girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23810)
  • medya (136)

23810. hayatımda ilk kez kendimi çok pis hissettim ve duşa girdiğimde bu his geçmedi. Bir ara banyoda sirke falan aradım. Elimde olsa kendimi ciflerdim. Bu şekilde hissetmeme sebep olan nedir merak etmekteyim.

edit: kendime olan şaşkınlığımdan cümle kuramamışım, şimdi farkettim ve düzelttim. 

1 saat önce 24 dk önce

23809. uyumak benim için çok zorlu bi süreç. zar zor uyuyabildiğimden es kaza uyandırıldığımda ya da çişimden dolayı falan uykumdan uyandığımda aşırı sinirli oluyorum. ağlaya ağlaya yeniden uyumaya çalışıyorum. yurtta kalırken falan fark etmiştim birileri yanımda konuşurken daha kolay oluyor uyumak. ama artık tek yaşadığım için bunu daha suni yollarla yapıyorum. açıyorum yutuptan fısılıtılı konuşma asmrlarını mis gibi max 20 dakikada uykuya dalıyorum. erkek arkadaşımla uyurken de sırtımı ona dönüp kulağıma kulağıma konuşmasını istiyorum. yani mutlaka zaten konuşacak şeylerimiz oluyor artık benim sadece dinlemem gerektiğinde de hadi sen konuş hem ben de hemmencik uyurum diyip yolumu buluyorum eheh. geçenlerde çok güzel şeyler fark ettiğimiz yine beraberken yaşadığımız mucizelerden birkaçını yaşadığımız bi günün sonunda huzurlu bi şekilde girdik yatağa. artık rica etmeme bile gerek kalmıyor hadi dön sırtını konuşayım da uyu diye kendi teklif ediyor. konuştu konuştu arada mırıl mırıl ben de cevap verdim. son hatırladığım görünüşe göre bizi çok güzel bi gelecek bekliyor cümlesiydi. öyle huzurlu uyudum ki. bu sabah yalnız uyandım ama aklıma aniden o cümle geldi. içimi çiçekler kapladı. mis gibi hissettim. tüm gün aklımda bu cümleyle sırıttım. çalışırken bunalınca bunu hatırlayıp yine sırıttım. sevgi çok kıymetli bi şey. bu güzelliğe o kadar şükrediyorum ki şükretmeyi bununla öğrenmişim resmen. kendime ve hayatıma ve dostlarıma ve biyolojik aileme ve kendi kurduğum aileme 23 yaşımda yaşadığım bunca güzelliklere. hepsine tek tek hayranım. herkese nefretinden kurtulup hayatını güzelliklere adadığı bi ömür diliyorum. kafamız ve kalbimiz açık olduğu sürece gerçekleşmesi hiç de zor değil. sevgiye inanıyorum.

2 saat önce

23808. lavaboyu cif ile ovmak, kafamdaki manyak düşünceleri ovarak temizliyormuşum gibi bir etki yaratıyor. temizlik yapmayı hayatımdaki bir çok şeyden daha fazla seviyorum. insanların suyu, elektriği, temizlik malzemesini alacak parası varken leş gibi evlerde yaşamayı kendilerine layık bulmasını anlayamamakla birlikte, böyle insanları ciddiye alamıyorum. bir başak burcu kadını bildirdi. saygılar.

2 saat önce


23807. Az önce son paramı Yemeksepetinden waffle söyleyerek bitirdim :(

dün 21:26

23806. *idil yazar vs Refika'nın mutfağı başlığında bütün Refika cevaplarını beğendim. Kendimi sanki sınıf takımına tezahürat yapan kızlar gibi hissettim :D Çok seviyorum. Kendisi ile tanışıklığımız (gizlinot: Yanlış anlaşılmasın TV üzerinden :D) 2013 yılı ramazan ayında gece yarısı bütlere çalışırken tost makinesinde harikalar yarattığını görmeme başladı. (gizlinot: Sanırım küçükken çizgifilmleri aynı büyülenmişlikle izliyordum swh). O günden beridir takip ederim, tariflerini denerim, 10 dk'da yaptığı yemeklerin çok yardımını gördüm. Tavsiye ederim.

* İtiraf başlıklarındaki kadınların (gizlinot: Bu başlıkta erkek yazara denk gelmedim daha) yeniden kararlar alıp kendini toparlamalarına bayılıyorum. Herşeye rağmen toparlanmaya çalışmalarına, azimlerine hayranım. Denk geldikçe artılıyorum. Sadece kozmetik değil bir kadının kararını böyle kalıcı yerlere döknesinin, buna karar vermesinde de sözlüğün amacına ulaştığını düşünüyorum.

dün 18:36

23805. Mutlu olacağım, her ne olursa olsun pes etmeyeceğim. Hayat benim hayatım ve her zaman onu şekillendirebilirim hiçbir zaman geç değil. Çok çalışacağım, çabalayacağım ve başaracağım. Bu da burada dursun

dün 17:12

23804. son bir yıldır hayatımda hiç bir şey hayal ettiğim gibi gitmedi. allaha çok şükür ailem yanımda,maddi açıdan bir sorunum yok. ancak okulumun uzaması,içime sinen bir iş bulamayışım,kendimi çok boş biri gibi hissetmemi sağladı. sürekli kendimi sorgulamaktan ve önümü görememekten yoruldum. şu yaşıma kadar çok boş yaşadığımı düşünüyorum. çevremde hayallerini gerçekleştiren insanlara da ayrıca imreniyorum. sanki gözlerim körmüş,aslında şuan içinde bulunduğum hayat ve bulunduğum konum asla istediğim şey değilmiş.belki hayata bakış açım değişti onu da bilemiyorum. kısacası boş yaşıyorum gibi hissediyorum. tek başıma seyahat etmek,tek başıma hareket etmek istiyorum ama buna asla cesaret edemiyorum. umarım bir gün korkaklığımı kırar ve istediğim hayatı yaşamak için büyük bir adım atarım. birilerinin gölgesinde yaşamaktan,iki adım yere tek başıma gidememekten,merak ettiğim bir yemeği sırf tek başıma oturmaktan çekindiğim için yiyememekten,sürekli birilerini yalvar yakar yanımda sürüklemekten manevi anlamda yoruldum. 

dün 16:55 dün 16:57


23803. dün geceden beri hayatımın en kötü gününü geçiriyorum.

Gecesinde bir hüsrana uğradım ve eve gergin/mutsuz geçtim.

Sabahında da deli gibi kavga ettim ve evden fırlayıp çıktım. Yok yahu fazla tevazu cidden iyi değilmiş herkes tepene biniyor. İstemediğim şehirde istemediğim konumdayım. Yeni kararlar aldım iyi oldu yediğim bu kazık. kimde ne kadar ederim var daha kesin bir şekilde gördüm.

dün 16:40

23802. dışardan çok belli olmasa da maddi açıdan zor günlerim oluyor.

çok para ezen arkadaşlarım bir yere çağırınca bahane uyduruyorum-aslında sevdiğim insanlar-

hep bişeyler uydurunca bi'daha seni çağırmayacağız dediler :(

paranın gözü kör olsun.

****fakir olup çevresi zengin olanlar bu girdide artılaşıyor***

dün 16:34 dün 18:03

23801. hayatımın şu son yıllarında hiçbir zaman, sonunda ben de mutluyum dediğim bir dönemim olmadı.

işe girerim, aşk hayatım boştur, yoktur. birine aşık olurum, severim, güzel bir ilişkiye adım atarım, bu sefer de iş kısmında hüsrana uğrarım.

en son, büyük bir umutla beklediğim ptt'ye girme umudum sona erdi. yine iş arama süreçlerim başlayacak.

kısacası bana yine anksiyeteler, panik ataklar. bunca zaman sabırla bekle bekle, sonuç sıfır.

dün 16:33