girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23897)
  • medya (136)

23897. moderasyonun olmamasından,

sadece dedikodu yapılmasından,

yazarların ikili standart uygulamasından,

sözlük ahalisinin kaliteli olmamasından ötürü bütün girdilerimi sildim, gidiyorum. çünkü bilgi içerikli girdi size yaramıyor.

yönetime de laflarım var.

ziyaretçi sayısı 2m'in altına düşmeyen bu siteden aylık en az 50k para kazanıyor olmanız lazım. moderasyon ekibi kurmak, sitenin elini yüzünü düzeltmek falan zor değil. zaten sözlük değil forum olmuş burası.

[email protected] adresinden bana ulaşmak isteyenler ulaşabilir.

39 dk önce

23896. (gbkz: gratis indirimi) başlığını okurken felaket haberi okuyormuş gibi hissediyorum ve ülkeyi bu hale getirenlere bir kez daha lanet olsun diyorum.

59 dk önce

23895. Sürekli eşyalarımı kaybediyorum ve bu durumdan sıkıldım artık. Şarj aletimi her gün iş yerinde unutuyorum. Bugün yine unuttum.

2 saat önce


23894. her indirim döneminde param olmuyor, ihtiyaçlarımı ve istediklerimi ucuza alamamak üzüyor beni.

bugün 17:08

23893. Sözlükte de çevremde de gördüğüm 19 20 yaşlarındaki genç kızların hiç sevgilim olmadı, aşkı bulamayacağım hiç deyip üzülmelerine şaşırıyorum. 27 yaşındayım belki aramızda aşırı yaş farkı yok ama daha gencecik geliyorlar bana. daha yeni yaşamayı öğrenip hayatta emeklerken ömür boyu aşksızım demek nedir, yaşanacak kimbilir neleri olacak daha. Bilmiyorum belki de şu an ben yeterince empati yapamıyorumdur ama yine de Allah başka dert vermesin.

bugün 16:49

23892. Süslüde kimse artik hakaret etmeden fikrini belirtemiyor. Hep bir taraf diğerine bilgisiz, eğitimsiz, terbiyesiz, hadsiz, okuz gibi direk mahalle ağzına kayan etiketler söyleme eğiliminde. İnsan gibi tartışıyorsun ancak karşı tarafta sürekli bi iğneleyici söz hakim. İlginç bi ortama dönüştü. Arkadaşlar argo kullanmadan da fikrinizi belirtebilirsiniz, sinirlenince kontrolunuzu kaybetmeyin. Fikriniz onemsizlesiyor çünkü yazdiklariniz bosa gidiyor.

bugün 13:38

23891. İki gündür annemin bileği ağrıyordu. Dayanamadık en sonunda bugün acile gittik. Yeni doktor olmuş bir kadın ilgilendi bizimle. Üzülerek söylüyorum ki ilgilenemedi aslında. Hiç bir bilgisi yok. Sürekli sanırım, galiba diyerek bizi röntgene yönlendirdi. Daha sonra röntgeni inceletmeye yanına çıktık. Yine elle tutulur hiç bir bilgi yok. Sen dinlendir hiç bir şey görünmüyo dedi. Üç saattir hastanedeyiz ve elimizde bir merhem. Güleyim mi ağlayım mı bilemedim :)

bugün 12:48


23890. 7 senedir kullandığım epilasyon aletim bozuldu, yenisini almak için bir araştırma yaptım, pahalı geldi. Sonra gittim makinenin içini açtım, hee yerini kontrol ettim, motor çalışmıyor, aliexpress'ten ayni motoru 1.57 dolara satın aldım, olursa olur diyerek. Mis gibi de oluyormuş valla, ha performansı düştü mü aletin düştü ama tolere edilmeyecek kadar değil. Mutluyum.

bugün 10:46

23889. Sözlükte artık kasvetli bir hava hakim olmaya başladı,şu şu başlıklar diye belirtmek istemiyorum,genel olarak sanki çok mutsuzlaştık gibi bir şey hissediyorum.Kavgalar,hakaretler,aşağılamalar öyle çok arttı ki özellikle konu dışı ve soru cevap aparatında vakit geçirirken okuduklarım karşısında çok üzülüyorum.

Daha pozitif olup birbirimizi cesaretlendirecek,mutlu edecek üsluplarda yazsak ne güzel olur oysa ki.

bugün 04:28 bugün 13:37

23888. en yakınım dediğim arkadaşlarımın dahi fikirleriyle çoğunlukla uyuşamıyorum, anlam veremiyorum dengesizliklerine, nasıl yani diye kalıyorum ve bu durum beni yordu, artık elimden geldiğince az fikrimi paylaşıyorum sözlük çoğunuza saçma ve huysuzca gelebilir ama anlayanınız vardır illa ki içinizde 

bugün 01:40