sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (25285)
 • medya (157)

25285. kendimi bir kafese kapattım resmen, kendi kararlarımla yaptım bunu hem de. şimdi ne kadar zorlasam da çıkamıyorum oradan, kapana kısıldım kaldım sanki. yoruldum, gerçekten yoruldum.

1 saat önce

25284. Hani girdinizi eksileyenleri güya ezmek için editliyorsunuzya yok şişmanlar eksiledi yok fakirler eksiledi vb. Şeklinde, eksileyen dönüp bakmıyordur tekrar girdinize büyük ihtimalle. Aksine benim gibi ilk kez okuyanlar siz öyle tepki gösterince eksiliyor olabilir, misal ben. Eksilenmenin sizin için önemli olduğu aşikar, bilin istedim. Bir de Eksilendim diye insanlara hakaret etmek ayıp hani.

dün 23:21

25283. En başta Bu şehirde (Konya) hatta bu ülkede yaşamak istemiyorum. Zerre kadar. Ve bununla ilgili Elimden gelen hiç bir şey yok.

Zavallı gibi kısılmış hissediyorum. Her gün aynı monotonluğu yaşamak için yeni bir sabaha uyanıyorum. Mutsuz. Başka bir eve çıkma fikrini sunduğumda ; seni evlatlıktan redderim, bu evden adım dahi atarsan bir daha buraya geri dönüşün olmayacak diyen bir anneye sahibim. Çıkmazdayım. Bugün basit bir mevzu yüzünden abim üzerime saldırdı. Odanın kapısını annemin kilitlenmesiyle bana ağıza alınmayacak küfürler saydırdı. Saatlerce. Kurtulmak için evden dışarı kendimi attığımda , 9da evde olmamı isteyen bir anne. Gelmediğimde tekrar laf üstüne laf. Yaşadığım her geçen gün , beni bir adım daha ruhsuz olmaya itiyor. Hayatla ilgili tüm İnancımı kaybettim. 

dün 23:15

25282. Herkesin imrenerek baktığı ilişkimi, kendi ellerimle mahvettim. Pişmanım..

dün 22:09

25281. çok korkuyorum.

ömrümün sonuna kadar yobaz bir aileden kaçmaya çalışarak tedirginlik içinde yaşayacak olma ihtimalinden korkuyorum.

birkaç ay sonra gidip kurtulacağım dediğim her an ''hiçbir şey bu kadar kolay olamaz.'' diyor iç sesim.

sınavıma 26 gün kaldı ve ben sadece sınava odaklanmak yerine oruç tutyormuş gibi davranarak nasıl ders çalışabilirim diye düşünüyorum.zaten o kadar kilo almışım bir de üstüne her akşam iftar yapmak zorunda kalıyorum.

abimi bile bir arkadaşının evine kalmaya zar zor izin veriyorlar,beni gittiğim şehirde takip ederlerse ne olacak diye korkuyorum.

çok umutsuzum.bütün yıl ben bu umutsuzlukla boğuştum sınav stresinin yanı sıra.

sonuçlar açıklandığında cidden sevinebilecek miyim?gittiğim yerde içim rahat bir şekilde dışarı çıkabilecek miyim?

şu evdeki iğrenç,saçma konuşmaları duymadan hayatımı sürdürmek istiyorum artık.korkmamak istiyorum.

bütün yıl çalıştım,cidden çalıştım ama bölüm değiştirdiğim için o çalışma da boşuna gitti. şuan tükendim ve her geçen gün de ailem beni tüketiyor.karanlık bir kuyuda gibi hissediyorum.keşke biri elimden tutup çekse beni,artık ailemle ilişiğimin kalmamasını sağlasa. istediğim yeri kazanabileciğimi sanmıyorum ama kazansam bile ne olacak ki?berbat bir hayata tıkılı kalmak zorunda olacağım gibi geliyor.

çok yoruldum.hayal kuramıyorum.

dün 21:34 dün 21:34

25280. Fenerbahçeliyim ama bugün Galatasaray’ı tutuyorum. Tüm yandaşlığa inat. 

dün 20:28

25279. flört aşamasında olan şuan konuştuğum bir adam var. her şey güzel gidiyor, sohbet güzel; eğitim,kariyer,görgü, hayaller herkes birbirinin beklentilerini karşılıyormuş gibi gözüküyor , beğenildiğimi de hissediyorum-hissettiriyor-bla bla bla... buluşma için ısrar eden de kendisi. (gizlinot: kalbimi de nasıl çarptırıyor gerzek bi bilseniz.) ee ne güzel bundan iyisi ne diyorsunnn ki hoop bir bakıyorsun instagramdan kız eklenmiş belliki flörtleşilmek için tanıdık olduğuna değil. e be mübarek tamam flört aşamasındayız bi bağlılığımız yokta; madem oluru yok diye düşünüyorsun beni sal , sal da git ne yaparsan yap dimi. yok ama yaparlar mı.. hayır bu erkekler yalnızlıktan, ilgisizlikten bu kadar ödleri koparken nasıl gerçek bir şeyler yaşamaya, bağlanmaya da bu kadar korkuyorlar anlayamıyorum. sinirlerim alt-üst oldu artık ya...bezzzdiiim..

dün 20:02

25278. of keşke zengin olsam

dün 19:50

25277. mizon'um 19 mayıs reklamı çok sevimli değil mi ya <3

dün 18:27

25276. Bazı hatta çoğu yabancı filmde beni sinir eden bir detay var belki siz de fark etmişsinizdir. Karakterler iletişim kuramıyor. Mesela iki sevgili yanlış anlaşılmadan dolayı ayrıldı bunu bilen üçüncü kişi gidip de "kanka o olay aslında böyle" demiyor bunun yerine "ah kendini üzme dostum" ya da "gerçeği bilmiyorsun" diyor. Söyle işte gerçeği seni engelleyen bir şey yok. Ya da mesela tartışan iki insandan hatalı ama aslen haklı olan taraf "bak ben böyle yaptım ama nedeni buydu" demiyor bunun yerine " beni hiç anlamıyorsun ühi ühi" diye gidiyor. Yav anlatmadın ki olayı kaldı adam öyle hiç bişey bilmeden. Böyle o kadar çok sahne var ki belki fark edenler olmuştur. Çıldırıyorum böyle olunca bak yine sinirlendim.

dün 18:20 dün 18:21