yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26063)
  • medya (172)

  26063. hırsımı alamıyorum süslüler. 1 aylık çok yeni ve güzel bir ilişkimiz bardı ikimizinde ailesi problemliydi benim canımın sıkkın olduğu zamanlar bile onun yanında olmaya çalıştım babasının mahkemesinin açıklanacağı gün bir süre yazamayabilirim kafamı toplayamam belki dedi tamam dedim yanında olayım dedim gerek yok dedi. cuma günü arkadaşıma ben o defteri kapattım artık demiş. her şey çok güzeldi kendi kendime neden diyip duruyorum. üzülmedim sadece öfkeliyim ve çok hırslıyım biraz çocukça olabilir biliyorum ama elimden gelmiyor

  2 saat önce

  26062. bugün doğum günüm ve uzun zamandır hissetmediğim bir huzurla birlikte geldi yeni yaşım.mutluyum.

  bugün 00:19

  26061. bütün gün nöbetteydim. bugün gelen bütün hastalar anlayışlı ve güleryüzlüydü. böyle olunca insan işini seve seve yapıyor, enerjisi yükseliyor, insanlara yardım etme isteği geliyor. üstelik inanılmaz yoğun bir gündü. bugün ben hastayım huysuzum moduna girip kimseyi üzmeyen herkese gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  dün 22:51

  26060. Düzenli beslenmeye ve pilatese baslayıp kan değerleri alt üst olan bir ben varımdır galiba. Erasmus arkadaslarımın bana haber vermeden tekrar erasmusa basvurup daha önce gittiğimiz yere gitmeleri ve benim sürekli bunlara maruz kalmam, cok yakın arkadaslarımın benimle gram ilgilenmemeleri, iki yıl aklımın kaldığı kişinin bana iki kere dönmesi ama reddetmem, arada geçen basarısız ilişki denemeleri, üniversiteden mezun olup aile evine dönmek, tüm yakın arkadaslarımın hala üniversite okuyor oluşu.. Baskalarına göre küçük gelebilir dertlerim ama daha sayamadığım o kadar sey var ki olup biten ama benim yetişemediğim veya uzağımda kalan.. Sadece bomboş kalmak istiyorum

  dün 21:32

  26059. birkaç aydır neredeyse haftada bir gün illaki eski sevgilimi görüyorum rüyamda. sarılıyorum, şarap içiyoruz, öpüşüyoruz falan. aşırı tatlış rüyalar hepsi. "ne güzel giyinmişsin len ceket de yakıyoo" falan diyorum hatta buluşunca. o kadar da gerçekçi. gün içinde yoğunum, aklıma sık aklıma gelmiyor aslında. her sabah uyandığımda rüyalarıma şaşırıyorum.

  bilinçaltımdan çıksana şrfsz.

  dün 20:47

  26058. Markete girerken otopark kısmında birisi bir kediyi alıp bagaja koydu. Tam markete gidiyordu "afedersiniz o orada hava alabilir mi?" dedim. "Buradayim zaten." Dedi ve gidiyordu ki döndü "hem senden daha çok düşünüyorum onu merak etme." Dedi ve ben de sadece gülümsedim ve gittim. Ses tonum gayet yumuşaktı ki surat ifadem de öyle. Ne hesap sorar ne azarlar gibiydim. Neden böyle tepki verdi anlamadım. Valla insanlar garip.

  dün 17:33

  26057. Pazar pazar delirdim. Yıllarca deli gibi ne yeni çıktıysa aldığım kozmetiklerim artık yük olmaya başladı. Evde iki dolu çekmece makyaj malzemem var. Ki ben haftada bir belki makyaj yapan bir insanım.. Ürünlerin bazıları sıfır bazıları ise sadece bir iki kere kullanıldı. Hepsini pazar gibi 5-10-15₺ den satmak istiyorum. Sabah 7 de kalktım Ayıkladım tüm ürünleri nerdeyse bir çekmece fazlalık çıktı. Sıkılıp bırakmasam bi yarım çekmece daha çıkardı.. üşenmezsem hepsini tek tek daha önce de satış yaptığım instagram hesabına yüklemeyi düşünüyorum. Çok düşük fiyatlara hızlıca elden çıkartmak istediğim için instagrama yüklüyorum. Diğer uygulamalar komisyon vs kesiyor diye biliyorum. Öneri vermek isteyen olursa beklerim. ilgilenenler bi bakalım diyenler olursa da hesap adı: izmirsatiskozmetik 

  dün 10:02

  26056. Keşke okula hiç başlamasaydım sanırım benim yüzümden annem ve babam darmadağan oldu.

  dün 03:31

  26055. Dün geceki rüyamda beni istemeye gelmişler. Ben de kahve yapıyorum tabi. Ama kahveleri bildiğimiz ince belli cay bardaklarinda yapıyorum. Adamlar sanki kıraathaneye gelmiş. kahveler de sapsarı çiş gibi iğrenç. Bilinçaltım asla evlenmeyecegimin mesajlarını inceden inceden veriyor sanırım. Bari damat adayını görseydim..

  dün 02:16 dün 02:20

  26054. Herkes rüyasında o celebrityden bu celebritynin kucağına atlarken ben, bu aralar vergi uygulamaları ile kafayı bozmuş olmamdan olsa gerek, bir anda kendimi ozan bingöl'ün suratına aşırı yakından bakarken buldum. Sonra hoca benden fırt diye uzaklaştı, arkasından "hocam, hocam!" diye ne kadar koşsam da yetişemedim. Hâlâ gülüyorum ya akskfkskf. Neyse, ozan hoca da alanında ve belirli çevrelerde celebrity neticede. (gizlinot: Swh)

  dün 01:33