yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25874)
  • medya (171)

  25874. İlk defa bir gözlüğü taktığım an çok beğendim.Çok yakışmıştı ve rahattı ancak çok pahalıydı.

  Kendi param olsa alırdım, sonuçta yıllarca kullanılacak. Alamadım tabii.

  Aldığım gözlük ağır gelmesin tek isteğim bu.Yıllardır taş gibi ağır gözlük kullanmaktan bıktım.burun şeklini de bozuyor.

  38 dk önce

  25873. bir yazarın entrysini görünce aklıma geldi de ne zaman birine sarışın olduğumu belirtsem "iyi de senin saçların boya" tepkisi alıyorum. iyi de ben zaten doğal sarışınım demiyorum ki sarışınım diyorum. illa doğal saç rengimi mi söylemem lazım yani, özür dilerim "çakma" sarışın olduğum için. (gizlinot: lol) bizim kadar saç rengine, ten rengine takıntılı bir millet yoktur herhalde.

  39 dk önce

  25872. benim hayallerim vardı , teker teker yıktılar.

  umutlarım vardı , ışığını söndürdüler.

  dik durma çabam vardı her şeye rağmen , o kadar kötülüğe rağmen bir duruşum vardı , yaşama sebebim vardı.tükendi.

  önce hayallerim tükendi,

  sonra umutlarım söndü

  sonra belim büküldü.

  herşeyimi aldılar benden , herşeyimi.

  direncim kırıldı.her yanım paramparça, dikiş tutmuyor artık.çok direndim ama artık çok yoruldum.uçurumun en ucundayım.bir adım ileri gitsem herşey bitecek, bir adım geri gelsem çileler devam edecek.sadece son cümlem şu olsun ;

  ben kötü biri değilim.değildim.beni yıktılar , kırdılar ,paramparca ettiler .

  1 saat önce

  25871. Akşam üstü ayrıldık ben ne haldeyim o maç izleyip twit atıyor söyleyeceklerim bu kadar 

  1 saat önce

  25870. Gercekten insanlara tahammul edemiyordum. En yakinima bile tahammül edemiyorum. Hiç kimse beni tanıyamıyor, beni anlayamıyor. Gercekten yoruluyorum hala kendimi açıklamaya çalışmaktan.

  bugün 19:03

  25869. kimse beni kandırmadı sözlük, en başından beri ben kendimi kandırdım. olur sandım, çabaladım, kendimi değiştirmeyi denedim, hayatımı, arkadaşlarımı, çevremi, giyimimi, makyajımı, oje rengimi bile. sırf o öyle seviyor, öyle istiyor diye. sırf o gerilmesin, kızmasın, kıskanmasın, kafasında bir tilki de ben olmayayım diye. daha önce kimseye vermediğim tavizi verdim, kimse için yapmadığım şeyleri yaptım. korkularımın üstüne gittim, onun yanında mükemmel olmalıydım, ona yakışmalıydım, onun hep ihtiyaç ve saygı duyduğu, hep yanında olmak istediği "o kadın" olmalıydım.

  olmadı sözlük. sadece onla kurduğum hayallerimi değil, gururumu, haysiyetimi, geçmişten şimdiye kendime ait ne biriktirdiysem, hepsini bir anda kaybettim.

  kimse suçlu değil sözlük. hepsi benim hatam.

  bugün 17:50

  25868. "tamam bu sefer kararlıyım kesin kilo vereceğim" sözümün üstünden 1 buçuk ay geçti ve üstüne 6 kilo aldım. yemekle aram hiç bu kadar iyi olmamıştı. öyle pis boğaz bir şey olup çıktım ki kendime inanamıyorum. pilates ve diyete başlayacağım çarşamba günü. bilim insanları bir türlü bulamadı doyasıya yiyip kilo almama olayını. çok sinirliyim hepsine.

  bugün 17:48

  25867. son 2 yıldır gerçekten bana göre sınandığım bir dönemden geçiyorum.babamın rahatsızlığından sonra daha da hassaslaştım,her şeyi kafama takan bir insan oldum.okul hayatım çok kötü ve uzadı, sokakta tanıdık kimi görsem iş arıyor musun kpssye girecek misin soruları.hayatıma bir erkek girdi onu çok seviyorum fakat takıntılarımdan dolayı duygularımı bile kendimi kasarak yaşar oldum.babam iyileşmesine rağmen rahatsızlığında yaşadığım çöküntüleri üzerimden atamadım dokunsalar kırılacak bir insan gibiyim.bana zarar veren inciten kararlarımı eleştiren tüm insanlardan arınmak istiyorum.artık hiç bişeyi kafama takmak istemiyorum, eskisi gibi çok neşeli bir kız olmak istiyorum.Artık dışarıya gülümserken içim kan ağlamasın istiyorum.Hepimizi güzel zamanlar bekliyordur umarım, artık hiç kimse üzülmesin..

  bugün 15:02

  25866. Yılların içe dönük insanı olarak hayatımın hicbir döneminde arkadaş edinmek için bu kadar çabalamamıştım. Bir süreliğine başka bir ülkeye taşındım, o kadar çok uğraşıyorum ki insanlarla muhabbet kurmak için, türkiyedeki beni tanıyan insanlar görse şaşkınlıktan ağızları açık kalır, ama yok arkadas bir soru soruyorsun soruyu cevaplayip muhabbeti kapatıyorlar. Kendi okulumda yemekhane sirasinda biri bir şey sorsa yarim saat oradan buradan muhabbet ederdik, gözünü seveyim türk insanının sıcak kanlılığının ya.

  bugün 14:29

  25865. En yakın (!) arkadaşımın sürekli benimle rekabet etmesinden,kıyas yapmasından ve bencilliğinden çok yoruldum.Çok doluyum şuan,yeni insanlara ve dostluklara ihtiyacım var.☁

  bugün 12:59