların fotoğrafını bu şekilde paylaşmanın suç olduğunu biliyor musunuz?" yazdım. açıkçası bildiğini ama bile bile yaptığını düşündüm. hani bunlar neyine güveniyor anlamak istedim. cevap yazdığım hikayeyi kaldırıp, bana kalp emojisi göndermiş. ben de bunu teşekkür gibi algıladım. tekrar daha detaylı bir yazı yazdım, şu şu sebeplerle, bu bu örneklerle sıkıntı ile karşılaşabilirsiniz dedim. bana cevap olarak sadece "tmm cnm sgl" yazmış. gel de sinir olma. o fotoğraf altlarında gayet güzel türkçe'yle yazan adam gelmiş bana canımlı cicimli tmm yazıyor. nasıl iğrendim anlatamam. kimleri beğenip takip ediyoruz gerçekten. bu benim ilk karşılaştığım basit bir olay aslında. Hem suç işliyor hem de uyardım diye sinir bozucu cevaplar veriyor. adamın tüm sayfa baştan aşağı suç. bir tazminat davası açılsa donuna kadar alsalar kurtulamaz o derece yani.

bugün 17:46


23583. Hicbir şekilde atlet giymiyorum. Nedenini bilmiyorum ama asla almiyorum, dolabımda da yok. Ama içime eski bir tişört giyip üzerine kazak giyebiliyorum. O zaman sıkıntı olmuyor. Saçmalığın daniskası resmen.

bugün 14:50

23582. bir süredir küs olduğum iş arkadaşımla sonunda birbirimizle tepişerek barıştık. hala birbirimize laf sokuyoruz ama alışılmış durumlar bunlar. bi arkadaşım daha var barışmak istediğim aslında ama yıllardır küs olduğumuzdan arayamıyorum. neden küstüğümüzü bile unuttum halbuki...

bugün 11:43

23581. Ya ben dün depresyondaydım daha .Bugünkü bu enerji nerden geliyor bilmiyorum.Annemle hep kavga ediyorduk onu üzmemek için özel bir çaba sarf ediyorum ve başarıyorum sanırım .Veee ikinci mesele bir zamanlar biz oluruz dediğim kişinin sevgilisiyle de fotoğrafını gördüm sonunda .Yoo depresyonum bu yüzden değildi işle ilgiliydi .Karşı cins için oturup ağlayacak biri asla olmadım.Kendim için ne yapabilirim diyorum.Ve sıralamalarım şöyle :

1-Şeker ve keder hayatımdan çıkarılacak .

2Stres kontrol altına alınacak.

3-Hedefler dışında hiçbir şeye odaklanılmayacak .

4-Bahar dönemi Yds sinden 90 alınacak .

5-şu an 76 kiloyum.56 kiloya inilecek.

6-Her gün spor yapılacak.

7-Seboroik dermatitle başa çıkılacak.Bağırsak florasını güçlendirme metoduyla.

8-Uluslararası ilişkilerle ve tarihle ilgili kitaplar okunacak.

9-Excel kursu bilgileri tekrar edilecek.

10-Göz makyajı harika bir şekilde öğrenilecek .

Evet enerjimin sebebi belli .Kafamda harika planlarım var.Peki bu planlarda herhangi bir insan ,vs var mı ?Yok.Tamamen kişisel gelişim planım.

Senden alınacak bir adet intikamım var dünya .Tıpkı annem ve babam gibi imkansız diye bir şey olmadığına inandır beni de.Nasıl ki annem o kendi mahsulü küçücük nohutlarını satacağına inanıp(ben olsam bunlar satılmaz der dağıtırdım)gerçekten de satıyorsa bende de mevcut bir beyin olmalı tüm bu aktiviteleri kaldıracak.Kendimi geliştireceğim ,güzelleşşeceğim ve canına okuyacağım dünya...

bugün 01:01 bugün 01:05