yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25838)
  • medya (169)

  25838. yaklaşık 7 aydır beyaz yaka olarak çalışıyorum ve ofisteki insanları ve müdürleri hiç ama hiç anlayamıyorum. işi dedikleri gibi yaparsın neden yaptın, yapmasan neden yapmadın, hata yapsan neden hata yaptın vay sen misin bu hatayı yapan. insanları hiçbir şekilde tatmin etmek mümkün değil. her geçen gün başıma kalan olaylara ve kendi hatalarını üzerme yıkma çabalarından yıldım usandım. gerçekten tüm iş yerleri böyle mi? o kadar doluyum ki her hafta illa bir gün sinir krizi geçirip evde ağlayarak uyumaktan çok yoruldum. iki kuruş para için değer mi diye düşünüyorum sürekli. geçen hafta stresten dişim kırıldı :( müh fakültesi iğrenç sanardım ta ki işe başlayıncaya kadar. 

  bugün 14:20

  25837. Neden ki? Neden her zaman her seferinde en yalnız kalacağım şartlar oluşuyor? Bakın normal bi yalnızlık değil kahvaltıda geçerken afiyet olsun dediğim anne kız dışında kimsem yok burda.

  Çok yoruldum. her şeyi -en zorlarını-  hayatım boyu tek başıma sırtlandım. kaldırdım bi kısmını bi kısmıyla hala cebelleşiyorum.bu kader mi gerçekten? Böyle olması gerektiği için mi? Niye böyle bir şey gerekir ki ama? Neden? 

  Bir yerde kırılması, düzelmesi gerekmez miydi ya? Allahım çok yoruldum ben. 

  bugün 10:44

  25836. beni hırslandırsın, yapmak istediklerimden, düşüncelerimden vazgeçmemeyim diye geçmişte yaşadığım kötü bir anıyı hatırlatan görüntüyü telefonuma ekran resmi yaptım. aklımda bir takım planlarım var, sadece zaman ve sabır lazım.

  bugün 10:09 bugün 10:09

  25835. Bazen Süslülerin ikinci el eşya satışı için özel açılan başlıklardan ne sattıklarına bakıp tarzlarını eleştiriyorum. Yani şunu beğenip alan var mı gerçekten diyorum, üzgünüm ama bazılarınızın tarzı gerçekten çok kötüymüş... (gizlinot: Let the linç begin... )

  bugün 01:09

  25834. Geceleri acikinca yemek yemeden duramıyorum.Zararlı,kilo aldiriyor, biliyorum ama acikinca yemezsem aklimdan cikmiyor.Hatta durumum icin şarkı da yazdım:

  Aç karnına uyunmuyor

  Yemeden de durulmuyor

  Akşam sabah yatilmiyor

  Midem bu nasil sevdaymış

  bugün 00:14

  25833. işsizliğimin beni kendi sonuma götürdüğünü çok net görebilmeye başladım bugün evde yalnızken. Odamdaki boy aynasına bakarken aylardır iş görüşmeleri hariç hiç dışarı çıkmadığımı, tamamen yalnız kaldığımı farkettim, bir kez daha. Okulumu bitirdim. iş tecrübem var. Sürekli çağırılıp olumlu görüşülüp aranmamaktan çok sıkıldım. Öyle yoruldum ki sorununun ne olduğunu anlamaya çalışmaktan, her tuvalete girdiğimde ağlamaktan. 15 yaşından beri çalışıp kendi paramı kazanan bir insan oldum. Hep çok çalıştım, hep özenli çalıştım. Çok uzun zamandır çorap dahi alamadım kendime, eve en ufak katkım bile yok. Sürekli elimdeki ekrandan bakıp işe girince bunu alırım şunu alırım diyip evin içinde iki farklı pijamayı dönüşümlü giyerek yaşamaktan çok sıkıldım. Annem olmasa, ah annem olmasa... küçük kardeşim olmasa çoktan terkederdim bu hayatı odamın penceresinden. ama sabrım kalmadı. Her baktığımda hayatın bu pencereden fazlası olduğunu düşündüğüm yerden yolun sonunu görüyorum artık.

  dün 21:42

  25832. 30 yaşımı 18imi beklediğim heyecanla bekliyorum.

  dün 20:57

  25831. İtiraf sayılmaz ama orta yaşlı kadınların diledikleri gibi giyinmemelerine çok üzülüyorum.

  Benim annem mesela. Çok güzel, çalışkan, şefkatli bir kadın ve mükemmel bir anne. Bazen bir makyaj ürünü, saç modeli veya giysi ona acayip yakışıyor. Fakat kendini kötü hissedip çıkarıyor ve "benim yaşım geçti bunlardan, şunu yapamam" gibi şeyler söylüyor. Halbuki ben çok beğeniyorum o giydiği/yaptığı şeyi. Yaşına göre giyinmeyi anlıyorum, ama bu biraz abartılı versiyonu gibi. Kendine yakışan şeyleri giymekte çok tereddüt ediyor. Zamanında yeterince ilgi ve sevgi görmediğini düşünüyorum ve bu beni bayağı üzüyor :(

  (Çok duygusal bir girdi oldu, silebilirim belki)

  dün 15:38

  25830. Hayatımda hiç friends ve himym izlemedim. Karakterler hakkında espri yapıldığında anlamadığım halde gülüyorum. (gizlinot: Swh)

  dün 10:46

  25829. Ben bir hipokondriakim!! Evet, hastalık hastasıyım. Okuduğunuz için teşekkürler. Psikolojimin dehlizlerinden nefret ediyorum.

  dün 10:14