girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23384)
  • medya (133)

23384. Gunlerdir kayit icin hak kazandigim okulla ilgili yök'ün bir kararini duzeltmesini bekliyorum. Her gunum stres icinde ve belirsizlikle geciyor. Kayda geldim ama her an cikacak olumsuz bir kararla geri donebilirim. Surekli dusunup duruyorum. Insallah olumlu bir karar cikarda hem emeklerim bosa gitmez hem de istedigim yerde olabilirim.

bugün 08:00

23383. "Birine güvenmek ne değildir?" ne yazık ki biliyordum fakat birine kendinden bile fazla güvenmek nedir işte bunu öğreten bir adam oldu bana.

Yıllar yılı her sırtınızı yasladığınız dağın yıkılması ve sizin ansızın hatta defalarca yapayalnız kalmanız nedir bilir misiniz ? Ben yaşanabilecek en ciddi hayal kırıklıklarını yaşamış insanım bu yaşımda. Tam da bu yüzden İnanması güç böyle biriyle hayatımı birleştiriyor olmam. O kadar güzel bir adam ki ben bu kadar güzel birinin varlığından daha önce haberdar olsaydım canıma üç defa kıymak istemezdim. Bu hep böyle gidecek ve ben hep bunun içerisinde boğulacağım zannederdim. Şimdi bir bakıyorum da, aldığım her nefes için şükrediyorum.

O noktadan bu noktaya gelebilmenin ne demek olduğunu size söyleyeyim, hayat bana bile umut yüzünü gösterdiyse herkese gösterir. Şuan yoğun acı çekiyor olmanız böyle devam edeceğini göstermez. Güneş bir gün herkese doğacak ben bunu öğrendim siz de bilin istiyorum ki tünelin ucu harika bir yere çıkıyor.

bugün 05:38

23382. Sürekli her şey yolundaymış gibi mutluymuşum gibi davranıp her gece ağlamaktan düşünmekten yoruldum. En azından hayallerime, huzuruma yaklaştığıma dair bir işaret bir ışık görmek istiyorum.

bugün 03:32


23381. Umarim annemle babam el çırpma oyunu falan oynuyordur şu an

Edit:imla

bugün 03:02 bugün 03:08

23380. lisedeki sevgilim evlenmiş sanırım evde kaldım 

bugün 01:42 bugün 01:46

23379. Onu Üç gece önce aklımdan geçirmiştim, bir arkadaşıma da özledim galiba demiştim. Dün gece twitterdan takipledi, geri takip ettim. Mesajını bekliyorum, yazsa konuşacak neyimiz kaldı bilmiyorum. Ama içten içe "bir selam lütfet, bu ne çok hasret" demekten kendimi alamıyorum. Kafam çok karışık.

bugün 01:36

23378. Yine salak gibi platonik aşık olmanın eşiğindeyim. Bir insan hiç mi akıllanmaz :(

bugün 01:12


23377. Kız kardeşim az önce Eskişehir'e doğru yola çıktı, ağlamaktan onunla otogara bile gidemedim. Önümüzdek 5 yıl nasıl geçecek bilmiyorum daha şimdiden çok özledim.

dün 23:35

23376. birkaç gündür alt katımızdaki çift kavga ediyor. (gizlinot: sanırım şu an da ediyorlar) ne konuştuklarını duyamıyorum, sadece bağrışmalar ve kapıların çarpması duyuluyor. bir de çocuklarının ağlaması.

tartışan ailelere dayanamıyorum, hele ki bunlara çocukların şahit olmasına hiç dayanamıyorum. küçüklüğümde aynı şeyleri ben de yaşadığım için bir başka çocuğun da üzüldüğünü görmek istemem. geçen gün öyle şiddetli tartıştılar ki çocuk hıçkıra hıçkıra ağladı. elimde olsa gidip çocuğu oradan alacaktım. içim burkuluyor.

dün 22:30

23375. mutsuzken etrafımdakilere karşı mutluymuş gibi davranmaktan çok yoruldum.her derdimi herkesle paylaşmayı sevmiyorum bu yüzden mutlu gibi görünmeye çalışıyorum evdeyken.bilgisayarın başına geçince de klavye dertten alev alıyor.

dün 22:25