sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (23728)
 • medya (144)

23728. bir önceki girdim de alamancı girdisiydi ama tutamıyorum kendimi yazmam lazım. bu gün yine bir alamancı saçmalığıyla karşılaştım. şöyle ki istanbul'da gittiğim ağdacı alamancıydı, yaşamış orda yıllarca, sonra buraya gelmiş. burda da peşimi bırakmıyorlar. gına geldi artık alamancılardan.

neyse olayı anlatıyorum ön bacak ağdası bitti arkamı döndüm ve kadın dedi ki poponu daha yeni görüyorum çakmak gibi maşalllah ve popoma vurdu arkadaşlar. donakalıp hiçbir şey söyleyemedim. ama sen ne hakla benim popoma vuruyosun arkadaşım??? sen kimsin ya? sonra bir de dedi ki: silikon gibi heheheheh. hayattan soğuttular artık ağdacıya bile gidemez olduk....

bugün 13:59

23727. yeni sene ile beraber yurt dışında çalışmaya başlıyorum; ev tutmama yardımcı olsun diye kenara atabildiğim 900 lirayı pounda çevirdim. tam tamına 145 pound etti. şaka gibi.

bugün 12:25

23726. penti taytlar yüzde 50 indirime girmiş ama o kadar çok model var ki hangisi iyi bilemedim insan ürün bilgisi koyar

bugün 11:41


23725. bazen nişanlımın beyninin olmadığını düşünüyorum evliliğin benim için heves olduğunu düşünüyor ee normal değil mi aslında 15465 kere evlenmicem heveslenirim tabi

bugün 11:01

23724. Önceden ödev teslim tarihım gelene kadar yatardım ve son gece ödevi tamamlardım. 5e 6ya kadar uyumadan... Şimdi ise mecbur kalıyorum yahu son gece yapmaya. O ödeve sıra gelene kadar çalışılacak sınavlar, yapılacak daha ne ödevler oluyor. Önceden şikayet ederdim şu erteleme huyumdan da şimdi maksimum 2 gün erteleyebiliyorum yapmam gerekeni (gizlinot: 😅😢)

bugün 10:56

23723. pazar günü uçuşum vardı. stuttgart'tan istanbul'a uçtum. zaten iğreniyorum almanya-türkiye uçuşlarından her defasında sinirlerim hopluyor. bundan önceki uçuşta havalimanında beklerken adamın biri sakız çöpünü yere atmıştı, dışarda sokakta falan değil havalimanında, kadının biri de 10 çantayı aynı anda uçağa kabin bagajı diye sokmaya çalıştığı için uçak gecikmişti.

neyse bu defa bindim uçağa yerimde bir kadın oturuyor. pardon orası benim yerim, dedim. kadın bana hemen yanındaki koltuğu göstererek buraya otursanız olur mu, dedi. gösterdiği yer orta koltuktu benim yerim ise koridor kenarı, hayır yerime oturmak istiyorum, dedim. sonra diğer taraftaki koridor kenarında oturan kadını kaldırıp oraya oturdu, koridor kenarında oturması gereken kadın da benim yanıma yani orta koltuğa geldi. cam kenarında da bir kadın ve kucağında çocuçu var. yol boyunca solumda yerimden kaldırdığım kadın sağımda diğer iki kadın söylendiler. neymiş çok anlayışsızmışım.

sonra cam kenarında oturan kadın ortadaki kadına iyi ki yanımda bir *bayan* oturuyor erkek olsa rahat edemezdim, dedi. biraz bayanlı bayanlı bir şeyler konuştular. sonra bulutları göstererek dedi ki: allaha hala inanmayanlar var, doğa harikası diyorlar ben artık ne diyeyim. yol boyunca bayanlı allahlı konuşmalar devam etti. en sonunda uçaktan inerken de yerimden kaldırdığım kadın, yanımda yani ortada oturan kadına benim duyacağım ama anlamayacağım şekilde bir şeyler fısıldadı.

yemin ediyorum 2.5 saatlik yolculukta kanser oldum. alamancılardan uçak yolculuklarında çekmediğim kalmadı şimdiye kadar.

bugün 01:32

23722. az önce mesaj bildirimi geldi. kayıtlı olmayan bir numaradandı. mesajı ekran kilitliyeken bildirimden okudum ve x kıtabını okudun mu? yazıyordu. bu kim diyerek tekefonun kilidini açtım. bildirime tıkladım. mesaja gitmedi. şok içinde direk mesajlara girdim. bir de ne göreyim? öyle bir mesaj yok. şoktayım hala

dün 23:48


23721. şarap ve online alışveriş asla yanyana gelmemesi gereken iki şey. geçen hafta bir ara şarap içerken kendimi asos’a Bıraktım ve geri kalan herşeyi unuttum. Hayır, cidden. Şu ara kafam çok dolu, hafta sonu Türkiye’ye gittim geldim, seyahat, aile, cart curt telaşından gerçekten alışveriş yaptığımı unutmuşum. allah kahretsin, o sarhoş kafayla aldığım şeyler de öyle güzel şeyler ki, şu an tek umudum kargolar geldiğinde içlerinden çoğunun bana yakışmadığını, ayakkabıların gerçekte çirkin falan olduğunu farkedip geri göndermek. Hepsini gerçekten beğenirsem öyle bir sıçtım ki, önümüzdeki ay kredi kartının kendisini yemem falan gerekecek galiba. 

dün 23:21

23720. Dağdan inme ayılardan nefret ediyorum. Ayılardan özür dilerim ama Merhaba demek, teşekkür etmek, tebessüm etmek, pardon diyebilmek insan olmanın getirdiği temel nezaket kurallarından değil midir ya? Şey demiş miydim tüm ayılardan özür diliyorum.

dün 23:06

23719. Her gün sokakta beslediğim kedilerimden biri öldü.

Böyle tatlı küllü gri bir kedi .

Her gün sabah işe giderken kapıya mama sırasına duran arsız , içlerinde en gürültülü gırlayanı , en yumuşak tüylüsü belki en akıllısı.

Son zamanlarda düzenli beslenmekten göbüş bile yapmıştı.

Kaç zamandır yoktu ha geldi ha gelecek kedidir gelir diye ailecek kendimizi avutuyormuşuz.

Ta ki Komşumuzun geçenlerde yanlışlıkla gece oncağzımı ezdiğini öğrenene kadar...

Keşke hiç duymasaydım ..." o kadar tatlı ki biri aldı sahiplendi kesin sıcacık mutlu bi yerde " diye avuturdum kendimi.

Hala çıkıp gelir diye bekliyorum. Başkalarına göre Sadece bir "kedi" ama hayatımda kocaman bir boşluk kalbimde bir ağırlık hissediyorum. Gözlerim doluyor aklıma geldikçe.

Arkadaşlar 2.5 kilo bir hayvanın bile sevgisine muhtacız anlatabiliyor muyum ?

Çok üzgünüm.

dün 22:25 dün 22:26