girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23832)
  • medya (138)

23832. insan zamanla herkesi affediyor. Herkesle hesaplaşıyor, herkesle bir yerden sonra yollarını ayırıyor. Herkesi affediyor da insan bir kendini affedemiyor. Kendiyle savaşı da hiç bitmiyor, olmayan barışı da.

bugün 03:40

23831. bir müziği zil sesim yapınca dinlemek daha güzel geliyor, onun için telefonu hemen açmıyorum. normal açıp dinleyince aynı tadı alamıyorum. 

bugün 01:42

23830. çoğu arkadaşlarınız derdinizi dinlerken kendini düşünür, siz ona her fırsatta yardıma koşarsınız yine kendini düşünür, çok kötüyüm kötü birşey oldu dersiniz ve yine kendilerini düşünür. onlarla geçirdiğiniz zamanları, geçen yılları düşünürsünüz ve yine onlar kendini düşünmüştür. siz hayal kırıklığına uğrar ve gidersiniz; bu sefer "iki yüzlü düşman" olursunuz. üstelik giderken herkes için en iyisini dilemişsinizdir; kendinizi bir süre yeryüzünden silmek istediğiniz utanç verici birşey yaşamışsınızdır, tek tepkileri 'amaaann banane'dir. bu yüzden gitmişsinizdir, sindirmeniz zaman alır. hayal kırıklığı budur. başka da bilmiyorum. zaman zaman onlarla geçmişinizi düşünüp üzüldüğünüzde, arayıp hatrını sormak istediğinizde ardınızdan söylediklerini öğrenince şoka girersiniz. insanları iyi zamanlarda değil kötü zamanlarda tanıyorsunuz. etrafımdaki herkesten tekrar tiksindim, teşekkür ederim.

"Savaşta düşmanını alt eden koruyucu melek, düşman tarafından yok edici bir şeytan olarak algılanırdı"

bugün 00:18


23829. Bütüüüün çevremdeki arkadaşlarımdan tiksindim.

dün 23:53

23828. "sevgiliye dair sevilen detaylar " başlığına yazınca kabine gitti. başlıkla alakasızmış. buraya yazayım bari.

ruh eşimi bulup altını doldurmak istediğim başlık:sevgiliye dair sevilen detaylar.

dün 23:10

23827. Memlekete gidiyorum. Donuste ona baklava getirebilecegim diye midemde kelebekler ucusuyor. Saka gibi.

dün 22:39

23826. çenemde bir tanesi nohut bir tanesi mercimek büyüklüğünde kistik sivilce çıktı. Beynimi zonklatıyorlar. Liseli kızlar görüyorum,Bir tane sivilce yok suratlarında. siyah nokta nedir gözenek nedir sivilce izi nedir bilmiyorlar. hayat denen kahpeye sesleniyorum. ben bu illeti yeterince çekmedim mi? 10 yıldır sivilcelerimle bitmek bilmeyen bu savaşın galibi olmam gerekmiyor mu artık? 12-13 yaşında ergenler kaymak gibi suratla gezerken biraz ayıp olmuyo mu? Benden al onlara ver artık. Benle ne alıp veremediğin var?  

dün 22:27


23825. duydum ki ekşi sözlük iyice zıvanadan çıkmış,"kilolu kadın iğrenç yea" diyen bir tayfa oluşmuş, birinin sırf panik atağı var diye iyice üstüne gidilmiş... orada tamam dedim. dur.

sessizce o ekşi hesabını aktifleştir.

cadaloz ve çirkef manichoney sözlükten atılıncaya kadar böyle amiplerle savaşmaya gidiyor.

(bunları yazarken sanki birden fonda braveheart filminin müziği çaldı) çok gaza geldim. siz de katılın şu bit beyinli abazaların soyunu kurutalım!!!

dün 21:52 dün 21:53

23824. Kütüphanedeyim ve yanımda acayip yakışıklı biri oturuyor süslüler ama öyle böyle değil. Konsantrasyon falan kalmadı tabi ki, sağa sola kalp çizip duruyorum. (bkz: Ergenlik ) şu yaşımda geri liseye döndüm galiba hehe

dün 21:01 dün 21:02

23823. ezginin günlüğü de dinlemeye başladığıma göre durumlar fena doktor, benden moral bekleme.

dün 17:32