girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23690)
  • medya (131)

23690. Ya rabbi benden bu ikizler burcu kararsızlığını al ey güzel allah'ım.

Düğün davetiyesine karar verdin daha fazla tasarlama bırak ya çoğaltma seçenekleri sorma insanlara sordukça fikrin değişecek iste.

dün 21:46

23689. Bu aralar dünya üzerindeki herkese ve her şeye kırgınım. Annem bile az önce beni çok kırıcak bir şey söyledi ve neden söyledin böyle bir şey diyince de hakediyosun bazen dedi. Çok değersiz hissediyorum kendimi uzun zamandır. Çıkıcam bu psikolojiden ama. Herkese inat, yalnız başıma da çok güçlü olabileceğimi göstericem herkese. Kimsenin sevgisine ve merhametine ihtiyacım yok bundan sonra. En zor zamanlarımı tek atlattım çünkü.

dün 21:17

23688. Üniversiteyi bir güneydoğu anadolu şehrinde okuyorum. Hatta güneydoğu anadolunun en gelişmemiş şehirlerinden biri sanırım. Bu kadar farklılık olacağını hiç düşünmemiştim. Burda birden fazla eşi olan erkekler var yav. Benim fakültedeki arkadaşlar da rahat rahat konuşuyor bu konuda. Sanki çok normalmiş gibi. Bir arkadaş var sınıfta. Annesi ölmüş, babası annesinin kardeşiyle evlenmiş. Diyor ki yabancıyla evleneceğine iyi ki teyzemle evlenmiş (gizlinot: Wtf). Ben de kendimce modern biriyim ve şoklardan şok beğeniyorum burda. Hiç bana uygun birisi yok. Çok zorlanıyorum. Espri yapılamıyor mesela. Çünkü herkes çok ciddi. A desen alınıyorlar. Benim takıldığım arkadaşlarım o kadar da uç noktada değiller tabii ama yine de ayrı dünyanın insanlarıyız. Normalde çok rahat birisiyimdir. Buna rağmen korkuyorum üniversite yıllarım böyle mi geçecek diye. Bir insan kendi kendine ne kadar eğlenebilirse o kadar eğlenmeye çalışıyorum da bakalım nereye kadar gidecek. Üzgünüm süslüler. Acilen kendime uygun kişiler bulmam lazım. 

dün 21:01 51 dk önce


23687. bugün allah katına kadar atar yapasım dağı taşı bıçaklayasım var ona buna giydiriyorum başlıklarda umarım bir günlük bir etkidir.

dün 20:39

23686. arkadaşlar allah adı verdim süslü sekmesinde niye 150 tane kremim var yazıp kaçıyorsunuz? Bize ne faydası var yorumlasana şunun dokusu bunun kokusu güzel,alerji mi yaptı aktı mı koktu mu.

hepimiz başka heyecanlarımızı konudışına falan yazıyoruz zaten boş yapıyoruz kimseye faydası olmadan.süslü sekmesinin amacı yorum değil mi ?Sözlük neydi? sözlük yorumdu 

dün 20:16 dün 20:17

23685. Almam gereken kalori 1200

Atmam gereken adım sayısı 10.000 iken yanlış anlayıp tam tersini yaptım. Midem şu an beni terk etmek istiyor olabilir, haklı bir şey diyemem.

dün 18:27

23684. Bugün ALES varmış, başvuru yapmıştım. Tabi gününü hatırlayan kim.. tamam çalışmamıştım, makul bir puan alamazdım, ama içten içe kendime çok kızdım. Takıntılı gibi kafamı olmuş bitmiş şeylerle doldurup, mantıklı bir şey düşünmüyorum.  Aptal kafam, on yıl önce de böyleydim, hala böyleyim.

dün 18:07


23683. Siz siz olun Ne için olursa olsun sevmediğiniz biriyle asla evlenmeyin. Annemle babam bu şekilde 22 yıllık evliler. Evde hiç huzur yok, sevgi yok, tartışma var sürekli. Dert sıkıntı aileden kaynaklı olunca kimseye de anlatılmıyor. Kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyorum bende. 

dün 13:06

23682. makyaj fırçalarım bana bakıyor bende onlara

dün 12:11

23681. Saçma sapan konulardan tartışma çıkarıp onu kırdığım için kendime aşırı kızıyorum, öfke kontrolsüzlüğüm olabilir mi düşüncesine iyice kapıldım...

dün 08:43