girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23692)
  • medya (131)

23692. Saçma sapan konulardan tartışma çıkarıp onu kırdığım için kendime aşırı kızıyorum, öfke kontrolsüzlüğüm olabilir mi düşüncesine iyice kapıldım...

2 saat önce

23691. anlatabilecek kimsem yok... 

burda yazan süslüler anlat diyorlar ama kimseyi acılarımla darlamak istemediğim için yazmak istemiyorum... 

En iyisi itiraftan yine bir iç dökmesi yaşayayım....

Resmen kendi kendime konuşuyorum onunla. Yazıyorum yazıyorum yazıyorum ve tek kelimeyle cevap veriyor. O kadar çok alçaltıyorum ki kendimi artık utanıyorum yaptıklarımdan. demin onu rahatsız ettiğimin farkında olduğumu, bunu yapmak istemediğimi ve beni engellemesi gerektiğini söyledim. Yine okudu ve cevap vermedi.. engellemedide.. darlamak istemiyorum, aralık sonunda sınava girecek biliyorum ki benimle değil sınavlarıyla ilgilenmesi gerek.. ama elimde değil. Ne düşünmeden durabiliyorum nede yazmadan.. Allahım bana güç ver, yazmamak için dayanma  gücü ver yaRabbim. 

bugün 01:37

23690. odamda kocaman bir sinek var. bir haftadır birlikte yaşıyoruz. odamı defalarca kez havalandırmama rağmen dışarı çıkmıyor. eve her geldiğimde hızla üzerime doğru uçup burun deliklerime kadar girerek beni karşılıyor. sağlı sollu yumruk atmama rağmen dibimden ayrılmıyor. bugün ilginç sesler eşliğinde kudurmuş gibi kendini duvardan duvara vurdu. sonra yoruldu. aynanın üzerinde sakin sakin dinlenirken terlikle öldürdüm onu. ilk kez sinek öldürdüğüm için üzgün hissettim. yemin ederim şaka yapmıyorum. keşke öldürmeseydim.

bugün 01:25


23689. Egomu mu seviyorum onu mu? Bilmiyorum. Karar versem, harekete geçeceğim ama özledim sanki. 

bugün 00:33

23688. Bugün tam 1 kilo hamsi temizledim. (Tamam sonlara doğru eşim de yardım etti) İlk kez yapıyorum. eskiden balığa dokunamazdım bile içim bir fena olurdu. Bugün çatır çutur daldım tüm içlerini temizledim. Daha önce palamut pişirmiştim ama onda temizleme derdi yok. Yemek yapmayı bildiğim söylenemez her şeyi bakarak yapıyorum  ama o kadar güzel oldu ki yarım kilosunu yedim. 3-4 senedir evli olan arkadaşım “kızım daha ben bile hiç balık temizlemedim aldığın yere temizletseydin ya” dedi. adamlar 40 saat bunla mı uğraşcak kesin yapmazlar demiştim. Bu işlere bu kadar fransız biri olarak sonuçta 40 yıllık hamsici gibi güzel bir yemek yaptım. Kedi de bayıldı:) 

bugün 00:13 bugün 00:17

23687. her taylor swift-style klibini izlediğimde kırmızı ruj süresim geliyor

bugün 00:03

23686. Sanki her gün yeterince tıka basa yemek yiyip bi şeyler denemiyormuşum gibi, şimdi oturmuş, yarın deneyeceğimiz fast food dükkanını düşünüp heyecanlanıyorum :D yemek için yaşayanlar başkanıyım

dün 23:41


23685. alıştığımızı unutucaz, sevdiğimizi atıcaz diye teremyağ reklamı yapan kadının ağzına tuvalet terliği ile vurmak istiyorum. hakiki tereyağı atıp, pilavı neden senin muhtemel kanserojen nebatimsi-sütlümsü yağınla yapacakmışım, bi anlat bakalım da öğrenelim.

dün 21:43

23684. bazı kızlar var böyle aşşşırı güzel,aşırı şanslı,bir sürü ülke gezmiş,yüzünde bir tane bile kusur olmayan,saçları aşşırı güzel,gözleri ayrı güzel,makyaj olmadan çabasız güzel,fotojenik,ne giyse taşıyabilen.... böyle kızları görünce tribe düşüyorum :(( kendimi ne kadar kabul etsem de imrenmeden duramıyorumve illa ki bi karşılaştırmaya giriyorum çok özeniyorum bazen. :(

dün 20:23

23683. dişim çok ağrıyor, (gizlinot: yirmilik diş ağrısını sadece çekenler anlar )komplikasyonu fazla bir çekim olduğu için senelerdir erteleyip durdum. şu an kendime çok kızgınım.

trajikomik olan ise diş hekimi olmam. (gizlinot: bazen ne kadar az bilirsen o kadar iyi)

dün 20:20