sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24242)
 • medya (146)

24242. Ata binemiyorum. Birkaç kere denedim ama olmadı. Sebebi de hayvanın üstüne çıktığımda gerçek anlamda ona yük olduğumu hissedip vicdanen rahatsız olmam. Belki onun için normal bir durumdur ama ne bileyim işte kötü hissediyorum.

6 dk önce

24241. Şu sözlükte barbara palvin den kızcağız diye bahsedildiğini de gördüm ya.hep burdaydık hep de olacağız :d

44 dk önce

24240. Öyle kolay kolay bi şeyleri unutabilen bi insan değilim. İyisiyle kötüsüyle her şeyi kaydediyor beynim. Ufak bir mimiği ya da bir cümleyi seneler sonra bile hatırlayabiliyorum bazen. Ama bazen gözümün önüne perde iniyor ve kötü anıları hatırlayamıyorum ya da bazen iyi anıları hatırlayamıyorum. Yani şunun bi ortasını bulsam ve iyisini kötüsünü mantık süzgecinden geçirebilsem hayat daha çekilir olacak benim için.

2 saat önce

24239. bu sözlüğü seviyorum. evet hasetlikle karşılaştığım da oluyor burada, hakaret duyduğum da (mesela daha dün süslülerin makyajlı hallerine foto koydum diye kızın biri yüzümle dalga geçti.). ama burada yeni şeyler öğreniyorum ve sorularıma, sorunlarıma yanıt bulabiliyorum. seviliyorsun süslü sözlük.

bugün 12:48

24238. Bir diyet ve spor azmi geliyor, 10 gün dünyanın en fit ve kurallı insanıyım. Ama o 1.5 kilo eksilmeyi görünce, kotlara kolay sığmanın verdiği rahatlığı bulunca ki salış...

Nerede eski ben. Hırslanıp 10 kilo birden veren :( artık bir düzenim olsun istiyorum. Ama mesleğim ve geniş arkadaş çevremin haydi buluşalım naraları sonrası eve geç gelişlerim, hazır yiyişlerim... Hepsi kalçama yağ olarak geri döndü :(

göklerden gelen bir kararla kendim için yoğun hırslanma bekliyorum.

bugün 12:12 bugün 12:28

24237. Hala çok yakın olduğum çocukluk arkadaşlarımdan biri aradı, “giggle çabuk kanal d’yi aç, *capslock on” ÇILGIN BEDİŞ OKTAY VAR *capslock off” diyip suratıma kapattı... üstelik heyecandan whatsapp’tan aramadı şaşkın, bayağı normal telefondan aradı. (gizlinot: yurtdışında yaşıyorum) sonra mesaj attı “sence bu ay faturam ne kadar gelir acaba?” Diye. kahvaltı ederken gülmekten tıkandım. Açtım telefondan izleyeyim diye. Adamı Görünce bi heyecanlandım ben de, ah ulan Oktay. 

bugün 12:04

24236. geçen gün lise arkadaşlarımla buluştuk. Çok uzun zamandır bırakın buluşmayı, konuşmamıştık bile. ama buluştuğumuz andan itibaren araya hiç o mesafeler girmemiş gibi, eski günlerdeki gibi konuştuk, eğlendik. lise günlerime döndüm. Hem mutlu oldum, hem hüzünlendim. hepimizin hayatları farklı yönlere evrilmiş. Herkesin bambaşka bir hikayesi olmuş. Kendimi film sahnesinde gibi hissettim. Yıllar sonra buluşan arkadaşların hayatlarını anlattığı sahneler olur ya hani. güzeldi ya. büyümüşüz.

bugün 10:36

24235. "Konuşsam dilim yanar, sussam kalbim Önce duruyorum… Sonra susuyorum… İçimden çıkan lafların etrafı ,yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime.. sonra Yan! diyorum içime! .Sadece sen yan! Ve Dayan! diyorum gönlüme! Dayan be gönlüm! Dayan ki , elbet birgün görecektir sevgili arşa yükselen alevlerini… Dayan ki, elbet bir gün sende açan alev kırmızısı güllerin kokusu yâre ulaşacaktır… Dayan ki bir gün alevlerin, sevgilinin gözyaşıyla buluşacaktır… Dayan gönlüm! Seni de elbet bir anlayan olacaktır!… Dayan be gönlüm! İçine akıttığın gözyaşınla bile sitem etme sevgiliye!… Derdini başına tac et “Sevgiliden geldi.” diye… Ve dayan, sorma “İçime bu yangını salıp da nereye gitti?” diye! Sen sevgine sadık ol, o seni sevmese bile! Dayan be gönlüm! Bîçâre değilsin Yaradan sana yâr… Kimsesiz değilsin, yanında “Kimsesizler kimsesi” var! Biliyorum! Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla, dünya sana dar! Ama dayan gönlüm! Dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var! Dayan be gönlüm!…İçindeki aleve attığın tohumları gözyaşınla yeşert! Dayan ki her şey bitecek bir gün, kalmayacak ne gam ne dert!… Alev kırmızısı güllerden der demet demet… Bil ki! Bil ki bir gün mutlaka bitecek bu hasret! "

gece gece denk geldim. paylaşmak istedim.

bugün 00:01

24234. Uzun zaman sonra ilk kez etkilendiğim biri olmuştu Ama tanışacağımıza dair dahi hiç umudum yokken az önce bir konu hakkında mesaj attı ve bir şekilde muhabbet buluşmaya geldi. Heyecandan çocuğu reddettim sözlük. Diyeceklerim bu kadar. Kafamı duvarlara vurmaya gidiyorum.

dün 23:42

24233. 5 kilo almışım. Ağlamak istiyorum. 

dün 22:36