yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25956)
  • medya (171)

  25956. Her şeyiyle sevdiğim, yanlarında mutlu olduğum çok güzel bi arkadaş çevrem var, yalnız hissetmiyorum, depreşeceğim bir olay yok ama nedenini anlayamadığım bir şekilde şu sıralar hayatımdan çıkarırsam daha mutlu olacağımı düşünüp hayatımdan çıkardığım bir arkadaşımı özlüyorum. Doğru olanı yaptığımı, içimin rahat olduğunu biliyorum ama elimde değil neden depreştim bilmiyorum. Anne olacağını öğrendim belki o yüzden, belki sadece özlem. Bilemiyorum kendi kendime dert arıyorum sanırım şu sıralar

  2 saat önce

  25955. 4 yıl boyunca çok severek, binbir emek ve hevesle okuduğum bölümden mezun olduktan sonra işsizlik gerçeğiyle karşılaşmak beni çok üzüyor. Kendi mesleğimi yapmak çok istiyorum. Meslektaşlarımı görünce öyle hevesleniyorum kii anlatamam. Staj günlerimi çok özlüyorum. 

  2 saat önce

  25954. Üzerinde 'Tüm cilt/saç tipleri için uygundur' yazan hiç bir ürüne güvenmiyorum. Netice itibariyle 'normal' dışı olanları ya mutsız edecektir ya da hiç bir işe yaramayacaktır. 

  Karma cilde sahip olan ben ve kuru cilde sahip olan kuzenim böyle bir yüz kremi kullandığımızda hangimiz mutlu olabiliriz ki. Benim cildim normalden daha hızlı yağlanırke , kuzenim hiç bir etkisini hissetmeyecektir.. 

  *aah kozmetik pazarı ah!...

  bugün 02:17

  25953. Gününüz kötü, sıkıcı veya bunaltıcı vs geçiyorsa linkteki videoyu izleyin ve adeta bir pammuk olun. ^^ şimdiden söyleyeyim süt içen bir yavru kedi videosu. ^^ muutttlakaa sesini açıp izleyin. Son yarım saattir yaptığım tek şey bu videoyu başa sarmak oldu. Hayatımda bu kadar tatlı bir ses daha duymadım. Keşke benim olsaydın be minnoş. ^^

  (link: https://youtu.be/uWeBdhtizdk Link)

  bugün 02:06

  25952. Az önce tesadüfen (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-itiraf?i=404817 Şurada yazdığım girdiye) rastladım, allah affetsin kahkaha attım.3 yıl önce erkek arkadaşımla ayrildigimda yazmışım bu girdiyi, gorunce hatirladim inanılmaz üzgündüm o sıralar falan

  O ilişkinin üzerine 2 ilişkim daha oldu, şu an omur boyu birlikte olmak istediğim adamla birlikteyim.Huzur ve güven cok baska bir şeymiş.O girdide üzüldüğüm erkek arkadasimlayken hep bir terslik oldugu hissi vardı içimde, hep bir diken üstündelik...

  Oysa şimdi ait olduğum yerdeyim.

  Yani geçiyor arkadaşlar, izi bile kalmıyor

  Ve 3 yıl nedir yaa, seninle büyüyorum sözlük

  bugün 00:22

  25951. Bazı İnsanlar mı çok düşüncesiz yoksa ben mi bazı şeyleri abartıyorum diye düşünüyorum bazen.

  Ne kadar sinirli olursam olayım karşımdaki insanı kıracak hareketlerden kaçınırım, bazen kendi sıkıntımı boşverip onu dinlerim. En kötü ihtimal şu an konuşacak halde değilim der durumu açıklarım, özür de dilerim mutlaka bunun için. Buna rağmen karşımdaki kişi -ailem de dahil- morali başka bir şeye bozuk olduğu zaman hiç düşünmeden tersleyebiliyor beni. Cidden çok kırılıyorum.

  Birine kırıldığım zaman da değil konuşmak yüzünü bile görmek istemiyorum, dolayısıyla sitem için bile olsa konuşmuyorum böyle bir durumda. Onlar da sorun yok sanıyorlar, umursamıyorlar. Ki zaten ben kırıldığımı söyledikten sonra dilenen özrün de gözümde bir anlamı olmaz, onlar bunu ben söylemeden fark etmediyse umurlarında değilim demektir.

  Bugün de aynı şey oldu ve içime öküz oturmuş gibi şu an. İçimden sürekli "umursama, boşver" diyorum ama bu saçma his kaybolmuyor bir türlü.

  bugün 00:17

  25950. sosyal psikoloji dersi alıyorum ve derste öğrendiklerim beni korkutuyor ama bir yandan da daha fazla öğrenmek, insanlar üzerinde öğrendiklerimi kullanmak istiyorum. insanların algımızı, düşüncelerimizi nasıl manipüle edebileceğini bilmek çok tuhaf gerçekten. çok iyi bir hocaya denk geldim üstelik. kuru kuru anlatıp geçmek yerine bizzat bizi denek olarak kullanıp gösteriyor etkileri. mutluyum süslüler. üniversitede bu bölümü okuduğum için mutluyum.

  dün 23:50 bugün 00:04

  25949. topluluk içerisinde bir şeyler düşünürken aklıma birden birinin zihnimi okuyor olma ihtimali geliyor ve saçma sapan konu değiştirmeye çalışıyorum kendi kafamda

  dün 23:31

  25948. Aylar önce seyahat ederken,  Başka bir ülkede yaşarken dinlediğim şarkıları şimdi dinleyince yeniden o duyguları hissediyorum. Ve beni bu stresten, bu mutsuzluktan çıkaran tek şey bu. 

  Şarkıları açtığımda bir şey oluyor içimde, sanırım çok anlam yüklüyorum ama öyle. 

  dün 23:18

  25947. Başıma ne geldiyse en yakınımdaki aşağılık insanlardan geldi ve günün sonunda hep ben suçlu oldum. Onlar için yaptıklarımı yeri geldiğinde benim için asla yapmıyorlar hatta kıllarını bile kıpırdatmıyorlar kendin hak ettin demeyi de ihmal etmiyorlar. Duygusal olarak çöktüğümde destek beklediğimde yine her şeyi kendim hak etmiş oluyorum. Çok canım yandığında ve elimden artık bir şey gelmediğinde ah ediyorum ve tutuyor umarım ahım size de tutar ve kendiniz hak etmiş olursunuz ve yanınızda ben olmam. Bu insanların artık yüzünü bile görmek tüylerimi diken diken ediyor. Bir de şunu fark ettim ki hiçbir şey iyi olmuyor ben sadece kendimi kandırıyorum pozitif enerji de dua da hiçbir şeye yaramıyor. Umarım herkes kendi pisliğinde boğulur.

  dün 11:55