sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (25281)
 • medya (157)

25281. Şu adam sevgilim olsa, kapatıldığım bu oda bir anda renk değiştirmez mi? Hapsedildim ki, çıkamıyorum. Omzunda yer var mı bana da, bütün o sakinliğinle sarıp sarmalar mısın acaba beni, içten gelen çocuksu sevinçlerinle? Tam bunları hülyalı hülyalı yazarken dönüp bakması... Sana bu baygın bakışlar deli çocuk :D

2 saat önce

25280. bundan sonra entrylerimi fransızca veya ingilizce girip cambly veya dualingo'dan sponsorluk kovalamaya karar verdim. bu hayat böyle geçmiyor...

bugün 16:37

25279. Annemle babam lise aşkı. Liseden arkadaşları whatsapp grubu kurunca onları da almışlar. Şuan sabahtan akşama kadar ellerinde telefon ve hatta şarjı azalirsa priz başında mesaj yazma pesindeler gruba.

Babam : "şu sana birşey yazmış, cevap yaz hemen ayıp olmasın"

annem : "şu kadin kedisini atmış gruba, kizlaaar hemen bize spak'in güzel bi fotosunu atın lise grubuna yollicaz."

Grup ufak bir +50 yaş facebook habitatı .d

Ha grupta babamın eski sevgilisinin olmasının dışında bir problem yok bence .d

annem : "seninki yine saçma birşeyler paylaşmış."

Babam : "iyi, o saçmalığa sen cevap ver o zaman."

Ay yariliyorum evde son birkaç gündür.

bugün 10:31 bugün 10:32

25278. kendimi bir kafese kapattım resmen, kendi kararlarımla yaptım bunu hem de. şimdi ne kadar zorlasam da çıkamıyorum oradan, kapana kısıldım kaldım sanki. yoruldum, gerçekten yoruldum.

bugün 02:04

25277. Hani girdinizi eksileyenleri güya ezmek için editliyorsunuzya yok şişmanlar eksiledi yok fakirler eksiledi vb. Şeklinde, eksileyen dönüp bakmıyordur tekrar girdinize büyük ihtimalle. Aksine benim gibi ilk kez okuyanlar siz öyle tepki gösterince eksiliyor olabilir, misal ben. Eksilenmenin sizin için önemli olduğu aşikar, bilin istedim. Bir de Eksilendim diye insanlara hakaret etmek ayıp hani.

dün 23:21

25276. En başta Bu şehirde (Konya) hatta bu ülkede yaşamak istemiyorum. Zerre kadar. Ve bununla ilgili Elimden gelen hiç bir şey yok.

Zavallı gibi kısılmış hissediyorum. Her gün aynı monotonluğu yaşamak için yeni bir sabaha uyanıyorum. Mutsuz. Başka bir eve çıkma fikrini sunduğumda ; seni evlatlıktan redderim, bu evden adım dahi atarsan bir daha buraya geri dönüşün olmayacak diyen bir anneye sahibim. Çıkmazdayım. Bugün basit bir mevzu yüzünden abim üzerime saldırdı. Odanın kapısını annemin kilitlenmesiyle bana ağıza alınmayacak küfürler saydırdı. Saatlerce. Kurtulmak için evden dışarı kendimi attığımda , 9da evde olmamı isteyen bir anne. Gelmediğimde tekrar laf üstüne laf. Yaşadığım her geçen gün , beni bir adım daha ruhsuz olmaya itiyor. Hayatla ilgili tüm İnancımı kaybettim. 

dün 23:15

25275. Herkesin imrenerek baktığı ilişkimi, kendi ellerimle mahvettim. Pişmanım..

dün 22:09

25274. çok korkuyorum.

ömrümün sonuna kadar yobaz bir aileden kaçmaya çalışarak tedirginlik içinde yaşayacak olma ihtimalinden korkuyorum.

birkaç ay sonra gidip kurtulacağım dediğim her an ''hiçbir şey bu kadar kolay olamaz.'' diyor iç sesim.

sınavıma 26 gün kaldı ve ben sadece sınava odaklanmak yerine oruç tutyormuş gibi davranarak nasıl ders çalışabilirim diye düşünüyorum.zaten o kadar kilo almışım bir de üstüne her akşam iftar yapmak zorunda kalıyorum.

abimi bile bir arkadaşının evine kalmaya zar zor izin veriyorlar,beni gittiğim şehirde takip ederlerse ne olacak diye korkuyorum.

çok umutsuzum.bütün yıl ben bu umutsuzlukla boğuştum sınav stresinin yanı sıra.

sonuçlar açıklandığında cidden sevinebilecek miyim?gittiğim yerde içim rahat bir şekilde dışarı çıkabilecek miyim?

şu evdeki iğrenç,saçma konuşmaları duymadan hayatımı sürdürmek istiyorum artık.korkmamak istiyorum.

bütün yıl çalıştım,cidden çalıştım ama bölüm değiştirdiğim için o çalışma da boşuna gitti. şuan tükendim ve her geçen gün de ailem beni tüketiyor.karanlık bir kuyuda gibi hissediyorum.keşke biri elimden tutup çekse beni,artık ailemle ilişiğimin kalmamasını sağlasa. istediğim yeri kazanabileciğimi sanmıyorum ama kazansam bile ne olacak ki?berbat bir hayata tıkılı kalmak zorunda olacağım gibi geliyor.

çok yoruldum.hayal kuramıyorum.

dün 21:34 dün 21:34

25273. Fenerbahçeliyim ama bugün Galatasaray’ı tutuyorum. Tüm yandaşlığa inat. 

dün 20:28

25272. flört aşamasında olan şuan konuştuğum bir adam var. her şey güzel gidiyor, sohbet güzel; eğitim,kariyer,görgü, hayaller herkes birbirinin beklentilerini karşılıyormuş gibi gözüküyor , beğenildiğimi de hissediyorum-hissettiriyor-bla bla bla... buluşma için ısrar eden de kendisi. (gizlinot: kalbimi de nasıl çarptırıyor gerzek bi bilseniz.) ee ne güzel bundan iyisi ne diyorsunnn ki hoop bir bakıyorsun instagramdan kız eklenmiş belliki flörtleşilmek için tanıdık olduğuna değil. e be mübarek tamam flört aşamasındayız bi bağlılığımız yokta; madem oluru yok diye düşünüyorsun beni sal , sal da git ne yaparsan yap dimi. yok ama yaparlar mı.. hayır bu erkekler yalnızlıktan, ilgisizlikten bu kadar ödleri koparken nasıl gerçek bir şeyler yaşamaya, bağlanmaya da bu kadar korkuyorlar anlayamıyorum. sinirlerim alt-üst oldu artık ya...bezzzdiiim..

dün 20:02