sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24847)
 • medya (153)

24847. Got izlemiyorum diye sürekli beni ezikleyen arkadaşlarıma fuck off demek istiyorum.

Dizi final yaptığında oturup hepsini izlicem

31 dk önce

24846. seni çok özlüyorum. çok. 

1 saat önce

24845. okuduğum bölümü icraa etmek istemiyorum.

artık yalnız olmak da istemiyorum.

geçmişte bana kazık atanların her işi tıkırında gitsin istemiyorum.

eski sevgilimin bir kere olsun bana geri dönmesini istiyorum.

bana tattırdığı acizliği ona da tattırmak istiyorum.

ve evet basit intikamlarla sevinecek kadar aciz biri olmak da istemiyorum.

2 saat önce

24844. Hiçbir şeye inancım ve hevesim kalmadı. Yeni bir şey artık heyecanlandırmıyor. Nasıl olsa yapamayacağım, olmayacak diye düşündüğüm şeyi yapmaktan vazgeçiyorum. İşe gidiyorum, geliyorum, uyuyorum sadece bu. Bu yaşta bu kadar yaşlanmışlık hissi de artık tuhaf gelmiyor. Elimde kalan sadece bir hiçlik ve sürekli kendime sorduğum neden? sorusu.

2 saat önce

24843. Ergenlik zamanlarımda karşımdaki kişinin ördüğü duvarları yıkmaya çalışmak bana zafer kazanmışım gibi hissettirirdi. Ama büyümeye başlayınca onun zafer olmadığını fark ettim. Duvarların ötesine geçmeye çalışmanın zevk veren değil de yorgunluk veren bir şey olduğunu fark ettim, yorgunluktan başka bir şeye takatimin kalmadığını fark ettim.

dün 23:46 dün 23:49

24842. sevdiğimiz insanlara gösterdiğimiz toleranslardan, zaaflardan acı çekiyoruz. sevdiğimiz için öyle görmek istediğimiz için melaike gibi duran insanlar aslında birer şeytan çıkabiliyorlamış bunu anladım. gözünün nuru dahi olsa para işlerine kimseyi karıştırmam gerektiğini öğrendim.

başıma her ekstrem bir şey geldiğinde, yapmam dediğim şeyler yaptığımda gibi kulağımı ya da burnumu deldirirdim (gizlinot: tanıdıklar kızım deldirecek başka bir yerini bulamadın mı derlerdi, tiyniyetsizler) bugün yaşadığım deneyimden sonra beynimi deldirmek istiyorum ama imkan bulamıyorum. hislerime ve deneyimlerime daha çok güvenmem gerektiğini görüyorum. ya o öyle yapmaz bırak o önyargıyı dediklerim teker teker yaptı. insanın aklına gelen başına gelirmiş.

dün 23:21 dün 23:22

24841. Ben nerde yaşamış isem orda hep bir deli diye tabir edilen insan oldu. 

Bence deli denilen kişiler, bu dunyanın gerçeklerini görmüş ve onu reddetmiş kişi. Hobi olarak deli olmaya çalışan kişilerden bahsetmiyorum. 

Ankara otururken, bizim mahallede bir tanesi vardı. Meleklerin kendisini nur sopaları ile dövüp uçaktan attıklarını ve yere düştüğünü, bu yüzden böyle olduğunu kriz geldiği anda bağıra çağıra anlatırdı. Elinde çorap, tanesi bir lira hadi bir lira diyen adam ol saniyede ''ülkeyi satıyorsun adam ol bu halk senden hesap soracak'' diye bağırmaya başlıyordu.  Kimseye zararı olmaz, Kendi halinde bir adamdı, Ama kriz geldiği anda kıpkırmızı olur kendinden geçerdi. 

Ne zaman beni görse, yanından geçip gidinceye kadar da susardı. Ona buna dokunmadan bağırır çağırır ama bana susardı. 

Bursada vardı bir tane, aynı özelliklere sahip o da aynısı idi. 

İstanbulda da var bir tane. Beni her gördüğü yerde kafama vurur. Hani küçük bir çocuğun kafasına vurursunuz ya okşar gibi, öyle. Saçımı karıştırır. Giderken da döner bakar, gülerek. Cumadan çıktım eğildim ayakkabıyı bağlıyorum, birisi kafama vurdu. Birisinin bunu yapması mümkün değil, ne kurumdan birisi ,çoğunun üstü olduğum için, ne de diğer cami mensupları. Kim len bu diye başımı kaldırdım, bu arkadaş. Bana bakarak gidiyor ve hala gülüyor. 

Geçen de yolda gördü, yanımdan geçerken öpücük attı. 

Değişik olan, bakışlarında tanıdığı birisine bunu yapan hınzır bir bakış var. 

Artık arkadaşların da diline düştüm, deli deliyi görünce tanırmış. Ya da, deli deliyi görünce sopasını saklarmış. 

dün 21:02

24840. Işe girdim. Bekle beni süslü sekmesi .. bir ay sonra geri dönüyorum :)

dün 20:30

24839. Güneş ışığına dayanamıyorum. Her zaman yağmurlu, kapalı havaları çok sevdim. Çoğu kişinin aksine güneş alan yerlerde vakit geçirmek bana kendimi iyi hissettirmiyor, beni bunaltıyor. Yurtta oda arkadaşımın olmadığı zamanlarda gündüzleri perdeler muhakkak kapalı olurdu. Ancak güneş ışığından mahrum kalmak da psikolojiye bunalmaktan daha ciddi zararlar verdiği için artık istemesemde perdeler açık oturuyorum. Bu güneş ışığı nefreti beni çok yoruyor, bu özelliğimi değiştirmeyi veya şöyle pek güneş almayan bir ab ülkesine taşınmayı çok isterdim :d

dün 17:39 bugün 00:02

24838. Seni çok özlüyorum baba. Katlanmaya çalışmak bile zor geliyor artık...

dün 11:01